III Liga 2018/192019-03-18T12:02:46+00:00

III Liga 2018/19 – skład, terminarz, informacje

Kapitan zespołu: Mirosław Perdek

Sala gry: Klub Szachowy Polonii Wrocław, ul. Kukuczki 26 a-b Wrocław
Tempo gry wynosi: 90 minut na 40 posunięć + 30 minut na dokończenie oraz 30 sekund na każde posunięcie od początku partii dla zawodnika.

Regulamin III Ligi: TUTAJ
Serwis turniejowy III Ligi: TUTAJ

Terminarz z wynikami:

I runda – 14.10.2018 – UKS Debiut Przedwojów – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 0,5-4,5 opis meczu
II runda – 28.10.2018 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – UKS Skoczek Milicz 2,5-2,5 opis meczu
III runda – 4.11.2018 – UKS GIECEK Radków – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2-3 opis meczu
IV runda – 2.12.2018 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – GLKS Goniec Żarów 4-1 opis meczu
V runda – 10.03.2019 – SKFiS Kudowianka – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2-3
VI runda – 6.01.2019 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – WIEŻA Pęgów 4-1 opis meczu
VII runda – 20.01.2019 – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3,5-1,5 opis meczu
VIII runda – 10.02.2019 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5-1,5 opis meczu
IX runda – 3.03.2019 –  Biały Król Wisznia Mała MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2,5-2,5
X runda – 24.03.2019 – UKS Pogoń Oleśnica – MDK Fabryczna Polonia Wrocław
XI runda – 7.04.2019 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – UKS SP3 w Bogatyni

Tabela po 9 rundzie:
L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Duże punkty
1 UKS SP3 w Bogatyni X 2,0 + 4,0 3,5 3,0 3,0 3,0 4,0 4,0 16.0
2 WIEŻA PĘGÓW 3,0 X 1,0 4,0 2,5 5,0 4,0 4,0 4,0 4,0 15.0
3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 4,0 X 2,5 1,5 4,0 3,0 2,5 3,5 4,5 3.0 14.0
4 Biały Król Wisznia Mała 1,0 2,5 X 3,0 2,5 3,5 2,5 3,0 2,5 3,5 12.0
5 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN 2,5 3,5 2,0 X 4,0 2,5 4,0 3,0 4,0 10.0
6 GLKS Goniec Żarów 1,0 1,0 2,5 1,0 X 3,5 2,0 3,5 3,0 3,0 9.0
7 UKS “Giecek” Radków 1,5 2,0 1,5 1,5 X 4,5 3,5 2,5 3,5 2,5 8.0
8 UKS Skoczek Milicz 2,0 0,0 2,5 2,5 3,0 0,5 X 2,0 3,5 3,5 8.0
9 UKS POGOŃ Oleśnica 2,0 1,0 2,0 2,5 1,5 1,5 3,0 X 2,5 2,0 4.0
10 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2,0 1,0 1,5 2,5 1,0 2,0 2,5 2,5 X 2,5 4.0
11 UKS Debiut Przedwojów 1,0 1,0 0,5 2,0 2,0 1,5 1,5 3,0 X 4,0 4.0
12 SKFiS Kudowianka 1,0 1,0 2.0 1,5 1,0 2,5 1,5 2,5 1,0 X 2.0
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław:
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1* IM Żeberski, Jakub 2340 1979 1 ½
2* m Świcarz, Maciej 2331 1981 1 1
3* m Nowak, Kamil 2282 1999 1 1 1 1 1
4* FM Perdek, Mirosław 2218 1965 1 1 1 1 ½
5 k+ Kanicki, Krzysztof 2143 1998 ½ ½ 1 ½
6 I+ Luberański, Jakub 2021 2005 ½ 1 1 ½ 1 1
7 I+ Kawałko, Adam 1973 2001 ½ ½
8 k Czyż, Artur 1919 1983
9 I Marko, Piotr 1831 1997 0 1 0
10* m Cagara, Paulina 2025 1984
11 I Dytman, Radosław 1770 2002 1 0 1 ½ ½ ½
12 I Madej, Marek 1744 2007
13 I+ Lascar, Radosława 1767 1997
14 I Pawicka, Magdalena 1739 2007 1 ½ 0 0 0 ½ 0
15 I Bebel, Agnieszka 1654 1998
16 I+ Krzyżosiak, Marta 1663 2005 0
17 I++ Krzyżosiak, Anna 1586 2005 ½