W czasie wakacji zapraszamy na turnieje szachowe wrocławskiego Krasnala dla dzieci. Turnieje będą rozgrywane w innej formule niż standardowa. Wszystkie dzieci grają razem w jednej grupie. Turnieje są bezpłatne. Turnieje będą odbywać się na platformie internetowej Chess.com. w każdy poniedziałek, czwartek i niedzielę. Zachęcamy by rejestrować się w turnieju 10 minut wcześniej poprzez kliknięcie przycisku dołącz).

Powyższy link pozwala na  darmową rejestrację na platformie i późniejszą możliwością dołączenia do naszych turniejów. Turnieje są przeznaczone dla uczniów Polonii Wrocław, także kolejnym krokiem jest dołączenie do klubu na powyższej platformie (umożliwia to ten LINK) Dopiero wówczas pojawi się możliwość dołączenia do turnieju.

Następnie chwilę czekamy na potwierdzenie od administratora. Po wykonaniu wszystkich kroków należy dołączyć do turnieju w swoim panelu.

Terminy poniedziałkowego i czwartkowego turnieju: 17:05-19:05

Terminy niedzielnego turnieju: 11:00-13:00. Wszystkie niedzielne turnieje będą odbywać się w  godzinach 11:00-13:00. Przepraszamy za błąd. W dniu 12.07 z przyczyn technicznych turniej odbędzie się o 12:00.