[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2013

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – II Liga

Drużyna: VOTUM Polonia II Wrocław

Miejsce: Szczyrk, 22-30.07.2013

Wyniki końcowe:
M-ce Nr Nazwa drużyny Fed. Ranking Duże punkty Pkt. vs+
1 1 UKS Rodło Opole POL 1849 22.0 48.0 22;14;8;13;3;5;2;10;4;12;9;
2 3 KMKSz Victoria Kielce POL 1694 16.0 39.5 24;30;10;15;5;13;6;
3 2 UKS Szachylice POL 1719 15.0 38.5 23;35;15;17;7;8;
4 13 Myślenicki Ludowy Klub Szachowy ARCHON+ POL 1616 15.0 38.0 34;2;7;25;5;15;12;
5 5 UKS Ognisko Rydułtowy POL 1657 14.0 39.0 26;20;18;6;16;8;
6 4 KTSz-W Kalisz POL 1686 14.0 36.0 33;18;21;27;8;
7 7 TS Wisła Kraków POL 1654 14.0 35.5 28;40;15;30;10;
8 9 UKS 21 Podlesie POL 1645 14.0 34.5 32;36;25;20;10;
9 23 LKS Chrobry Gniezno POL 1515 13.0 35.0 24;28;22;6;15;
10 37 KKSz Urania MOSiR Krosno POL 1403 13.0 34.0 16;34;26;18;20;
11 14 MCKiS Jaworzno POL 1613 13.0 33.0 35;37;21;16;25;
12 8 UKS SP11 Skoczek Tczew POL 1650 12.0 38.0 29;21;31;3;14;13;
13 11 UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz POL 1626 12.0 37.0 43;36;22;38;29;
14 6 VOTUM Polonia II Wrocław POL 1654 12.0 36.0 27;19;25;21;29;
15 19 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice POL 1540 12.0 35.5 38;26;30;22;32;33;
16 10 UKS Smecz Konin POL 1629 12.0 34.5 31;37;18;6;23;
17 12 UKS HETMAN Częstochowa POL 1618 12.0 33.5 29;17;11;
18 30 UKS „Piątka Wieluń” POL 1457 12.0 32.0 11;33;28;18;27;
19 34 AKS Mikołów POL 1439 12.0 32.0 23;42;43;28;31;21;
20 25 GKSz Kornuty Gorlice POL 1511 12.0 31.0 34;8;19;17;11;
21 15 MMKS Wieniawa Leszno POL 1609 11.0 34.0 36;4;27;38;14;
22 20 UKS Pałac Młodzieży Katowice POL 1537 11.0 32.5 41;26;32;19;
23 26 KS Carbo Gliwice POL 1508 11.0 32.0 39;36;35;41;40;
24 16 ASSZ Miedź Legnica POL 1585 11.0 30.5 24;41;34;31;17;
25 29 UKS SP 1 w Brzozowie POL 1490 10.0 35.0 16;40;30;
26 18 Odrodzenie Kożuchów POL 1546 10.0 35.0 39;9;32;35;
27 24 ChTS Chorzów POL 1513 10.0 34.5 41;39;40;36;
28 33 UMKS Na Pięterku Poznań POL 1448 10.0 33.5 43;39;42;24;
29 38 KKSz II Kraków POL 1377 10.0 31.5 27;33;
30 31 MKSz Diagonalia Imielin POL 1456 10.0 31.0 22;35;39;
31 22 UKS “Szach” Wolsztyn POL 1525 10.0 31.0 39;37;35;42;41;
32 27 UKS Czternastka Warszawa POL 1498 10.0 29.5 34;26;33;19;
33 28 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry POL 1493 9.0 35.0 41;42;43;
34 17 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe POL 1552 9.0 33.0 43;40;
35 32 MUKS Cieszyn POL 1453 9.0 33.0 42;22;
36 21 MUKS MDK Fabryczna Wrocław POL 1532 9.0 30.5 42;28;40;
37 36 MTSz II Mińsk Mazowiecki POL 1409 9.0 30.0 16;41;42;
38 40 Rzeszowski Klub Szachowy POL 1348 9.0 28.5 19;11;43;39;
39 35 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój POL 1433 8.0 27.0 24;20;43;
40 39 MKSz II Rybnik POL 1356 6.0 28.5 43;42;
41 41 RUKS Korona – Rawbud Rawicz POL 1306 5.0 22.5 43;
42 42 KS 64 Zielona Góra POL 1301 4.0 23.5 43;
43 43 UKS TSz Zieloni MGM S.A. Zielonka POL 1000 1.0 16.0
Skład VOTUM Polonia II Wrocław
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1* I++ KULAŚ, Szymon 2029 1997-07-17 1 0 ½ ½ 1 1 0 ½ 1 0 0
2* I++ PIOTROWSKI, Przemysław 2036 1998-09-16 1 ½ 0 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ 0
3* II+ LIPSKI, Łukasz 1573 2002-08-07 0 ½ 0 ½ 0 1 0 1 1 1 0
4* I KALINOWSKA, Karolina 1462 2000-04-09 ½ 1 ½ 1 0 ½ 0 ½ 1 1 +
5* II+ BEBEL, Agnieszka 1507 1998-01-20 1 0 1 0 0 1 ½ 0 0 0 1
6* II SZULC, Patrycja 1318 2001-04-21 ½ 1 1 1 0 1 ½ 0 1 1 0
7 II DADEŁŁO, Barbara 1177 2004-11-16

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]