sezon 2018

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich (rapid)

Drużyna: VOTUM SA Polonia Wrocław, DSA Investment Polonia Wrocław, MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Miejsce: Zgierz, 3.03.2018

System rozgrywek: 9 rund, granych tempem 10 minut + 5 sekund na posunięcie na zawodnika. Mecze rozgrywane na 4 szachownicach (z obowiązkową szachownicą kobiecą na 4. szachownicy)

Wyniki końcowe:
M-ce Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt.
1 KSz Miedź Legnica 2327 15.0 24.5
2 VOTUM SA Polonia Wrocław 2483 14.0 25.0
3 WIEŻA PĘGÓW 2414 13.0 26.0
4 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2400 13.0 25.5
5 Wasko HETMAN GKS Katowice I 2437 13.0 21.5
6 Biały Król Wisznia Mała I 2287 12.0 22.0
7 MTSz Mińsk Mazowiecki I 2074 12.0 21.0
8 Stowarzyszenie AS Płock I 2210 12.0 21.0
9 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2260 11.0 22.5
10 Biały Król Wisznia Mała II 2222 11.0 22.5
11 MKS MOS Wieliczka 2163 11.0 20.0
12 MKSz Rybnik 2122 11.0 19.5
13 MUKS Stoczek 45 Białystok 1973 11.0 18.5
14 UKS Kopernik Olsztyn 2045 10.0 21.0
15 LZS Victoria Chróścice 2078 10.0 20.0
16 UKS Rodło Opole 2013 10.0 19.5
17 UKS MDK nr 1 Hetman Bydgoszcz 2023 10.0 19.0
18 GOSTMAT Gostynin 2226 10.0 18.0
19 KSz Piątka Skierniewice 1768 9.0 19.0
20 KKSz Kraków 2058 9.0 18.5
21 HUSARIA Besiekierz 1753 9.0 18.0
22 Polonia Warszawa 1958 9.0 18.0
23 DSA Investment Polonia Wrocław 2162 9.0 17.5
24 Wasko HETMAN GKS Katowice II 2067 8.0 18.0
25 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1700 8.0 18.0
26 UKS Korona Gdańsk 1950 8.0 18.0
27 MTSz Mińsk Mazowiecki II 1803 8.0 17.0
28 Stowarzyszenie AS Płock II 1770 8.0 16.0
29 GOSTMAT II Gostynin 1976 8.0 15.5
30 ŁKS Szach-Centrum Łódź I 1528 8.0 14.5
31 KSz Hetman Koszalin 1643 8.0 13.5
32 KS LAURA Chylice 1865 7.0 17.5
33 UKS OPP Toruń 1719 7.0 17.0
34 “Strzelec” Strzelce Opolskie I 1804 7.0 16.0
35 ASSz Lipno Stęszew 1690 7.0 16.0
36 UKS PAŁAC Nieborów 1394 7.0 15.0
37 RPW Okucia Budowlane Łódź 1889 6.0 13.5
37 OSiR Tuchola 1557 6.0 13.5
39 “Strzelec” Strzelce Opolskie II 1357 5.0 15.0
40 ŁKS Szach-Centrum Łódź II 1258 4.0 9.5
41 ŁKS Szach-Centrum Łódź III 1286 2.0 8.5
42 Stowarzyszenie AS Płock III 1644 2.0 6.0

Pełne wyniki – TUTAJ

Składy:

VOTUM SA Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9
1 GM Bartel, Mateusz R 2638 1985 1 1 0 1 ½ 0 1 0 1
2 GM Mastrovasilis, Dimitrios R 2547 1983 ½ 1 0 1 1 1 ½ 1 ½
3 IM Wieczorek, Oskar R 2413 1994 1 1 0 0 1 1 1 ½ 1
4 WGM Zawadzka, Jolanta R 2332 1987 1 1 1 1 1 ½ 0 0 1

DSA Investment Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9
1 IM Stachowiak, Kamil R 2404 1986 1 0 1 1 0 1 1 0 ½
2 k+ Piotrowski, Przemysław R 2236 1998 1 0 0 0 0 ½ ½ 0 1
3 I++ Kolasiński, Krzysztof R 2071 1986 ½ 0 1 ½ 1 0 1 0 0
4 WFM Dwilewicz, Katarzyna R 1936 1999 1 0 0 1 0 0 1 1 1

MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9
1 I Fiedorek, Michał R 1767 2004 0 1 ½ 0 0 0 1 0 0
2 I Luberański, Jakub R 1683 2005 0 1 1 1 0 0 1 1 0
3 I Dytman, Radosław R 1649 2002 ½ 1 0 1 0 0 1 0 1
4 k Dwilewicz, Agata R 1702 2001 0 1 0 1 1 1 0 1 1

Podium Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach Szybkich, zdjęcie: Piotr Kowalak

Zdjęcia z Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach Szybkich (powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie), zdjęcia: Adam Luberański