[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2012

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – II Liga

Drużyna: Polonia Wrocław III

Miejsce: Borowice, 20-29.07.2012

Wyniki końcowe:
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt.
1 11 MTSz Mińsk Mazowiecki 1656 17.0 38.5
2 5 ŻKSz Żary 1723 16.0 41.0
3 7 PSSz Pszczyna 1693 15.0 42.0
4 1 UKS Rodło Opole 1834 15.0 40.0
5 8 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1685 15.0 36.0
6 9 UKS „Czternastka” Warszawa 1679 15.0 34.5
7 2 Rotmistrz „Twoja Szkoła” Grudziądz 1829 14.0 40.0
8 3 UMKS Na Pięterku Poznań 1743 14.0 39.0
9 13 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1638 14.0 38.0
10 6 KKSz Urania Krosno 1702 14.0 37.5
11 12 ASSz “Miedź” Legnica 1654 13.0 36.5
12 4 KSz Gryf Szczecin 1725 12.0 37.0
13 15 OTSz Ostrów Wlkp. 1612 12.0 35.0
14 17 UKS Ognisko Rydułtowy 1609 12.0 34.0
15 32 GKSz “Kornuty” Gorlice 1503 12.0 33.5
16 19 KSz Odrodzenie Kożuchów 1594 12.0 33.0
17 31 LKS Chrobry Gniezno 1514 12.0 32.5
18 14 UKS 21 Podlesie 1637 12.0 32.0
19 10 KTSz-W Kalisz 1670 11.0 34.5
20 22 MUKS SZS Cieszyn 1587 11.0 34.5
21 26 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1567 11.0 33.5
22 28 UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz 1538 11.0 33.0
23 20 KS Carbo Gliwice 1589 11.0 32.5
24 18 UKS Smecz Konin 1607 11.0 30.5
25 25 UKS SP 1 Brzozów 1568 10.0 35.5
26 16 UKS Szachylice 1609 10.0 32.5
27 29 Chorzowskie Towarzystwo Szachowe 1531 10.0 32.5
28 24 UKS HETMAN Częstochowa 1569 10.0 31.5
29 30 KKSz II Kraków 1527 10.0 31.5
30 33 MKSz Diagonala Imielin 1494 10.0 31.5
31 21 MMKS Wieniawa Leszno 1588 9.0 32.0
32 27 UKS Szach Wolsztyn 1551 9.0 30.5
33 35 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1484 9.0 28.5
34 37 UKS MDK Otwock 1442 9.0 27.0
35 36 SSz “Strzybniczanka” Tarnowskie Góry 1452 8.0 30.5
36 34 UKS MDK Radom 1492 8.0 30.5
37 23 KS “64” Zielona Góra 1582 8.0 30.0
38 40 RKSz Rzeszów 1400 7.0 29.0
39 39 Akademia Szachowa Gliwice 1401 5.0 25.0
40 38 KS Polonia Wrocław III 1426 5.0 22.0
41 41 LKS Goniec Kluczbork 1255 2.0 14.5
Skład Polonii Wrocław III
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1* II DADEŁŁO, Krzysztof 1790 1995-05-01 0 1 ½ + 0 1 0 ½ 0 ½ 0
2* II KOROLEWICZ, Paweł 0 2001-02-22 0 0 0 + 1 1 1 0 0 0 0
3* II BEBEL, Agnieszka 1449 1998-01-20 0 1 0 + 1 1 0 0 0 1 1
4* II SZULC, Patrycja 1412 2001-04-21 0 0 0 + 0 1 0 0 0 0 0
5* II+ KALINOWSKA, Karolina 1505 2000-04-09 ½ 0 0 + 0 0 1 0 1 0 1
6* III DADEŁŁO, Barbara 0 2004-11-16 0 0 0 + 0 1 1 0 0 0 1

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]