[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2013
Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga

Drużyna: Polonia II VOTUM Wrocław

Miejsce: Poronin, 6-15.09.2013

Wyniki końcowe
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+
1 1 Akademia Szachowa Gliwice 2450 15.0 41.0 17;10;11;19;2;14;15;
2 3 KSz Silesia JAS-FBG Racibórz 2271 15.0 33.0 19;12;14;13;4;10;
3 4 LKS Chrobry Gniezno 2263 13.0 33.0 20;11;15;8;7;14;
4 2 KSz Polonia II Votum Wrocław 2305 12.0 29.0 18;9;7;13;8;
5 15 KSz Wieża Pęgów 2162 12.0 27.5 31;23;26;10;13;7;
6 11 UKS Rotmistrz II Grudziądz 2209 12.0 25.5 27;21;23;19;24;2;
7 7 Gostmat 83 Gostynin 2234 11.0 33.0 23;16;14;6;8;
8 25 UKS ZAWISZA Kolbudy 2075 11.0 26.5 30;32;23;12;19;
9 31 MTSz Mińsk Mazowiecki 1967 11.0 25.5 28;22;9;8;
10 13 OKSiR Wisznia Mała 2197 10.0 30.5 29;6;4;10;
11 24 KS AZS Politechnika Wrocław 2081 10.0 29.5 31;12;18;5;21;
12 26 MKS Gryf Dębica 2069 10.0 29.0 17;16;22;18;
13 14 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2173 10.0 28.5 30;5;24;9;11;
14 17 LKSz GCKiP Czarna 2147 10.0 28.5 29;25;6;23;
15 10 GKSz Hetman Pilzno 2213 10.0 25.5 26;22;24;17;19;
16 8 ZMCh Polska YMCA Warszawa 2222 9.0 27.0 24;15;1;6;
17 5 GK Baszta MOS II Żnin 2258 9.0 25.5 21;18;12;
18 18 BKS Chemik Bydgoszcz 2147 8.0 30.0 25;27;28;22;
19 19 UKS TSz Zieloni Zielonka 2119 8.0 27.5 28;9;5;6;
20 21 UKS Szachylice Chylice 2111 8.0 27.0 30;29;16;
21 12 LZS Victoria Chróścice 2201 8.0 26.5 28;20;9;
22 23 MLKS Archon Myślenice 2088 8.0 26.5 32;16;29;20;
23 9 KSz Skoczek Czerwionka -Leszczyny 2216 8.0 26.0 25;21;18;29;
24 6 MCKiS Jaworzno 2248 8.0 25.5 22;20;26;16;
25 20 TS-R Hetman Konin 2113 7.0 25.5 27;32;
26 22 LKS Zarzewie Prudnik 2094 7.0 25.0 29;27;32;
27 28 MUKS “Wieża Kórnicka” Kórnik 2037 7.0 24.0 30;27;
28 16 SSz Pocztowiec Bydgoszcz 2160 6.0 23.5 32;30;
29 29 Strzelec DK Strzelce Opolskie 2030 5.0 21.5 32;27;
30 27 KS DORS Ruda Śląska 2055 4.0 21.5 32;
31 30 ASSz. „Lipno” Stęszew 1979 4.0 19.5
32 32 UKS “ÓSEMKA” ZZO Nowy Dwór sp.z o.o. Chojnice 1922 2.0 16.5
Skład Polonii II VOTUM Wrocław
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9
1* IM DOBROWOLSKI, Piotr 2430 1976-04-01 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 0 ½ ½
2* m WIECZOREK, Oskar 2404 1994-06-13 ½ ½ 1 ½ 1 0 0 1 0
3* m JASIK, Krzysztof 2361 1982-04-08 1 1 1 ½ ½ 0
4* m ŚWICARZ, Maciej 2270 1981-08-25 1 ½ 1 1 0 0 1 1 0
5* FM PERDEK, Mirosław 2245 1965-07-16 ½ 1 0 ½ 0 ½ 1 ½ ½
6* k++ POZNANSKA, Katarzyna 2121 1986-04-07 1 ½ 0 ½ ½ 0
7 k CZYŻ, Artur 2042 1983-09-24 ½ 0
8 m CAGARA, Paulina 2039 1984-05-15 ½ 1 0 1

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki TUTAJ

dobry-1024x613

Drużyna Polonii Wrocław II podczas walki, (siedzą od lewej): Piotr Dobrowolski, Oskar Wieczorek, Krzysztof Jasik, Maciej Świcarz, Mirosław Perdek, Paulina Cagara

Więcej na temat II Ligi 2013 z naszej strony:
  • Relacja z rundy 6 i 7 – TUTAJ
  • Relacja z 5 rundy – TUTAJ
  • Relacja zawodników z meczu z Wisznią Małą – TUTAJ
  • Analiza 2 rundy – TUTAJ

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]