[vc_row][vc_column][vc_column_text]

III Liga 2016/17 – skład, terminarz, informacje

Kapitan zespołu: Jakub Żeberski
Sala gry: Klub Szachowy Polonii Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38 Wrocław
Tempo gry wynosi: 90 minut na 40 posunięć + 30 minut na dokończenie oraz 30 sekund na każde posunięcie od początku partii dla zawodnika.

Logo - MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Regulamin III Ligi: TUTAJ
Serwis turniejowy III Ligi: TUTAJ

Galeria zdjęć z III Ligi 2016/17 – TUTAJ

Terminarz z wynikami:

I runda – 23.10.2016 – UKS Debiut Przedwojów – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1,5 – 3,5
II runda – 26.11.2016 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – UKS GIECEK Radków 4,5 – 0,5
III runda – 3.12.2016 – GLKS Goniec Żarów – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 0,5 – 4,5
IV runda – 11.12.2016 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – MGLKS Parnas Oława 3 – 2
V runda – 8.01.2017 – UKS Szach-Mat Syców – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1 – 4
VI runda – 22.01.2017 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – UKS Pogoń Oleśnica 3,5 – 1,5*
VII runda – 5.02.2017 – MUKS MDK Śródmieście Wrocław – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1,5 – 3,5
VIII runda – 5.03.2017 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN 4 – 1
IX runda – 2.04.2017 – Wieża Pęgów – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2 – 3
X runda – 23.04.2017 – WKSz Kopernik – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1,5 – 3,5
XI runda – 7.05.2017 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – WOK Wałbrzych 4 – 1

*Wynik mecze ze względu na walkowera oddanego przez nasz zespół na 1 szachownicy, został zweryfikowany jako zwycięstwo UKS Pogoń Oleśnica 5:0

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław
Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1 k+ PIOTROWSKI, Przemysław POL 2315 1998 1 1 0 1 1 ½
2 m NOWAK, Kamil POL 2298 1999 1 1 ½ 1 1 1 ½ 1
3 IM ŻEBERSKI, Jakub POL 2305 1979 1 1 1 1 ½ 1  1
4 m ŚWICARZ, Maciej POL 2294 1981 1 1 1 1  1
5 k KULAŚ, Szymon POL 2215 1997
6 FM PERDEK, Mirosław POL 2220 1965 1
7 I++ KOLASIŃSKI, Krzysztof POL 2087 1986 ½ 1 1 1 1 ½ ½ 0 1
8 I+ DZIKOWSKI, Michał POL 2052 1995 ½ 1 0
9 I++ MOTYL, Tomasz POL 2012 1975
10 I MARKO, Piotr POL 1734 1997 ½ ½ ½ 1 1 ½ 1  1
11 I+ SOKÓLSKI, Aleksander POL 1910 1989 1
12 I DYTMAN, Radosław POL 1771 2002 ½ 1 0 0 ½  0
13 II DADEŁŁO, Andrzej POL 1882 1969
Tabela końcowa:
L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Duże punkty
1 MDK Fabryczna Polonia Wrocław  X 3,0 4,0 3,5 0,0* 3,0 3,5 4,5 4,5 3,5 4,0 4,0 20.0 (37,5 pkt)
2 Wieża Pęgów 2,0  X 4,0 3,0 4,0 3,0 3,0 3,0 3,0 3,0 3,0 4,0 20.0 (35 pkt)
3 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN 1,0 1,0 X 2,5 4,5 2,0 3,0 3,5 3,0 + 3,5 5,0 15.0
4 UKS Debiut Przedwojów 1,5 2,0 2,5 X 2,5 3,5 3,5 3,0 2,0 3,5 5,0 3,0 14.0
5 UKS Pogoń Oleśnica 5,0 1,0 0,5 2,5 X 2,0 2,5 3,5 3,0 2,5 4,5 4,0 13.0
6 MGLKS Parnas Oława 2,0 2,0 3,0 1,5 3,0 X 0,5 2,5 3,0 3,0 4,0 4,0 13.0
7 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1,5 2,0 2,0 1,5 2,5 4,5 X 3,5 3,5 2,0 5,0 4,5 11.0
8 GLKS Goniec Żarów 0,5 2,0 1,5 2,0 1,5 2,5 1,5 X 2,5 3,0 3,5 4,5 8.0
9 UKS GIECEK Radków 0,5 2,0 2,0 3,0 2,0 2,0 1,5 2,5 X 0,5 4,0 3,5 7.0
10 WKSz Kopernik (↓) 1,5 2,0 1,5 2,5 2,0 3,0 2,0 4,5  X 1,5 4,5 5.0
11 UKS Szach-Mat Syców (↓) 1,0 2,0 1,5 0,0 0,5 1,0 0,0 1,5 1,0 3,5  X 2,0 2.0
12 WOK Wałbrzych (↓) 1,0 1,0 0,0 2,0 1,0 1,0 0,5 0,5 1,5 0,5 3,0  X 2.0

*Wynik meczu ze względu na walkowera oddanego przez nasz zespół na 1 szachownicy, został zweryfikowany jako zwycięstwo UKS Pogoń Oleśnica 5:0

[/vc_column_text]

III DLS, Wrocław 7.05.2017

[/vc_column][/vc_row]