[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2011

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – II Liga

Drużyna: Polonia III Wrocław

Miejsce: Darłówek, 24.06-2.07.2011

Wyniki końcowe:
M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+
1 1 KSz Silesia Racibórz 1983 21.0 44.5 26;15;8;6;5;16;2;14;20;18;
2 14 UKS GIM-DWOJKA Tomaszow Lubelski 1800 16.0 41.5 39;35;25;9;18;19;2;
3 10 KSz HetMaN Szopienice Katowice 1833 16.0 37.0 39;31;19;7;5;15;
4 2 KMKSz Victoria Kielce 1917 15.0 44.5 47;13;3;5;6;15;9;
5 20 UKS Czternastka Warszawa Ursus 1783 15.0 42.0 45;9;11;7;4;5;
6 3 PUKS Rodło Opole 1900 15.0 39.5 36;18;22;8;12;17;
7 22 KTS-W Kalisz 1767 14.0 35.0 49;7;31;27;35;19;
8 4 KSz Gryf Szczecin 1883 13.0 36.5 29;17;12;2;18;9;
9 34 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1733 13.0 36.5 50;44;39;23;13;27;
10 5 UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz 1867 13.0 35.0 30;16;14;4;17;3;
11 18 PSSzach Pszczyna 1783 13.0 34.5 43;47;13;17;32;6;
12 15 UKS – OPP Toruń 1800 13.0 34.0 40;33;25;12;4;
13 6 ChTSz Chorzów 1850 13.0 33.5 31;19;20;4;12;
14 8 UMKSz Na Pięterku Poznań 1833 13.0 33.0 33;21;35;23;25;42;
15 17 LKS Brzozovia MOSiR Brzozów 1783 13.0 31.0 42;37;8;32;22;16;
16 35 UKS EL-TUR SP 3 Bogatynia 1717 12.0 38.0 10;21;44;26;25;24;
17 19 UKS SZACH Wolsztyn 1783 12.0 37.5 44;36;42;34;8;
18 31 KKSz Urania Krosno 1733 12.0 37.0 44;46;36;49;25;32;
19 11 KS “Carbo” Gliwice 1817 12.0 34.0 28;22;47;40;
20 9 UKS Hetman Częstochowa 1833 12.0 33.0 34;27;23;30;16;
21 7 UKS Kiełbaska Kościelec 1850 12.0 32.5 32;40;30;41;28;
22 27 MKSz Diagonalia Imielin 1733 12.0 31.0 24;37;43;28;
23 41 GKSz Kornuty Gorlice 1700 11.0 36.5 48;34;43;21;38;
24 39 OTSz Ostrów Wlkp. 1700 11.0 36.0 46;31;44;43;
25 30 Rotmistrz “Twoja Szkoła” Grudziądz 1733 11.0 35.0 41;45;11;24;
26 32 UKS Ognisko Rydultowy 1733 11.0 34.5 44;45;13;47;30;
27 12 MKSz II Rybnik 1817 11.0 33.0 37;23;40;41;7;
28 42 UKS 21 Podlesie 1700 11.0 33.0 49;33;28;37;
29 16 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1800 11.0 31.0 41;35;12;11;
30 36 KS Odrodzenie Kożuchów 1708 11.0 31.0 29;26;23;
31 13 RKSz Rzeszów 1800 11.0 29.5 38;28;40;37;
32 26 MTSz Mińsk Mazowiecki 1733 10.0 35.5 42;37;48;44;
33 40 MLKSz Myślenice Archon+ 1700 10.0 33.5 26;21;48;23;
34 24 UKS Szachylice Chylice 1767 10.0 32.5 50;33;38;41;
35 25 UKS MDK Radom 1750 10.0 32.0 50;39;47;43;
36 47 MMKS Wieniawa Leszno 1667 10.0 29.5 24;28;26;33;
37 33 UMKS Jaćwież Suwałki 1733 9.0 35.0 46;50;48;49;
38 21 UKS Giecek Radków 1767 9.0 34.5 46;49;33;48;
39 28 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1733 9.0 32.5 49;21;38;45;
40 23 KSz Polonia III Wrocław 1767 9.0 32.5 48;43;38;45;
41 29 KS FART Kielce 1733 9.0 32.5 24;50;46;
42 45 LUKKS Kielce 1667 9.0 30.5 34;46;29;50;
43 38 UKS Piątka Wieluń 1700 9.0 30.5 50;46;21;
44 37 UKS Astra Leśniowice 1700 9.0 30.0 48;45;35;29;
45 43 KKSz II Kraków 1667 8.0 26.5 32;29;31;
46 44 S-KKS Przemyśl 1700 8.0 25.0 48;49;46;50;
47 46 KSz SDK-Lotnik Mielec 1667 6.0 24.5 50;48;49;
48 49 RUKS Korona – Rawbud Rawicz 1600 5.0 24.0 48;50;
49 48 LZS Goniec Kluczbork 1542 2.0 17.0 50;
50 50 MAT Zabrze- Grzybowice 1542 0.0 11.5
Skład Polonia III Wrocław
Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Data ur. R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11
1 II Dadełło, Krzysztof 1803 1995-05-01 0 = 1 0 1 0 0 1 0 1 =
2 I Woźniak, Bartosz 1841 1996-01-31 1 = = 0 = 0 1 = 0 0 0
3 II Koza, Stanisław 1503 1998-06-09 = = 0 = 1 0 = 0 1 1 =
4 II Wróbel, Michał 1398 2001-01-26 1 0 1 0 1 = = 0 = 1 0
5 II Bebel, Agnieszka 1392 1998-01-20 1 0 1 0 = 0 0 1 0 1 0
6 II+ Dwilewicz, Agata 1589 2001-06-23 1 1 0 0 1 1 = = 1 1 1

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]