[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga – MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Miejsce: Jastrzębia Góra, 5-13.09.2015

Wyniki końcowe
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+
1 1 WKS KOPERNIK 2378 18.0 37.5 19;11;6;10;4;12;3;2;13;
2 6 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 2251 14.0 31.5 24;17;18;5;15;12;10;
3 3 Baszta MOS II Żnin 2292 13.0 30.0 21;12;14;8;6;5;
4 16 LZS Victoria Chróścice 2160 12.0 31.5 34;22;20;9;33;27;
5 12 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2192 12.0 31.5 30;24;32;7;18;4;
6 10 YMCA Warszawa 2214 12.0 29.5 28;26;3;13;4;
7 4 Klub Szachowy Wieża Pęgów 2267 11.0 31.5 22;15;7;13;21;
8 18 MKSz GRYF DĘBICA 2133 11.0 29.0 36;9;27;28;15;
9 13 GOSTMAT Gostynin 2180 11.0 28.5 31;2;11;33;26;
10 5 UKS Rotmistrz II Grudziądz 2252 11.0 28.0 23;14;18;8;
11 2 RPW Okucia Budowlane Łódź 2326 11.0 28.0 20;17;21;7;
12 34 LKS “Parnas” Stara Wieś 1991 11.0 27.0 25;17;29;14;11;
13 7 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2228 10.0 31.5 25;16;27;19;
14 26 KS AZS Politechnika Wrocław 2078 10.0 29.0 8;16;9;11;
15 8 KSz “Skoczek” Czerwionka-Leszczyny 2220 10.0 28.5 37;22;29;20;33;
16 21 UKS TSz Zieloni Zielonka 2104 10.0 27.5 37;28;8;29;
17 23 Hetman Konin 2090 9.0 29.0 25;35;37;9;
18 27 UKS 21 Podlesie 2053 9.0 28.0 35;15;32;31;
19 15 KREVOX Miejski Klub Szachowy Rybnik 2164 9.0 28.0 33;24;30;14;
20 11 GKSz Hetman Pilzno 2193 9.0 27.0 29;22;32;24;
21 33 K.S. Laura Chylice 1995 8.0 28.5 25;35;20;23;
22 29 MUKS Stoczek 45 Białystok 2012 8.0 28.0 20;9;25;32;
23 14 UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz 2169 8.0 27.5 32;26;29;
24 22 MKS “Sandecja” Nowy Sącz 2092 8.0 26.0 31;17;28;35;
25 20 UKS Smecz Konin 2112 8.0 25.0 31;34;30;17;
26 31 KSz Skoczek Siedlce 2002 8.0 23.0 24;37;28;
27 24 UKS Zawisza Kolbudy 2088 7.0 25.5 33;36;19;
28 19 LKS Zarzewie Prudnik 2132 7.0 25.0 34;37;
29 9 MLKS Ostródzianka Ostróda 2219 7.0 24.5 27;19;30;
30 30 ASSz Lipno Stęszew 2003 7.0 24.5 17;36;
31 32 MTSz Mińsk Mazowiecki 1998 7.0 24.5 23;16;22;
32 28 KS VICTORIA KOMPLEXBUD 2051 6.0 23.5 36;23;
33 25 AKS MIKOŁÓW 2087 6.0 19.0 36;37;
34 17 MCKiS Jaworzno 2142 5.0 25.0 35;36;
35 37 Rzeszowski Klub Szachowy 1810 5.0 21.5 36;35;
36 35 GAMBIT I Świecie 1961 4.0 21.0 36;
37 36 Skoczek Trojański Warszawa 1904 1.0 15.0
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 Pkt.
1* I++ GUMULARZ, Szymon 2239 2001 1 1 0 ½ ½ 0 0 ½ ½ 4.0
2* k KULAŚ, Szymon 2284 1997 0.0
3* k PIOTROWSKI, Przemysław 2193 1998 1 0 0 1 ½ 0 ½ ½ 0 3.5
4* FM PERDEK, Mirosław 2225 1965 1 1 0 ½ 0 ½ 1 ½ ½ 5.0
5* I++ NOWAK, Kamil 2133 1999 + 1 1 1 ½ 1 ½ ½ 1 7.5
6* WIM IWANOW, Anna 2312 1995 1 ½ 1 1 1 1 1 ½ ½ 7.5
7 I++ KOLASIŃSKI, Krzysztof 2087 1986 1 1 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 4.0
8 k CZYŻ, Artur 1982 1983 0.0

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]