[vc_row][vc_column][vc_column_text]W związku z pojawieniem się na stronie Dolnośląskiego Związku Szachowego komunikatów Mistrzostw Makroregionalnych Młodzików z roczników 2006-2008, 30.09-3.10.2016 oraz Mistrzostw Strefy Lubusko-Dolnośląskiej Juniorów 3-9.10.2016, które odbędą się w jednym miejscu – Pszczew, prosimy bardzo o zapoznanie się z informacjami na temat podanych turniejów (link do komunikatów poniżej).

Szczególnie ważnym jest drugi turniej (Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej), które są eliminacjami do Mistrzostw Polski Juniorów do lat 10, 12 i 14.

Ze strony klubu na miejscu będzie dwóch trenerów: Paulina Cagara oraz Artur Czyż pod których opieką można pozostawić dzieci. Rezerwacji zakwaterowania należy dokonywać samodzielnie u organizatora. Należy także samemu dowieźć dziecko na miejsce turnieju jak i je odebrać po zakończeniu turnieju.

W razie wątpliwości jaki turniej jest najlepszy dla Państwa pociech, proszę o kontakt z w/w trenerami, którzy powinni doradzić jaki turniej wybrać (lub pojechać na oba). Proszę o informację w jakim turnieju ewentualnie będą uczestniczyły Państwa dzieci lub o rezygnacji z gry w wymienionych zawodach na mail: office@polonia.wroclaw.pl

Komunikat – Mistrzostw Makroregionalnych Młodzików 30.09-3.10.2016: http://www.dzszach.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2639:mistrzostwa-makroregionalne-mlodzikow-pszczew-30-09-3-10-2016&catid=12&Itemid=115

Komunikat – Mistrzostw Strefy Lubusko-Dolnośląskiej Juniorów 3-9.10.2016: http://www.dzszach.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2640:mistrzostwa-strefy-lubusko-dolnoslaskiej-juniorow-pszczew-3-9-10-2016&catid=12&Itemid=115

LISTA ZGŁOSZONYCH DO NAS OSÓB:

Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików z roczników 2006-2008, Pszczew 30.09-3.10.2016

Ze względu na bardzo małą liczbę zgłoszeń Klub nie będzie wysyłał trenerów na w/w zawody!

Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej Juniorów, do lat 9,11,13, Pszczew 3-9.10.2016
  1. Paulina Cagara – trener
  2. Artur Czyż – trener
  3. Mirosław Perdek – trener
  4. Krzyżosiak Anna – z rodzicem
  5. Krzyżosiak Marta – z rodzicem
  6. Jaworski Tymon – z rodzicem
  7. Nowak Filip – z rodzicem
  8. Dawgiel Bartosz – bez rodzica
  9. Luberański Jakub – bez rodzica
  10. Szewc Dobromiła – z rodzicem
  11. Najdecka Sandra – z rodzicem
  12. Najdecka Laura – z rodzicem
  13. Najdecka Amanda – z rodzicem
  14. Demski Michał – z rodzicem
  15. Demski Jakub – z rodzicem
  16. Dołharz Jakub – z rodzicem
  17. Fiedorek Michał – z rodzicem
  18. Grot Błażej – z rodzicem
  19. Latacz Grzegorz – bez rodzica
  20. Dadełło Barbara – bez rodzica
  21. Osada Piotr – bez rodzica
  22. Pawicka Aleksandra – z rodzicem
  23. Pawicki Filip – z rodzicem

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]