IV Liga – sezon 2017/18Logo - MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Skład, terminarz, informacje

Drużyna IV

Niedługo rozpoczynają się rozgrywki IV Ligi – okręg wrocławski i podwrocławski 2017/18 w których wystąpią dwa zespoły MDK Fabryczna Polonia Wrocław. W dalszej części komunikatu znajdują się niezbędne informacje dotyczące występu naszej drużyny w tych rozgrywkach.

Zawodników dodatkowych można zgłaszać do terminu pierwszego meczu w 2018 roku. Zawodnik dodatkowy nie może być zgłoszony przed zawodnikiem z wyższym aktualnym rankingiem FIDE (dalej PZSzach).

Zespół: MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV

Kierownik zespołu: Adam Luberański tel. 506 338 380 mail:

Kapitan zespołu: Michał Mamczar tel. 607 093 545 mail: michal.mamczar@wp.pl

Sala gry: Klub Szachowy Polonii Wrocław, ul. Kukuczki 26 a-b Wrocław lub MDK Fabryczna, ul. Zemska 16a Wrocław

Tempo gry wynosi: 60 min. + 30sek/pos. na partię dla każdego zawodnika.

Godziny rozpoczęcia rund: godz. 10:00 – rundy przedpołudniowe i godz. 14:00 – rundy popołudniowe

Regulamin IV Ligi: TUTAJ

Serwis turniejowy IV Ligi – okręg wrocławski i podwrocławski: TUTAJ

Terminarz (terminy mogą ulec zmianie):

Runda 1 – 5.11.2017 – dom – godz. 10:00 –  MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – MDK Fabryczna Polonia Wrocław V 3,5 – 1,5

Runda 2 – 19.11.2017 – wyjazd – godz. 10:00 – WKSz Hetman Wrocław II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 2,5 – 2,5
Runda 3 – 19.11.2017 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – WKSz Hetman Wrocław III 4 – 1

Runda 4 – 10.12.2017 – dom – godz. 10:00 –  MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – UKS Skoczek Milicz I 1,5 – 3,5
Runda 5 – 10.12.2017 – dom – godz. 14:00 – UKS Skoczek Milicz II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 3 – 2

Runda 6 – 7.01.2018 – wyjazd (Wisznia Mała) – godz. 10:00 – Biały Król Wisznia Mała – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 0,5 – 4,5
Runda 7 – 7.01.2018 – wyjazd (Wisznia Mała) – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – Wieża Pęgów 4,5 – 0,5

Runda 8 – 4.02.2018 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – MLKS Parnas Oława III 5 – 0
Runda 9 – 4.02.2018 – dom – godz. 14:00 – MLKS Parnas Oława II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1 – 4

Runda 10 – 18.02.2018 – wyjazd – godz. 10:00 – MUKS MDK Śródmieście Wrocław II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 2,5 – 2,5
Runda 11 – 18.02.2018 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 1,5 – 3,5

Runda 12 – 4.03.2018 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – KS AZS Wratislavia 2 – 3
Runda 13 – 4.03.2018 – dom – godz. 14:00 – UKS Szach-Mat Syców – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 2,5 – 2,5

Runda 14 – 18.03.2018 – wyjazd – godz. 10:00 – MKS Rokita Brzeg Dolny I  – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 2 – 3
Runda 15 – 18.03.2018 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – MKS Rokita Brzeg Dolny II 4,5 – 0,5

Tabela końcowa:

L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Duże punkty
1 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II (1A) X 3,5 3,5 2,0 4,0 3,0 2,5 2,5 4,0 5,0 4,0 4,5 3,0 4,5 4,0 4,5 26.0
2 UKS Skoczek Milicz I (5A) 1,5 X 3,0 3,5 1,5 2,5 3,5 4,5 3,5 3,0 4,0 4,0 4,0 5,0 4,5 4,5 25.0
3 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III (3B) 1,5 2,0 X 3,5 2,0 4,0 3,5 4,0 3,5 4,5 2,5 3,0 3,0 3,0 3,5 4,5 23.0
4 MDK Fabryczna Polonia Wrocław V (8B) 3,0 1,5 1,5  X 4,0 3,5 1,5 2,5 4,0 3,5 2,5 4,5 3,5 4,0 4,5 5,0 22.0
5 UKS Szach-Mat Syców (7B) 1,0 3,5 3,0 1,0  X 2,0 2,5 3,5 3,5 4,0 2,5 3,5 4,0 3,0 3,0 5,0 22.0
6 MKS Rokita Brzeg Dolny I (4A) 2,0 2,5 1,0 1,5 3,0 X 2,0 3,0 2,5 3,0 4,5 3,5 3,5 3,0 3,0 5,0 20.0
7 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV (8A) 2,5 1,5 1,5 3,5 2,5 3,0  X 2,5 4,5 4,0 2,0 2,0 4,5 4,0 4,5 5,0 19.0
8 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II (3A) 2,5 0,5 1,0 2,5 1,5 2,0 2,5 X 3,0 5,0 2,0 4,5 3,0 2,5 2,0 5,0 14.0
9 Wieża Pęgów III (2B) 1,0 1,5 1,5 1,0 1,5 2,5 0,5 2,0 X 1,0 3,5 3,5 3,0 3,5 5,0 5,0 13.0
10 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III (1B) 0,0 2,0 0,5 1,5 1,0 2,0 1,0 0,0 4,0 X 4,5 2,5 4,0 4,5 3,5 4,5 13.0
11 KS AZS Wratislavia (7A) 1,0 1,0 2,5 2,5 2,5 0,5 3,0 3,0 1,5 0,5  X 2,0 2,5 3,0 3,0 2,0 12.0
12 UKS Skoczek Milicz II (5B) 0,5 1,0 2,0 0,5 1,5 1,5 3,0 0,5 1,5 2,5 3,0  X 2,5 1,5 3,0 2,5 9.0
13 MKS Rokita Brzeg Dolny II (4B) 2,0 1,0 2,0 1,5 1,0 1,5 0,5 2,0 2,0 1,0 2,5 2,5 X 4,0 2,5 5,0 7.0
14 MGLKS Parnas Oława II (6B) 0,5 0,0 2,0 1,0 2,0 2,0 1,0 2,5 1,5 0,5 2,0 3,5 1,0  X 2,0 5,0 5.0
15 Biały Król Wisznia Mała III (2A) 1,0 0,5 1,5 0,5 2,0 2,0 0,5 3,0 0,0 1,5 2,0 2,0 2,5 3,0  X 2,0 5.0
16 MGLKS Parnas Oława III (6A) 0,5 0,5 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,5 3,0 2,5 0,0 0,0 3,0 X 5.0

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV z zachowaniem kolejności desek:

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* I MAMCZAR, Michał 1698 1932
2* I MADEJ, Marek 1617 2007
3* I+ KRZYŻOSIAK, Anna 1547 2005 0
4* II+ MADAJCZAK, Jakub 1599 2001 0 1 1 0 ½ 1  1 1 ½  0 0 0  ½  ½
5* I LUBERAŃSKI, Jakub 1748 2005 1 1 0 1 ½  1  1 1 1  ½ 1
6 I TOPOŁA, Rafał 1535 2005 0 ½
7 II+ STANKIEWICZ, Alicja 1504 1994
8 II DOŁHARZ, Jakub 1495 2004
9 I KRZYŻOSIAK, Marta 1597 2005 ½
10 CM ŚMIETAŃSKA, Wiktoria 1386 2010
11 II+ MADAJCZAK, Piotr 1597 2006 ½ ½ 1 1  1  0  0 1 ½ 1
12 I DADEŁŁO, Barbara 1417 2004
13 II+ DEMSKI, Michał 1465 2007 1 1 1 0 0 1 1 1  1 0 0  1 ½ 1  1
14 II NOWAK, Filip 1308 2007  ½  1
15 CM GROT, Błażej 1377 2008 1 ½ 1 1 1  1 0
16 II PAWICKI, Filip 1217 2010
17 II JAWORSKI, Tymon 1497 2008 0 1  1  1 0 1
18 II DAWGIEL, Bartosz 1290 2006
19 I SZEWC, Dobromiła 1257 2005
20 II DEMSKI, Jakub 1076 2008 0 1  1  ½  0  0
21 II+ NAJDECKA, Sandra 1075 2006
22 II PIECHOCKI, Karol 1021 2005

* – Skład podstawowy