[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga

Drużyna: Polonia II Wrocław

Miejsce: Międzyzdroje, 4-12.09.2010

Wyniki końcowe
M-ce Nr Drużyna Rank. Duże Punkty Pkt. vs+
1 1 AKSz Hetman Politechnika Koszalińska 2346 13.0 33.5 17;13;8;2;15;
2 8 MO TKKF Drogowiec Kraków 2228 13.0 32.5 24;22;13;17;18;11;
3 4 KSz Stilon II Gorzów Wielkopolski 2266 13.0 32.0 33;32;21;1;8;
4 2 MLKS Ostródzianka Ostróda 2310 13.0 31.5 18;15;9;7;10;
5 7 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2236 12.0 32.5 23;20;11;25;5;
6 15 JKSz-MCKiS Jaworzno 2161 12.0 32.0 31;12;6;14;5;
7 11 MKS Polonia Trade Trans II Warszawa 2203 12.0 31.0 27;32;3;21;10;
8 6 LKS Wrzos Międzyborów 2237 12.0 29.5 24;20;3;18;10;
9 9 WKSz Gant Hetman Wrocław 2216 11.0 29.5 25;21;19;3;
10 5 SKF Korsarz Gdynia 2264 10.0 31.5 31;26;30;17;13;
11 13 KSz Polonia II Wrocław 2197 10.0 28.5 29;22;32;12;28;
12 18 OKSiR Wisznia Mała 2147 10.0 28.5 29;23;14;12;
13 10 GKSz Hetman Pilzno 2211 10.0 28.0 26;28;3;7;
14 22 Zieloni Zielonka 2126 10.0 28.0 6;31;14;
15 3 GKSz Pniówek 74 Pawłowice 2288 9.0 30.5 19;14;31;21;
16 14 LZS Victoria Chróścice 2195 9.0 27.0 30;26;28;23;
17 31 LKSz GCKiP w Czarnej 2026 9.0 27.0 29;33;32;27;
18 20 LKS Chrobry Gniezno 2129 9.0 26.5 4;24;16;29;
19 17 BKS Chemik Bydgoszcz 2153 9.0 25.5 27;28;9;19;
20 21 AKS Mikołów 2133 9.0 25.5 5;12;19;25;
21 25 UKS E-TUR SP 3 Bogatynia 2097 9.0 25.0 16;20;13;26;
22 12 AZS UMK Toruń 2201 8.0 28.5 25;26;30;17;
23 29 MUKS “Wieza Kórnicka” Kórnik 2037 8.0 26.0 27;24;33;
24 28 MKSz Rybnik 2050 8.0 24.0 12;33;30;
25 24 KS Lech – WSUS Poznań 2124 7.0 27.5 27;16;26;
26 19 Klub Szachowy “Torfarm-64 2138 7.0 25.0 33;20;
27 23 TS-R Hetman Konin 2125 7.0 23.5 5;
28 32 UKS Ósemka Ginter Chojnice 2000 6.0 23.5 16;
29 27 LKSz Caissa Lubsko 2064 6.0 20.0 16;33;
30 26 LKS “Zarzewie” w Prudniku 2078 5.0 24.5 16;33;
31 30 Rotmistrz II „Twoja Szkoła” Grudziądz 2033 5.0 20.0 24;
32 16 SSz Parazauroloff Izabelin 2154 3.0 19.5 30;
33 33 KSz Maraton Łomża 1876 3.0 13.5 16;

Skład Polonii II Wrocław
Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Data ur. R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 k+ Bebel, Arkadiusz 2297 1992-10-18 1 = 1 = 0 1 0 = 1
2 WGM Krupa, Monika 2257 1977-12-03 0 0 0 0 0 1 1 0 1
3 FM Perdek, Mirosław 2257 1965-07-16 1 0 0 = = + 1 0 1
4 I++ Zyśko, Jan 2164 1990-03-01 1 0 1 0 = = = = 1
5 WFM Iwanow, Anna 2112 1995-04-07 1 0 1 = 1 0 1 0 1
6 k++ Poznanska, Katarzyna 2095 1986-04-07 1 0 = 1 = 1 0 0 =

 

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]