[vc_row][vc_column][vc_column_text]

III Liga 2017/18 – skład, terminarz, informacje

Kapitan zespołu: Jakub Żeberski
Sala gry: Klub Szachowy Polonii Wrocław, ul. Kukuczki 26 a-b Wrocław
Tempo gry wynosi: 90 minut na 40 posunięć + 30 minut na dokończenie oraz 30 sekund na każde posunięcie od początku partii dla zawodnika.

Logo - MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Regulamin III Ligi: TUTAJ
Serwis turniejowy III Ligi: TUTAJ

GALERIA ZDJĘĆ – TUTAJ

Terminarz z wynikami:

I runda – 8.10.2017 – UKS GIECEK Radków – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2 – 3 opis meczu
II runda – 22.10.2017 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – KSz Miedź Legnica 4 – 1 opis meczu
III runda – 5.11.2017 – UKS Pogoń Oleśnica – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1 – 4 opis meczu
IV runda – 19.11.2017 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – UKS Debiut Przedwojów 2,5 – 2,5 opis meczu
V runda – 10.12.2017 – SKFiS Kudowianka – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3 – 2 opis meczu
VI runda – 7.01.2018 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – Biały Król Wisznia Mała 2 – 3 opis meczu
VII runda – 4.02.2018 – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 0,5 – 4,5 opis meczu
VIII runda – 18.02.2018 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – MGLKS Parnas Oława 5 – 0 opis meczu
IX runda – 17.03.2018 – WIEŻA Pęgów – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1,5 – 3,5* opis meczu
X runda – 25.03.2018 – MUKS MDK Śródmieście Wrocław – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1,5 – 3,5 opis meczu
XI runda – 8.04.2018 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – GLKS Goniec Żarów 3- 2** opis meczu

*Mecz rozegrany w Klubie Szachowym Polonia Wrocław
**Mecz rozegrany w Żarowie, gdzie wszystkie zespoły rozegrły ostatnią rundę

Tabela końcowa:
L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Duże punkty
1 MDK Fabryczna Polonia Wrocław – III X 4,0 4,5 3,5 3,0 2,0 3,5 2,0 2,5 4,0 3,0 5,0 17.0
2 KSz Miedź Legnica – II 1,0  X 2,5 3,0 4,0 2,5 3,0 3,5 2,0 3,5 2,0 4,0 14.0
3 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN 0,5 2,5 X 1,5 3,0 3,0 2,0 2,5 3,0 4,0 3,0 4,0 14.0
4 WIEŻA Pęgów – II 1,5 2,0 3,5 X 2,5 2,0 2,5 3,5 4,0 3,5 3,0 2,0 12.0
5 GLKS Goniec Żarów 2,0 1,0 2,0 2,5  X 3,5 2,5 3,0 1,0 3,5 3,5 3,0 12.0
6 Biały Król Wisznia Mała – II 3,0 2,5 2,0 3,0 1,5 X 1,0 2,5 3,5 2,5 3,0 2,0 11.0
7 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1,5 2,0 3,0 2,5 2,5 4,0 X 4,0 2,0 1,0 0,5 3,5 10.0
8 SKFiS Kudowianka 3,0 1,5 2,5 1,5 2,0 2,5 1,0 X 4,0 3,0 3,0 2,0 10.0
9 UKS Debiut Przedwojów 2,5 3,0 2,0 1,0 4,0 1,5 3,0 1,0 X 1,5 2,5 3,0 10.0
10 UKS Pogoń Oleśnica 1,0 1,5 1,0 1,5 1,5 2,5 4,0 2,0 3,5  X 2,5 4,5 8.0
11 UKS GIECEK Radków 2,0 3,0 2,0 2,0 1,5 2,0 4,5 2,0 2,5 2,5  X 2,5 7.0
12 MGLKS Parnas Oława 0,0 1,0 1,0 3,0 2,0 3,0 1,5 3,0 2,0 0,5 2,5 X 7.0
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław:
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 Pkt.
1* m ŚWICARZ, Maciej 2363 1 1 2.0
2* IM ŻEBERSKI, Jakub 2323 1  0  1 1 1  1 5.0
3* k+ PIOTROWSKI, Przemysław 2305 1 1 1 0 ½ 3.5
4* FM PERDEK, Mirosław 2222  ½ 0,5
5 I++ KOLASIŃSKI, Krzysztof 2055 0 ½  1 1  1 3.5
6 k KANICKI, Krzysztof 2089 ½  1  1 ½ 3.0
7* k DWILEWICZ, Katarzyna 2081
8 I MARKO, Piotr 1819 1 1 1 0  0  0 0 3.0
9 I KAWAŁKO, Adam 1771 ½ ½  1  1  ½ 3.5
10 k DWILEWICZ, Agata 1904
11 I DYTMAN, Radosław 1681 ½ 1 1 ½  1 0  1  ½ 5.5
12 I PAWICKA, Magdalena 1768 +  1 ½ +  1 4.5
13 II BARAN, Mateusz 1546
14 I BEBEL, Agnieszka 1638
15 I ROGACKA, Natalia 1558 1 ½ ½ ½ 0  ½ 3.0

* – Skład podstawowy

[/vc_column][/vc_row]