W tabeli znajdują się wyniki juniorów Polonii Wrocław z lat 1999-2019, którzy w czasie Mistrzostw Polski byli zawodnikami naszego klubu. Zestawienie zawiera wyniki we wszystkich typach Mistrzostw Polski Juniorów – granych tempem klasycznym, szybkim oraz błyskawicznym.

UWAGI!

  • dla celów zestawienia, Mistrzostwa Polski grane tempem P’30 są traktowane jako szachy szybkie (rapid),
  • Wyszukiwanie wyników: Nad tabelą w prawym górnym rogu, znajduje się pole “szukaj”. W wyszukiwarce możliwe jest wyświetlenie konkretnych wyników zawodników (np. poprzez wpisanie nazwiska) oraz wynajdywanie bardziej ogólnych wyników (np. poprzez wpisanie w wyszukiwarce “D16” wtedy pojawią się wszystkie wyniki w danej grupie z lat 1999-2019 lub “D16 klasyki”, wtedy pojawią się tylko wyniki w tej grupie wiekowej, granych tempem klasycznym itd.). Oczywiście można także znaleźć wyniki z konkretnego roku wpisując np. “2008”,
  • w miarę możliwości zestawienie będzie powiększane o kolejne lata.

w zestawieniu brak wyników :

  • MP do lat 8-18 z Lublina (2008 rok) granych tempem P’5, P’15, P’30 – znany tylko wynik O.Wieczorka, A.Iwanow oraz A.Dadełło,
  • z grupy D18 z 2007 roku (granych tempem P’15, P’30).

Wszelkie uwagi (błędy, nowe dane na temat MP) proszę kierować na maila: office@polonia.wroclaw.pl

W latach 1999-2019 juniorzy Polonii Wrocław zdobyli 118. medali Mistrzostw Polski w Szachach Klasycznych, Szybkich oraz Błyskawicznych (46 medali złotych, 31. srebrnych oraz 41. brązowych). Szczegółowe wyniki poniżej. Najwięcej medali dla Polonii Wrocław zdobyli:

Stan wyników na 1.09.2019

  • Anna Iwanow (obecnie Kantane) – 16 medali (5 złotych, 7 srebrnych, 4 brązowe)
  • Szymon Gumularz – 13 medali (6 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe)
  • Wiktoria Śmietańska – 12 medali (11 złotych, 1 srebrny)
  • Aleksandra Dadełło – 7 medali (3 złote, 2 srebrne, 2 brązowe),
  • Oskar Wieczorek – 7 medali (2 złote, 2 srebrne, 3 brązowe)
  • Kacper Grela – 6 medali (3 złote, 1 srebrny, 2 brązowe)
  • Magdalena Pawicka – 6 medali (3 złote, 1 srebrny, 2 brązowe)
  • Mariola Woźniak – 6 medali (2 złote, 3 srebrne, 1 brązowy)
  • Maciej Czopor4 medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy)
  • Magdalena Harazińska – 4 medale (2 złote, 2 brązowe)
rokturniejmiejscetermintempogrupanazwiskoimięmiejsce
1999Mistrzostwa Polski do lat 10Wisła23.02-5.03.1999klasykiD10NawrotAnna3
2000Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg1-11.02.2000klasykiD10NawrotElżbieta10
2000Mistrzostwa Polski do lat 16Wisła26.02-8.03.2000klasykiD16CagaraPaulina25
2001Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg3-13.02.2001klasykiD10NawrotElżbieta3
2001Mistrzostwa Polski do lat 12Kołobrzeg3-13.02.2001klasykiD12NawrotAnna6
2001Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Pokrzywna28.04-5.05.2001klasykiD14ŻakKlaudia26
2001Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Pokrzywna28.04-5.05.2001klasykiC14KisielŁukasz46
2001Mistrzostwa Polski do lat 18Zakopane16-26.01.2001klasykiD18CagaraPaulina14
2001Mistrzostwa Polski do lat 18Zakopane16-26.01.2001klasykiD18GruzEwa31
2001Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlkusz14.12.2001
blitzD10NawrotElżbieta3
2001Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlkusz14.12.2001
blitzD10EfinowiczEwa21
2001Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlkusz14.12.2001
blitzD12NawrotAnna1
2001Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlkusz14.12.2001
blitzC12BabijczukPaweł10
2001Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlkusz14.12.2001
blitzC12EfinowiczMichał17
2002Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg2-10.02.2002klasykiD10NawrotElżbieta3
2002Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg2-10.02.2002klasykiD10EfinowiczEwa28
2002Mistrzostwa Polski do lat 12Kołobrzeg2-10.02.2002klasykiD12DuszaElżbieta12
2002Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg2-10.02.2002klasykiC10MikołajczakPiotr11
2002Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg2-10.02.2002klasykiC10LechWiktor33
2002Mistrzostwa Polski do lat 12Kołobrzeg2-10.02.2002klasykiC12BabijczukPaweł6
2002Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Żagań28.04-5.05.2002klasykiD14NawrotAnna8
2002Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Żagań28.04-5.05.2002klasykiD14ŻakKlaudia16
2002Mistrzostwa Polski do lat 18Bartkowa17-27.01.2002klasykiD18CagaraPaulina1
2002Mistrzostwa Polski do lat 18Bartkowa17-27.01.2002klasykiD18GruzEwa43
2002Mistrzostwa Polski do lat 18Bartkowa17-27.01.2002klasykiC18KisielMariusz31
2003Mistrzostwa Polski do lat 12Wisła24.01-2.02.2003klasykiD12NawrotElżbieta6
2003Mistrzostwa Polski do lat 12Wisła24.01-2.02.2003klasykiD12EfinowiczEwa31
2003Mistrzostwa Polski do lat 12Wisła24.01-2.02.2003klasykiC12MikołajczakPiotr49
2003Mistrzostwa Polski do lat 14Brody Iłżeckie27.04-5.05.2003klasykiD14NawrotAnna14
2003Mistrzostwa Polski do lat 14Brody Iłżeckie27.04-5.05.2003klasykiD14MajcherKarolina16
2003Mistrzostwa Polski do lat 14Brody Iłżeckie27.04-5.05.2003klasykiD14DuszaElżbieta18
2003Mistrzostwa Polski do lat 14Brody Iłżeckie27.04-5.05.2003klasykiC14EfinowiczMichał19
2003Mistrzostwa Polski do lat 14Brody Iłżeckie27.04-5.05.2003klasykiC14BabijczukPaweł26
2003Mistrzostwa Polski do lat 16Krynica Zdrój10-19.01.2003klasykiC16LuchMichał9
2004Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg14-23.03.2004klasykiC10WieczorekOskar3
2004Mistrzostwa Polski do lat 12Kołobrzeg14-23.03.2004klasykiD12NawrotElżbieta7
2004Mistrzostwa Polski do lat 14Turek28.04-6.05.2004klasykiD14DuszaElżbieta19
2004Mistrzostwa Polski do lat 14Turek28.04-6.05.2004klasykiD14WalentukiewiczMichał13
2004Mistrzostwa Polski do lat 16Łeba27.03-4.04.2004klasykiD16NawrotAnna10
2004Mistrzostwa Polski do lat 16Łeba27.03-4.04.2004klasykiC16LuchMichał2
2004Mistrzostwa Polski do lat 16Łeba27.03-4.04.2004klasykiC16EfinowiczMichał32
2005Puchar Polski do lat 8Kołobrzeg18-27.02.2005klasykiD8DadełłoAleksandra4
2005Puchar Polski do lat 10Kołobrzeg18-27.02.2005klasykiD10IwanowAnna4
2005Puchar Polski do lat 8Kołobrzeg18-27.02.2005klasykiC8KhamidovKomil4
2005Puchar Polski do lat 10Kołobrzeg18-27.02.2005klasykiC10WoźniakBartosz27
2005Puchar Polski do lat 12Kołobrzeg18-27.02.2005klasykiC12WieczorekOskar12
2005Mistrzostwa Polski do lat 14Janów Lubelski28.04-6.05.2005klasykiD14NawrotElżbieta4
2005Mistrzostwa Polski do lat 14Janów Lubelski28.04-6.05.2005klasykiD14EfinowiczEwa33
2005Mistrzostwa Polski do lat 16Łeba15-23.03.2005klasykiD16NawrotAnna2
2005Mistrzostwa Polski do lat 16Łeba15-23.03.2005klasykiD16DuszaElżbieta34
2006Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg13-21.02.2006klasykiD10DadełłoAleksandra41
2006Mistrzostwa Polski do lat 12Kołobrzeg13-21.02.2006klasykiD12IwanowAnna4
2006Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg13-21.02.2006klasykiC10WieczorekBruno15
2006Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg13-21.02.2006klasykiC10KhamidovKomil24
2006Mistrzostwa Polski do lat 10Kołobrzeg13-21.02.2006klasykiC10WoźniakBartosz33
2006Mistrzostwa Polski do lat 12Kołobrzeg13-21.02.2006klasykiC12WieczorekOskar8
2006Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Bęsia27.04-5.05.2006klasykiD14EfinowiczEwa8
2006Mistrzostwa Polski do lat 16Łeba25.03-2.04.2006klasykiD16DuszaElżbieta30
2006Mistrzostwa Polski do lat 18Łeba25.03-2.04.2006klasykiD18NawrotAnna10
2006Puchar Polski do lat 8 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidD8DadełłoAleksandra7
2006Puchar Polski do lat 10 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidD10StanowskaKlaudia8
2006Puchar Polski do lat 8 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC8KozaStanisław12
2006Puchar Polski do lat 8 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC8BronsztejnWojciech34
2006Puchar Polski do lat 10 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC10WoźniakBartosz15
2006Puchar Polski do lat 10 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC10KhamidovKomil24
2006Puchar Polski do lat 10 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC10WieczorekBruno28
2006Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidD12IwanowAnna12
2006Mistrzostwa Polski do lat 14 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidD14EfinowiczEwa24
2006Mistrzostwa Polski do lat 16 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidD16DuszaElżbieta31
2006Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidD18NawrotAnna8
2006Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC12WieczorekOskar2
2006Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC12DadełłoKrzysztof70
2006Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC12NizińskiKamil73
2006Mistrzostwa Polski do lat 16 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC16ZyśkoJan32
2006Mistrzostwa Polski do lat 16 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC16BabijczukPaweł40
2006Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC18EfinowiczMichał14
2006Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'30Częstochowa17-18.06.2006rapidC18BoczekPaweł49
2006Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzD10DadełłoAleksandra14
2006Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzD12IwanowAnna1
2006Mistrzostwa Polski do lat 14 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzD14EfinowiczEwa13
2006Mistrzostwa Polski do lat 16 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzD16DuszaElżbieta19
2006Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzD18NawrotAnna6
2006Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC10WoźniakBartosz2
2006Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC10KhamidovKomil35
2006Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC12ŚwierczDariusz3
2006Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC12DadełłoKrzysztof31
2006Mistrzostwa Polski do lat 16 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC16ZyśkoJan26
2006Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC18LubczyńskiRafał2
2006Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC18LuchMichał6
2006Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC18KrzesajRobert8
2006Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Olkusz7-8.12.2006blitzC18EfinowiczMichał9
2007Mistrzostwa Polski do lat 10Ustroń3-11.03.2007klasykiD10DadełłoAleksandra4
2007Mistrzostwa Polski do lat 12Ustroń3-11.03.2007klasykiD12IwanowAnna2
2007Mistrzostwa Polski do lat 12Ustroń3-11.03.2007klasykiD12GrochocińskaUrszula22
2007Mistrzostwa Polski do lat 10Ustroń3-11.03.2007klasykiC10KhamidovKomil7
2007Mistrzostwa Polski do lat 12Ustroń3-11.03.2007klasykiC12DadełłoKrzysztof15
2007Mistrzostwa Polski do lat 12Ustroń3-11.03.2007klasykiC12WoźniakBartosz36
2007Mistrzostwa Polski do lat 12Ustroń3-11.03.2007klasykiC12WieczorekBruno38
2007Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Turawa26.04-4.05.2007klasykiD14ŚwierczDariusz1
2007Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Turawa26.04-4.05.2007klasykiD14WieczorekOskar5
2007Mistrzostwa Polski do lat 16Łeba24.03-1.04.2007klasykiD16EfinowiczEwa12
2007Mistrzostwa Polski do lat 18Łeba24.03-1.04.2007klasykiD18RadziewiczKatarzyna8
2007Mistrzostwa Polski do lat 18Łeba24.03-1.04.2007klasykiD18DuszaElżbieta23
2007Mistrzostwa Polski do lat 18Łeba24.03-1.04.2007klasykiC18ZyśkoJan20
2007Mistrzostwa Polski do lat 18Łeba24.03-1.04.2007klasykiC18EfinowiczMichał27
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidD10DadełłoAleksandra12
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidD12IwanowAnna2
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidD12GrochocińskaUrszula21
2007Mistrzostwa Polski do lat 16 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidD16EfinowiczEwa26
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidD18RadziewiczKatarzyna?
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidD18DuszaElżbieta?
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC10KhamidovKomil2
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC10KowalczykJan34
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC10KozaStanisław39
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC12WoźniakBartosz14
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC12WieczorekBruno41
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC12DadełłoKrzysztof55
2007Mistrzostwa Polski do lat 14 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC14WieczorekOskar2
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC18EfinowiczMichał20
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'30Koszalin1-2.08.2007rapidC18ZyśkoJan29
2007Mistrzostwa Polski do lat 8 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidD8KhamidovMalika23
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidD10DadełłoAleksandra1
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidD12IwanowAnna4
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidD12GrochocińskaUrszula14
2007Mistrzostwa Polski do lat 16 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidD16EfinowiczEwa18
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidD18RadziewiczKatarzyna?
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidD18DuszaElżbieta?
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidC10KhamidovKomil1
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidC10KozaStanisław55
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidC12WoźniakBartosz19
2007Mistrzostwa Polski do lat 14 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidC14WieczorekOskar16
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidC18ZyśkoJan22
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'15Koszalin3.08.2007
rapidC18EfinowiczMichał25
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzD10DadełłoAleksandra11
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzD12IwanowAnna1
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzD12GrochocińskaUrszula16
2007Mistrzostwa Polski do lat 16 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzD16EfinowiczEwa22
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzD18RadziewiczKatarzyna12
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzD18DuszaElżbieta19
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzC10KhamidovKomil13
2007Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzC10KozaStanisław27
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzC12WoźniakBartosz4
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzC12DadełłoKrzysztof49
2007Mistrzostwa Polski do lat 12 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzC12WieczorekBruno55
2007Mistrzostwa Polski do lat 14 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzC14WieczorekOskar17
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzC18EfinowiczMichał12
2007Mistrzostwa Polski do lat 18 – P'5Koszalin4.08.2007
blitzC18ZyśkoJan38
2008Mistrzostwa Polski do lat 10Ustroń8-16.03.2008klasykiD10DadełłoAleksandra2
2008Mistrzostwa Polski do lat 10Ustroń8-16.03.2008klasykiC10NowakowskiArtur13
2008Mistrzostwa Polski do lat 10Ustroń8-16.03.2008klasykiC10KozaStanisław25
2008Mistrzostwa Polski do lat 10Ustroń8-16.03.2008klasykiC10BronsztejnWojciech33
2008Mistrzostwa Polski do lat 12Ustroń8-16.03.2008klasykiD12GrochocińskaUrszula8
2008Mistrzostwa Polski do lat 12Ustroń8-16.03.2008klasykiC12KhamidovKomil24
2008Mistrzostwa Polski do lat 12Ustroń8-16.03.2008klasykiC12WoźniakBartosz34
2008Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Szczawno Zdrój26.04-4.05.2008klasykiD14IwanowAnna1
2008Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Szczawno Zdrój26.04-4.05.2008klasykiC14WieczorekOskar6
2008Mistrzostwa Polski do lat 16Łeba29.03-6.04.2008klasykiD16EfinowiczEwa28
2008Mistrzostwa Polski do lat 18Łeba29.03-6.04.2008klasykiD18RadziewiczKatarzyna6
2008Mistrzostwa Polski do lat 18Łeba29.03-6.04.2008klasykiD18DuszaElżbieta11
2008Mistrzostwa Polski do lat 18Łeba29.03-6.04.2008klasykiC18ZyśkoJan16
2008Mistrzostwa Polski do lat 8-18 – P'5Lublinbrak wyników
2008Mistrzostwa Polski do lat 8-18 – P'15Lublinbrak wyników
2008Mistrzostwa Polski do lat 8-18 – P'30Lublinbrak wyników
2008Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'30Lublin27-28.07.2008rapidD10DadełłoAleksandra3
2008Mistrzostwa Polski do lat 10 – P'15Lublin29-30.07.2008rapidD10DadełłoAleksandra1
2008Mistrzostwa Polski do lat 14 – P'15Lublin29-30.07.2008rapidD14IwanowAnna2
2008Mistrzostwa Polski do lat 14 – P'30Lublin29-30.07.2008rapidC14WieczorekOskar1
2008Mistrzostwa Polski do lat 14 – P'5Lublin31.07.2008blitzD14IwanowAnna3
2009Puchar Polski do lat 10Łeba14-22.03.2009klasykiD10KalinowskaKarolina48
2009Mistrzostwa Polski do lat 12Łeba14-22.03.2009klasykiD12DadełłoAleksandra3
2009Mistrzostwa Polski do lat 12Łeba14-22.03.2009klasykiC12KhamidovKomil4
2009Mistrzostwa Polski do lat 12Łeba14-22.03.2009klasykiC12KulaśSzymon14
2009Mistrzostwa Polski do lat 12Łeba14-22.03.2009klasykiC12BronsztejnWojciech41
2009Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia26.04-5.05.2009klasykiD14IwanowAnna3
2009Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia26.04-5.05.2009klasykiD14GrochocińskaUrszula14
2009Mistrzostwa Polski do lat 16Chotowa28.03-5.04.2009klasykiC16WieczorekOskar10
2009Mistrzostwa Polski do lat 18Chotowa28.03-5.04.2009klasykiC18BebelArkadiusz1
2009Mistrzostwa Polski do lat 8 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidD8KogutekRozalia9
2009Mistrzostwa Polski do lat 8 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidD8KrupaKamila10
2009Mistrzostwa Polski do lat 10 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidD10KalinowskaKarolina23
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidD12DadełłoAleksandra4
2009Mistrzostwa Polski do lat 14 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidD14IwanowAnna4
2009Mistrzostwa Polski do lat 14 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidD14GrochocińskaUrszula30
2009Mistrzostwa Polski do lat 8 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC8GrubaMichał40
2009Mistrzostwa Polski do lat 8 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC8KorolewiczPaweł45
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC12KulaśSzymon8
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC12KhamidovKomil9
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC12NowakowskiArtur65
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC12KozaStanisław93
2009Mistrzostwa Polski do lat 14 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC14WoźniakBartosz36
2009Mistrzostwa Polski do lat 14 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC14WieczorekBruno71
2009Mistrzostwa Polski do lat 16 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC16WieczorekOskar24
2009Mistrzostwa Polski do lat 18 – tempo P'30Koszalin2-3.08.2009rapidC18BebelArkadiusz12
2009Puchar Polski do lat 8 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidD8KogutekRozalia10
2009Puchar Polski do lat 8 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidD8KrupaKamila17
2009Puchar Polski do lat 10 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidD10KalinowskaKarolina11
2009Puchar Polski do lat 12 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidD12DadełłoAleksandra8
2009Puchar Polski do lat 14 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidD14IwanowAnna8
2009Puchar Polski do lat 14 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidD14GrochocińskaUrszula17
2009Puchar Polski do lat 8 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC8KorolewiczPaweł38
2009Puchar Polski do lat 8 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC8GrubaMichał48
2009Puchar Polski do lat 12 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC12KulaśSzymon3
2009Puchar Polski do lat 12 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC12KhamidovKomil6
2009Puchar Polski do lat 12 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC12NowakowskiArtur43
2009Puchar Polski do lat 12 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC12KozaStanisław45
2009Puchar Polski do lat 14 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC14WoźniakBartosz12
2009Puchar Polski do lat 14 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC14WieczorekBruno87
2009Puchar Polski do lat 16 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC16WieczorekOskar3
2009Puchar Polski do lat 18 – tempo P'15Koszalin4.08.2009
rapidC18BebelArkadiusz4
2009Mistrzostwa Polski do lat 8 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzD8KrupaKamila11
2009Mistrzostwa Polski do lat 8 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzD8KogutekRozalia13
2009Mistrzostwa Polski do lat 10 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzD10KalinowskaKarolina20
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzD12DadełłoAleksandra17
2009Mistrzostwa Polski do lat 14 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzD14IwanowAnna11
2009Mistrzostwa Polski do lat 14 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzD14GrochocińskaUrszula28
2009Mistrzostwa Polski do lat 8 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC8KorolewiczPaweł22
2009Mistrzostwa Polski do lat 8 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC8GrubaMichał39
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC12KulaśSzymon8
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC12KhamidovKomil9
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC12NowakowskiArtur38
2009Mistrzostwa Polski do lat 12 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC12KozaStanisław47
2009Mistrzostwa Polski do lat 14 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC14WoźniakBartosz12
2009Mistrzostwa Polski do lat 14 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC14WieczorekBruno71
2009Mistrzostwa Polski do lat 16 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC16WieczorekOskar24
2009Mistrzostwa Polski do lat 18 – tempo P'5Koszalin5.08.2009
blitzC18BebelArkadiusz10
2010Puchar Polski do lat 8Międzyzdroje29.04-3.05.2010klasykiD8KalinowskaAlicja10
2010Puchar Polski do lat 8Międzyzdroje29.04-3.05.2010klasykiD8KogutekZuzanna20
2010Puchar Polski do lat 10Wisła19-28.03.2010klasykiD10DwilewiczAgata4
2010Puchar Polski do lat 10Wisła19-28.03.2010klasykiD10KalinowskaKarolina13
2010Puchar Polski do lat 10Wisła19-28.03.2010klasykiD10SzulcPatrycja46
2010Puchar Polski do lat 10Wisła19-28.03.2010klasykiD10KalinowskaAlicja48
2010Puchar Polski do lat 10Wisła19-28.03.2010klasykiC10GrelaKacper1
2010Mistrzostwa Polski do lat 12Wisła19-28.03.2010klasykiD12DadełłoAleksandra4
2010Mistrzostwa Polski do lat 12Wisła19-28.03.2010klasykiD12DwilewiczKatarzyna14
2010Mistrzostwa Polski do lat 12Wisła19-28.03.2010klasykiC12KozaStanisław22
2010Mistrzostwa Polski do lat 12Wisła19-28.03.2010klasykiC12BronsztejnWojciech26
2010Mistrzostwa Polski do lat 12Wisła19-28.03.2010klasykiC12NowakowskiArtur35
2010Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do la 14Sękocin Stary30.04-8.05.2010klasykiD14GrochocińskaUrszula8
2010Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do la 14Sękocin Stary30.04-8.05.2010klasykiC14WoźniakBartosz24
2010Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do la 14Sękocin Stary30.04-8.05.2010klasykiC14KhamidovKomil31
2010Mistrzostwa Polski do lat 16Karpacz6-14.03.2010klasykiD16IwanowAnna4
2010Mistrzostwa Polski do lat 16Karpacz6-14.03.2010klasykiC16WieczorekOskar5
2010Mistrzostwa Polski do lat 16Karpacz6-14.03.2010klasykiC16StankiewiczPaweł32
2010Mistrzostwa Polski do lat 18Karpacz6-14.03.2010klasykiC18BebelArkadiusz13
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 8Warszawa26-27.07.2010rapidD8KalinowskaAlicja17
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 8Warszawa26-27.07.2010rapidD8DadełłoBarbara19
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 8Warszawa26-27.07.2010rapidD8KogutekZuzanna28
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa26-27.07.2010rapidD10KalinowskaKarolina9
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa26-27.07.2010rapidD10DwilewiczAgata18
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa26-27.07.2010rapidD10SzulcPatrycja19
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa26-27.07.2010rapidD10AndrzejewskaAgnieszka33
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa26-27.07.2010rapidD10KogutekRozalia41
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 8Warszawa26-27.07.2010rapidC8LipskiŁukasz37
2010Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa26-27.07.2010rapidC10GrelaKacper1
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 12Warszawa26-27.07.2010rapidD12DadełłoAleksandra4
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 12Warszawa26-27.07.2010rapidD12DwilewiczKatarzyna17
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 12Warszawa26-27.07.2010rapidD12BebelAgnieszka48
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 16Warszawa26-27.07.2010rapidD16IwanowAnna2
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 12Warszawa26-27.07.2010rapidC12KozaStanisław55
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 14Warszawa26-27.07.2010rapidC14KulaśSzymon8
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 14Warszawa26-27.07.2010rapidC14KhamidovKomil11
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 14Warszawa26-27.07.2010rapidC14WoźniakBartosz20
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 16Warszawa26-27.07.2010rapidC16WieczorekOskar1
2010Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 16Warszawa26-27.07.2010rapidC16StankiewiczPaweł26
2010Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa28.07.2010
blitzD10KalinowskaKarolina10
2010Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa28.07.2010
blitzD10DwilewiczAgata12
2010Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa28.07.2010
blitzD10KogutekRozalia25
2010Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa28.07.2010
blitzD10SzulcPatrycja29
2010Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa28.07.2010
blitzD10AndrzejewskaAgnieszka36
2010Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 8Warszawa28.07.2010
blitzC8LipskiŁukasz8
2010Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa28.07.2010
blitzC10GrelaKacper11
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 12Warszawa28.07.2010
blitzD12DwilewiczKatarzyna3
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 12Warszawa28.07.2010
blitzD12DadełłoAleksandra5
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 12Warszawa28.07.2010
blitzD12BebelAgnieszka39
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 16Warszawa28.07.2010
blitzD16IwanowAnna2
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 12Warszawa28.07.2010
blitzC12KozaStanisław23
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 14Warszawa28.07.2010
blitzC14WoźniakBartosz11
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 14Warszawa28.07.2010
blitzC14KhamidovKomil20
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 14Warszawa28.07.2010
blitzC14KulaśSzymon24
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 16Warszawa28.07.2010
blitzC16WieczorekOskar13
2010Mistrzostwa Polski – Błyskawiczne do lat 16Warszawa28.07.2010
blitzC16StankiewiczPaweł40
2011Mistrzostwa Polski PrzedszkolakówSielpia Wielka26-27.04.2011klasykiD7DadełłoBarbara4
2011Mistrzostwa Polski PrzedszkolakówSielpia Wielka26-27.04.2011klasykiD7KogutekZuzanna14
2011Puchar Polski do lat 8Sielpia Wielka27-30.04.2011klasykiD8DadełłoBarbara21
2011Puchar Polski do lat 8Sielpia Wielka27-30.04.2011klasykiD8KogutekZuzanna38
2011Puchar Polski do lat 10Mielno19-26.03.2011klasykiD10DwilewiczAgata3
2011Puchar Polski do lat 10Mielno19-26.03.2011klasykiD10SzulcPatrycja14
2011Puchar Polski do lat 10Mielno19-26.03.2011klasykiC10Wr?belMichał28
2011Puchar Polski do lat 10Mielno19-26.03.2011klasykiC10ŁukasiewiczKrzysztof40
2011Mistrzostwa Polski do lat 12Mielno19-26.03.2011klasykiD12DwilewiczKatarzyna9
2011Mistrzostwa Polski do lat 12Mielno19-26.03.2011klasykiD12KalinowskaKarolina30
2011Mistrzostwa Polski do lat 12Mielno19-26.03.2011klasykiC12GrelaKacper16
2011Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Suwałki13-21.04.2011klasykiD14DadełłoAleksandra13
2011Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Suwałki13-21.04.2011klasykiD14BebelAgnieszka42
2011Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Suwałki13-21.04.2011klasykiC14KhamidovKomil3
2011Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Suwałki13-21.04.2011klasykiC14KulaśSzymon22
2011Mistrzostwa Polski do lat 16Murzasichle5-12.03.2011klasykiD16IwanowAnna1
2011Mistrzostwa Polski do lat 16Murzasichle5-12.03.2011klasykiD16GrochocińskaUrszula11
2011Mistrzostwa Polski do lat 16Murzasichle5-12.03.2011klasykiC16StankiewiczPaweł18
2011Mistrzostwa Polski do lat 18Murzasichle5-12.03.2011klasykiC18WieczorekOskar3
2011Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 8Warszawa30-31.07.2011rapidD8DadełłoBarbara11
2011Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa30-31.07.2011rapidD10DwilewiczAgata3
2011Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa30-31.07.2011rapidD10SzulcPatrycja16
2011Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa30-31.07.2011rapidD10KalinowskaAlicja48
2011Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa30-31.07.2011rapidC10GajdamowiczAdrian10
2011Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa30-31.07.2011rapidC10LipskiŁukasz57
2011Puchar Polski w Szachach Szybkich do lat 10Warszawa30-31.07.2011rapidC10ŁukasiewiczKrzysztof64
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 12Warszawa30-31.07.2011rapidD12DwilewiczKatarzyna7
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 12Warszawa30-31.07.2011rapidD12KalinowskaKarolina30
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 14Warszawa30-31.07.2011rapidD14DadełłoAleksandra6
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 14Warszawa30-31.07.2011rapidD14BebelAgnieszka18
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 16Warszawa30-31.07.2011rapidD16IwanowAnna3
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 16Warszawa30-31.07.2011rapidD16GrochocińskaUrszula5
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 12Warszawa30-31.07.2011rapidC12GrelaKacper11
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 14Warszawa30-31.07.2011rapidC14KhamidovKomil27
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 14Warszawa30-31.07.2011rapidC14KulaśSzymon45
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 14Warszawa30-31.07.2011rapidC14KozaStanisław63
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 16Warszawa30-31.07.2011rapidC16StankiewiczPaweł16
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 16Warszawa30-31.07.2011rapidC16WoźniakBartosz37
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 18Warszawa30-31.07.2011rapidC18ŁukasiewiczAleksander23
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich do lat 18Warszawa30-31.07.2011rapidC18WieczorekOskar27
2011Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 8Warszawa1.08.2011
blitzD8DadełłoBarbara18
2011Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa1.08.2011
blitzD10DwilewiczAgata8
2011Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa1.08.2011
blitzD10SzulcPatrycja17
2011Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa1.08.2011
blitzD10KalinowskaAlicja38
2011Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa1.08.2011
blitzC10ŁukasiewiczKrzysztof41
2011Puchar Polski w Szachach Błyskawicznych do lat 10Warszawa1.08.2011
blitzC10LipskiŁukasz53
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 12Warszawa1.08.2011
blitzD12DwilewiczKatarzyna11
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 12Warszawa1.08.2011
blitzD12KalinowskaKarolina20
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 14Warszawa1.08.2011
blitzD14DadełłoAleksandra2
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 14Warszawa1.08.2011
blitzD14BebelAgnieszka20
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 16Warszawa1.08.2011
blitzD16IwanowAnna1
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 16Warszawa1.08.2011
blitzD16GrochocińskaUrszula13
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 14Warszawa1.08.2011
blitzC14KulaśSzymon6
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 14Warszawa1.08.2011
blitzC14KhamidovKomil12
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 14Warszawa1.08.2011
blitzC14KozaStanisław55
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 16Warszawa1.08.2011
blitzC16StankiewiczPaweł23
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 16Warszawa1.08.2011
blitzC16WoźniakBartosz31
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 18Warszawa1.08.2011
blitzC18WieczorekOskar7
2011Mistrzostwa Polski w Szachach Błysk. do lat 18Warszawa1.08.2011
blitzC18ŁukasiewiczAleksander57
2012Puchar Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2012klasykiD8DadełłoBarbara11
2012Puchar Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2012klasykiC8KraszewskiGrzegorz10
2012Puchar Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2012klasykiC8SmykaWiktor11
2012Mistrzostwa Polski do lat 10Poronin3-11.03.2012klasykiC10LipskiŁukasz26
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Solina15-21.04.2012klasykiD12DwilewiczAgata3
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Solina15-21.04.2012klasykiD12KalinowskaKarolina18
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Solina15-21.04.2012klasykiD12SzulcPatrycja32
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Solina15-21.04.2012klasykiD14DadełłoAleksandra5
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Solina15-21.04.2012klasykiD14BebelAgnieszka19
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Solina15-21.04.2012klasykiD14DwilewiczKatarzyna27
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Solina15-21.04.2012klasykiC12GrelaKacper3
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Solina15-21.04.2012klasykiC12WróbelMichał25
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Solina15-21.04.2012klasykiC12ŁukasiewiczKrzysztof26
2012Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Solina15-21.04.2012klasykiC14PiotrowskiPrzemysław16
2012Mistrzostwa Polski do lat 16Solina17-24.03.2012klasykiD16GrochocińskaUrszula1
2012Mistrzostwa Polski do lat 18Solina17-24.03.2012klasykiD18IwanowAnna3
2012Mistrzostwa Polski do lat 16Solina17-24.03.2012klasykiC16KulaśSzymon3
2012Mistrzostwa Polski do lat 16Solina17-24.03.2012klasykiC16KhamidovKomil12
2012Mistrzostwa Polski do lat 18Solina17-24.03.2012klasykiC18WieczorekOskar29
2012Mistrzostwa Polski do lat 18Solina17-24.03.2012klasykiC18StankiewiczPaweł32
2012Mistrzostwa Polski do lat 18Solina17-24.03.2012klasykiC18ŁukasiewiczAleksander42
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD10KalinowskaAlicja47
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD12KalinowskaKarolina12
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD12DwilewiczAgata22
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD12SzulcPatrycja28
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD14DwilewiczKatarzyna5
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD14DadełłoAleksandra9
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD14BebelAgnieszka20
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD16GrochocińskaUrszula5
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidD18IwanowAnna2
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC10LipskiŁukasz73
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC12GrelaKacper5
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC12ŁukasiewiczKrzysztof28
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC14PiotrowskiPrzemysław4
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC16KulaśSzymon15
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC16KhamidovKomil20
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC18WieczorekOskar13
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC18ŁukasiewiczAleksander20
2012Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWarszawa2-4.08.2012rapidC18StankiewiczPaweł34
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD10KalinowskaAlicja48
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD12KalinowskaKarolina15
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD12DwilewiczAgata26
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD12SzulcPatrycja28
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD14DadełłoAleksandra9
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD14DwilewiczKatarzyna11
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD14BebelAgnieszka37
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD16GrochocińskaUrszula24
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzD18IwanowAnna2
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC10LipskiŁukasz10
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC12GrelaKacper13
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC12ŁukasiewiczKrzysztof28
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC14PiotrowskiPrzemysław10
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC16WoźniakBartosz9
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC16KhamidovKomil15
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC16KulaśSzymon41
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC18WieczorekOskar12
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC18StankiewiczPaweł34
2012Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWarszawa4-5.08.2012blitzC18ŁukasiewiczAleksander42
2013Mistrzostwa Polski do lat 10Szczyrk4-11.03.2013klasykiD10DadełłoBarbara18
2013Mistrzostwa Polski do lat 10Szczyrk4-11.03.2013klasykiC10SmykaWiktor38
2013Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Zamek Książ10-17.04.2013klasykiD12DwilewiczAgata13
2013Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Zamek Książ10-17.04.2013klasykiD12SzulcPatrycja35
2013Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Zamek Książ10-17.04.2013klasykiD14DwilewiczKatarzyna22
2013Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Zamek Książ10-17.04.2013klasykiD14KalinowskaKarolina31
2013Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Zamek Książ10-17.04.2013klasykiC14GrelaKacper3
2013Mistrzostwa Polski do lat 16Szczyrk17-24.03.2013klasykiD16DadełłoAleksandra12
2013Mistrzostwa Polski do lat 16Szczyrk17-24.03.2013klasykiD16BebelAgnieszka31
2013Mistrzostwa Polski do lat 18Szczyrk17-24.03.2013klasykiD18GrochocińskaUrszula14
2013Mistrzostwa Polski do lat 16Szczyrk17-24.03.2013klasykiC16PiotrowskiPrzemysław15
2013Mistrzostwa Polski do lat 16Szczyrk17-24.03.2013klasykiC16KulaśSzymon16
2013Mistrzostwa Polski do lat 18Szczyrk17-24.03.2013klasykiC18StankiewiczPaweł19
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidD12DwilewiczAgata2
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidD14DwilewiczKatarzyna6
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidD14KalinowskaKarolina12
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidD16BebelAgnieszka28
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidC8NowakFilip26
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidC14GrelaKacper12
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidC16PiotrowskiPrzemysław11
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidC16KhamidovKomil21
2013Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichOlsztyn1-3.08.2013rapidC18StankiewiczPaweł16
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzD12DwilewiczAgata8
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzD14DwilewiczKatarzyna9
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzD14KalinowskaKarolina24
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzD16BebelAgnieszka23
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzC14GrelaKacper20
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzC16PiotrowskiPrzemysław7
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzC16KulaśSzymon12
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzC16KhamidovKomil26
2013Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychOlsztyn3-4.08.2013blitzC18StankiewiczPaweł21
2014Puchar Polski do lat 8Poronin30.04-4.05.2014klasykiD8NajdeckaSandra24
2014Puchar Polski do lat 8Poronin30.04-4.05.2014klasykiC8NowakFilip6
2014Puchar Polski do lat 8Poronin30.04-4.05.2014klasykiC8GrotBłażej74
2014Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra2-9.03.2014klasykiD10DadełłoBarbara13
2014Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra2-9.03.2014klasykiC10ZiółkowskiCyprian42
2014Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra2-9.03.2014klasykiC10SmykaWiktor43
2014Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra2-9.03.2014klasykiC10DołharzJakub44
2014Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Spała6-12.04.2014klasykiD14DwilewiczAgata15
2014Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Spała6-12.04.2014klasykiD14KalinowskaKarolina19
2014Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Spała6-12.04.2014klasykiC14GumularzSzymon4
2014Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Spała6-12.04.2014klasykiC14GrelaKacper9
2014Mistrzostwa Polski do lat 16Jastrzębia Góra22-30.03.2014klasykiD16DadełłoAleksandra1
2014Mistrzostwa Polski do lat 16Jastrzębia Góra22-30.03.2014klasykiD16WoźniakMariola7
2014Mistrzostwa Polski do lat 16Jastrzębia Góra22-30.03.2014klasykiD16DwilewiczKatarzyna9
2014Mistrzostwa Polski do lat 16Jastrzębia Góra22-30.03.2014klasykiD16BebelAgnieszka37
2014Mistrzostwa Polski do lat 16Jastrzębia Góra22-30.03.2014klasykiC16PiotrowskiPrzemysław3
2014Mistrzostwa Polski do lat 16Jastrzębia Góra22-30.03.2014klasykiC16NowakKamil26
2014Mistrzostwa Polski do lat 18Jastrzębia Góra22-30.03.2014klasykiC18KhamidovKomil17
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD8NajdeckaSandra18
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD10DadełłoBarbara12
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD10KrzyżosiakMarta38
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD10KrzyżosiakAnna53
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD14KalinowskaKarolina6
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD14DwilewiczAgata35
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD14SzulcPatrycja41
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD16WoźniakMariola2
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD16DwilewiczKatarzyna15
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidD16BebelAgnieszka20
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC8NowakFilip11
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC8GrotBłażej48
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC10SmykaWiktor33
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC10DołharzJakub35
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC10ZiółkowskiCyprian41
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC10KraszewskiGrzegorz52
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC10GleńKamil93
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC12LipskiŁukasz14
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC12KueckArtur59
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC12ŻerebiecMaurycy77
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC14GumularzSzymon1
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC14GrelaKacper2
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC14KorolewiczPaweł59
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC14KozaJan90
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC16NowakKamil22
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC16PiotrowskiPrzemysław37
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC16NowakowskiArtur60
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC16KozaStanisław69
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC18KhamidovKomil11
2014Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław5-7.08.2014rapidC18KulaśSzymon20
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzD8NajdeckaSandra7
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzD10DadełłoBarbara11
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzD14DwilewiczAgata11
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzD14KalinowskaKarolina16
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzD14SzulcPatrycja23
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzD16WoźniakMariola2
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzD16DwilewiczKatarzyna12
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzD16BebelAgnieszka27
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC10DołharzJakub52
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC10ZiółkowskiCyprian64
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC10KraszewskiGrzegorz67
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC12LipskiŁukasz18
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC14GumularzSzymon4
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC14GrelaKacper9
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC14KorolewiczPaweł59
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC14KozaJan80
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC16PiotrowskiPrzemysław10
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC16NowakKamil29
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC16KozaStanisław55
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC18KulaśSzymon20
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC18KhamidovKomil24
2014Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław7-8.08.2014blitzC18WoźniakBartosz46
2015Mistrzostwa Polski do lat 6Suchedniów4-7.06.2015klasykiD6NajdeckaLaura3
2015Mistrzostwa Polski do lat 6Suchedniów4-7.06.2015klasykiD6NajdeckaAmanda13
2015Mistrzostwa Polski do lat 6Suchedniów4-7.06.2015klasykiC6VarrialeJanfranco4
2015Puchar Polski do lat 8Poronin30.04-3.05.2015klasykiC8NowakFilip9
2015Puchar Polski do lat 8Poronin30.04-3.05.2015klasykiC8GrotBłażej36
2015Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-8.03.2015klasykiD10KrzyżosiakMarta6
2015Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-8.03.2015klasykiD10KrzyżosiakAnna11
2015Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-8.03.2015klasykiD10NajdeckaSandra38
2015Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-8.03.2015klasykiD10SzewcDobromiła56
2015Mistrzostwa Polski do lat 16Karpacz14-22.03.2015klasykiC16GrelaKacper1
2015Mistrzostwa Polski do lat 16Karpacz14-22.03.2015klasykiC16NowakKamil7
2015Mistrzostwa Polski do lat 18Karpacz14-22.03.2015klasykiC18PiotrowskiPrzemysław4
2015Mistrzostwa Polski do lat 18Karpacz14-22.03.2015klasykiC18KulaśSzymon5
2015Mistrzostwa Polski do lat 18Karpacz14-22.03.2015klasykiC18KhamidovKomil12
2015Mistrzostwa Polski do lat 16Karpacz14-22.03.2015klasykiD16DwilewiczKatarzyna7
2015Mistrzostwa Polski do lat 16Karpacz14-22.03.2015klasykiD16KalinowskaKarolina35
2015Mistrzostwa Polski do lat 18Karpacz14-22.03.2015klasykiD18WoźniakMariola2
2015Mistrzostwa Polski do lat 18Karpacz14-22.03.2015klasykiD18DadełłoAleksandra10
2015Mistrzostwa Polski do lat 18Karpacz14-22.03.2015klasykiD18BebelAgnieszka20
2015Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Suwałki7-14.04.2015klasykiC12CzoporMaciej12
2015Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Suwałki7-14.04.2015klasykiC14GumularzSzymon3
2015Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Suwałki7-14.04.2015klasykiD12DadełłoBarbara37
2015Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Suwałki7-14.04.2015klasykiD14DwilewiczAgata7
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD8PawickaMagdalena3
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD8PawickaAleksandra51
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD8NajdeckaLaura49
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD8NajdeckaAmanda57
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD10KrzyżosiakAnna7
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD10KrzyżosiakMarta38
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD10NajdeckaSandra23
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD12DadełłoBarbara39
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD14SzulcPatrycja16
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD14DwilewiczAgata7
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD16DwilewiczKatarzyna11
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD16KalinowskaKarolina36
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidD18WoźniakMariola3
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC8GrotBłażej9
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC8NowakFilip17
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC10LuberańskiJakub28
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC12CzoporMaciej5
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC14GumularzSzymon1
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC16GrelaKacper17
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC16NowakKamil23
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC18PiotrowskiPrzemysław3
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC18KulaśSzymon17
2015Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKatowice6-8.08.2015rapidC18KhamidovKomil31
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzD8PawickaMagdalena4
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzD8PawickaAleksandra43
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzD12DadełłoBarbara16
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzD14SzulcPatrycja18
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzD14DwilewiczAgata8
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzD16DwilewiczKatarzyna8
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzD16KalinowskaKarolina37
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzD18WoźniakMariola1
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC8GrotBłażej12
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC8NowakFilip8
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC10LuberańskiJakub36
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC12CzoporMaciej8
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC14GumularzSzymon1
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC16GrelaKacper9
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC16NowakKamil28
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC18PiotrowskiPrzemysław8
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC18KulaśSzymon19
2015Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKatowice8-9.08.2015blitzC18KhamidovKomil41
2016Mistrzostwa Polski do lat 6Suchedniów26-29.05.2016klasykiD6ŚmietańskaWiktoria1
2016Mistrzostwa Polski do lat 6Suchedniów26-29.05.2016klasykiC6PawickiFilip1
2016Mistrzostwa Polski do lat 7Suchedniów26-29.05.2016klasykiD7NajdeckaLaura4
2016Mistrzostwa Polski do lat 7Suchedniów26-29.05.2016klasykiD7NajdeckaAmanda23
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiD8ŚmietańskaWiktoria1
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiD8PawickaAleksandra20
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiD8NajdeckaLaura31
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiD8NajdeckaAmanda36
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiC8JaworskiTymon7
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiC8GrotBłażej11
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiC8VarrialeJanfranco36
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiC8PawickiFilip52
2016Mistrzostwa Polski do lat 8Poronin29.04-3.05.2016klasykiC8CzaplińskiSzymon66
2016Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-6.03.2016klasykiD10PawickaMagdalena1
2016Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-6.03.2016klasykiD10NajdeckaSandra32
2016Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-6.03.2016klasykiC10MadajczakPiotr5
2016Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-6.03.2016klasykiC10DemskiMichał19
2016Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-6.03.2016klasykiC10NowakFilip32
2016Mistrzostwa Polski do lat 10Jastrzębia Góra28.02-6.03.2016klasykiC10DawgielBartosz61
2016Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiD16DwilewiczAgata10
2016Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiD16KalinowskaKarolina17
2016Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiD16SzulcPatrycja25
2016Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiD18WoźniakMariola1
2016Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiD18DadełłoAleksandra12
2016Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiD18DwilewiczKatarzyna17
2016Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiD18BebelAgnieszka27
2016Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiC16GumularzSzymon4
2016Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiC16GrelaKacper6
2016Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiC18NowakKamil4
2016Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiC18PiotrowskiPrzemysław7
2016Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba12-20.03.2016klasykiC18KanickiKrzysztof15
2016Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Olecko30.04-7.05.2016klasykiD12KrzyżosiakMarta13
2016Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Olecko30.04-7.05.2016klasykiD12DadełłoBarbara21
2016Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Olecko30.04-7.05.2016klasykiD12KrzyżosiakAnna35
2016Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Olecko30.04-7.05.2016klasykiD12SzewcDobromiła42
2016Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Olecko30.04-7.05.2016klasykiC12CzoporMaciej2
2016Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Olecko30.04-7.05.2016klasykiC14MusiałaJakub40
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD8PawickaAleksandra17
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD8NajdeckaLaura27
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD8NajdeckaAmanda33
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD8WieczorekMaja41
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD10PawickaMagdalena11
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD10NajdeckaSandra40
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD12KrzyżosiakAnna15
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD12KrzyżosiakMarta16
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD14HarazińskaMagdalena1
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD16DwilewiczAgata13
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD16KalinowskaKarolina26
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD16SzulcPatrycja28
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD18DwilewiczKatarzyna9
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidD18DadełłoAleksandra18
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC8PawickiFilip12
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC8JaworskiTymon20
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC10MadajczakPiotr9
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC10NowakFilip28
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC10HalhoulAdam50
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC12CzoporMaciej1
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC12LuberańskiJakub45
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC14DytmanRadosław26
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC16GumularzSzymon1
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC16GrelaKacper23
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC16MadajczakJakub41
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC16KorolewiczPaweł52
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC18PiotrowskiPrzemysław5
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC18KanickiKrzysztof14
2016Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichKoszalin4-6.08.2016rapidC18NowakKamil22
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD8PawickaAleksandra24
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD8WieczorekMaja32
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD10PawickaMagdalena2
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD12KrzyżosiakAnna9
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD12KrzyżosiakMarta23
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD12SzewcDobromiła42
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD14HarazińskaMagdalena4
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD16DwilewiczAgata8
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD16KalinowskaKarolina19
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD16SzulcPatrycja30
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD18DwilewiczKatarzyna3
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzD18DadełłoAleksandra5
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC8JaworskiTymon7
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC10MadajczakPiotr31
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC10NowakFilip37
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC10HalhoulAdam45
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC12CzoporMaciej4
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC12LuberańskiJakub35
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC14DytmanRadosław31
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC16GumularzSzymon2
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC16GrelaKacper8
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC16MadajczakJakub49
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC16KorolewiczPaweł67
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC18PiotrowskiPrzemysław4
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC18KanickiKrzysztof14
2016Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychKoszalin6-7.08.2016blitzC18NowakKamil19
2017Mistrzostwa Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2017klasykiD8ŚmietańskaWiktoria1
2017Mistrzostwa Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2017klasykiD8NajdeckaLaura12
2017Mistrzostwa Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2017klasykiD8WieczorekMaja27
2017Mistrzostwa Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2017klasykiD8NajdeckaAmanda38
2017Mistrzostwa Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2017klasykiC8GrobelnyMikołaj5
2017Mistrzostwa Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2017klasykiC8VarrialeJanfranco21
2017Mistrzostwa Polski do lat 8Szczyrk29.04-3.05.2017klasykiC8PawickiFilip36
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiD10PawickaMagdalena1
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiD10ŚmietańskaWiktoria21
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiD10SalamonJulia43
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiD10NajdeckaLaura52
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiC10MadejMarek2
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiC10DemskiMichał12
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiC10GrotBłażej13
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiC10NowakFilip19
2017Mistrzostwa Polski do lat 10Karpacz25.02-5.03.2017klasykiC10JaworskiTymon50
2017Mistrzostwa Polski do lat 16Ustroń11-19.03.2017klasykiD16DwilewiczAgata7
2017Mistrzostwa Polski do lat 16Ustroń11-19.03.2017klasykiD16SzulcPatrycja29
2017Mistrzostwa Polski do lat 18Ustroń11-19.03.2017klasykiD18DwilewiczKatarzyna5
2017Mistrzostwa Polski do lat 18Ustroń11-19.03.2017klasykiD18KalinowskaKarolina20
2017Mistrzostwa Polski do lat 16Ustroń11-19.03.2017klasykiC16GumularzSzymon1
2017Mistrzostwa Polski do lat 16Ustroń11-19.03.2017klasykiC16DytmanRadosław33
2017Mistrzostwa Polski do lat 16Ustroń11-19.03.2017klasykiC16KawałkoAdam34
2017Mistrzostwa Polski do lat 18Ustroń11-19.03.2017klasykiC18NowakKamil2
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Drzonków1-8.04.2017klasykiD12KrzyżosiakAnna4
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Drzonków1-8.04.2017klasykiD12SzewcDobromiła12
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Drzonków1-8.04.2017klasykiD12KrzyżosiakMarta16
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Drzonków1-8.04.2017klasykiD14HarazińskaMagdalena1
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Drzonków1-8.04.2017klasykiD14DadełłoBarbara22
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Drzonków1-8.04.2017klasykiC12LuberańskiJakub14
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Drzonków1-8.04.2017klasykiC12TopołaRafał36
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Drzonków1-8.04.2017klasykiC12MadajczakPiotr42
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Drzonków1-8.04.2017klasykiC14CzoporMaciej8
2017Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Drzonków1-8.04.2017klasykiC14FiedorekMichał27
2017Mistrzostwa Polski do lat 6Poronin15-18.06.2017klasykiC6PiechockiKrystian5
2017Mistrzostwa Polski do lat 7Poronin15-18.06.2017klasykiC7PawickiFilip3
2017Mistrzostwa Polski do lat 7Poronin15-18.06.2017klasykiC7GrobelnyPaweł4
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD8ŚmietańskaWiktoria1
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD8NajdeckaLaura7
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD8WieczorekMaja27
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD8NajdeckaAmanda31
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD10PawickaMagdalena7
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD10SalamonJulia14
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD10PawickaAleksandra80
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD12KrzyżosiakAnna3
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD12KrzyżosiakMarta18
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD12SzewcDobromiła25
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD12JędrzejkoMartyna34
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD12NajdeckaSandra50
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD12NagłyMałgorzata71
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD14HarazińskaMagdalena8
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD16DwilewiczAgata21
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidD18DwilewiczKatarzyna9
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC8PawickiFilip6
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC8GrobelnyMikołaj11
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC8NagłyKrzysztof53
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC8GrotBartosz56
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC8PiechockiKrystian65
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC8ZimnyDaniel74
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10MadejMarek4
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10GrotBłażej5
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10JaworskiTymon25
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10NowakFilip35
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10OsadaPiotr42
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10NagłyWojciech44
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10KułtuckiKamil75
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10LataczGrzegorz101
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10RaczekKrzysztof117
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC10ZimnyJakub135
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC12LuberańskiJakub16
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC12HalhoulAdam29
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC12MadajczakPiotr32
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC12TopołaRafał42
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC12OsiakowSebastian95
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC12PiechockiKarol100
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC12DawgielBartosz105
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC14CzoporMaciej7
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC14FiedorekMichał30
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC14KraszewskiGrzegorz94
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC14KubickiPiotr117
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC16GumularzSzymon3
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC16KawałkoAdam24
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC16PokusińskiAntoni43
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC16DytmanRadosław46
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC16MadajczakJakub55
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC16ŻerebiecMaurycy60
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC18NowakKamil26
2017Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław6-8.08.2017rapidC18SierpowiczKonrad70
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD8ŚmietańskaWiktoria1
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD8WieczorekMaja20
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD10PawickaMagdalena3
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD10SalamonJulia17
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD10PawickaAleksandra64
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD12KrzyżosiakAnna5
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD12KrzyżosiakMarta11
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD12JędrzejkoMartyna26
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD12SzewcDobromiła44
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD14HarazińskaMagdalena3
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD16DwilewiczAgata18
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzD18DwilewiczKatarzyna9
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC8PawickiFilip13
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC8GrobelnyMikołaj17
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC8PiechockiKrystian31
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC8GrotBartosz41
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC8NagłyKrzysztof55
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC8ZimnyDaniel72
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10MadejMarek5
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10JaworskiTymon10
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10GrotBłażej12
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10NowakFilip48
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10RaczekKrzysztof57
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10KułtuckiKamil72
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10OsadaPiotr75
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10NagłyKrzysztof93
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10LataczGrzegorz102
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC10ZimnyJakub124
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC12LuberańskiJakub19
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC12MadajczakPiotr29
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC12HalhoulAdam37
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC12TopołaRafał84
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC12PiechockiKarol100
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC12DawgielBartosz115
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC14CzoporMaciej6
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC14FiedorekMichał21
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC14KraszewskiGrzegorz102
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC16GumularzSzymon1
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC16MadajczakJakub33
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC16DytmanRadosław46
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC16PokusińskiAntoni49
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC16ŻerebiecMaurycy52
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC16KawałkoAdam53
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC18NowakKamil14
2017Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław8-9.08.2017blitzC18SierpowiczKonrad61
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiD10ŚmietańskaWiktoria2
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiD10SalamonJulia5
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiD10NajdeckaLaura41
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiD10NajdeckaAmanda65
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiC10GrotBłażej3
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiC10JaworskiTymon30
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiC10RaczekKrzysztof52
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiC10GrobelnyMikołaj58
2018Mistrzostwa Polski do lat 10Chrusty k. Zagnańska25.02-4.03.2018klasykiC10PawickiFilip66
2018Mistrzostwa Polski do lat 16Jastrzębia Góra11-18.03.2018klasykiD16HarazińskaMagdalena8
2018Mistrzostwa Polski do lat 18Jastrzębia Góra11-18.03.2018klasykiD18DwilewiczAgata22
2018Mistrzostwa Polski do lat 18Jastrzębia Góra11-18.03.2018klasykiC18GumularzSzymon5
2018Puchar Polski do lat 7Poronin27.04-1.05.2018klasykiC7PiechockiKrystian25
2018Puchar Polski do lat 7Poronin27.04-1.05.2018klasykiC7StadnikMichał45
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiD12PawickaMagdalena10
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiD12JanikowskaWiktoria34
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiD14KrzyżosiakMarta10
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiD14KrzyżosiakAnna16
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiD14JędrzejkoMartyna18
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiC12NowakFilip8
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiC12MadejMarek14
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiC12MadajczakPiotr18
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiC12DemskiMichał36
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiC14CzoporMaciej1
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiC14FiedorekMichał7
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiC14LuberańskiJakub38
2018Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sypniewo k. Jastrowia28.04-5.05.2018klasykiC14TopołaRafał46
2018Puchar Polski do lat 8Poronin1-6.05.2018klasykiD8ŚmietańskaWiktoria1
2018Puchar Polski do lat 8Poronin1-6.05.2018klasykiD8WieczorekMaja16
2018Puchar Polski do lat 8Poronin1-6.05.2018klasykiC8GrobelnyMikołaj11
2018Puchar Polski do lat 8Poronin1-6.05.2018klasykiC8PawickiFilip35
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD8ŚmietańskaWiktoria1
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD8WieczorekMaja7
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD8StaniówZofia29
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD10NajdeckaLaura52
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD10ChomentowskaNatalia56
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD10NajdeckaAmanda64
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD10NakielnaNatalia65
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD12PawickaMagdalena5
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD12JanikowskaWiktoria7
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD12NajdeckaSandra37
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD12NagłyMałgorzata57
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD14KrzyżosiakMarta13
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD14KrzyżosiakAnna15
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD16HarazińskaMagdalena7
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidD18DwilewiczAgata16
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC8GrobelnyMikołaj10
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC8PawickiFilip24
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC8GrotBartosz54
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC8KrawczykMartin93
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC8NiklewiczDawid94
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC10JaworskiTymon10
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC10GrotBłażej17
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC10RaczekKrzysztof23
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC10DemskiJakub58
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC10NagłyWojciech72
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC10JanickiTomasz82
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC10NagłyKrzysztof86
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC10ZimnyDaniel114
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC12MadejMarek13
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC12DemskiMichał14
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC12MadajczakPiotr30
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC12DawgielBartosz64
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC12StarościakSzymon69
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC12ZimnyJakub74
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC12LataczGrzegorz75
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC12KułtuckiKamil87
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC14CzoporMaciej3
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC14LuberańskiJakub18
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC14FiedorekMichał16
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC14TopołaRafał73
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC14KraszewskiGrzegorz102
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC16DytmanRadosław20
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC16ŻerebiecMaurycy54
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC18GumularzSzymon2
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC18KawałkoAdam32
2018Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichWrocław10-11.08.2018rapidC18MadajczakJakub55
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD8ŚmietańskaWiktoria1
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD8WieczorekMaja17
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD10NakielnaNatalia36
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD10NajdeckaLaura46
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD10NajdeckaAmanda55
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD12PawickaMagdalena8
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD12JanikowskaWiktoria9
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD12NajdeckaSandra53
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD14KrzyżosiakMarta22
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD14KrzyżosiakAnna24
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD16HarazińskaMagdalena3
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzD18DwilewiczAgata6
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC8GrobelnyMikołaj16
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC8PawickiFilip27
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC8GrotBartosz54
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC8MałasMaksymilian77
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC10GrotBłażej2
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC10RaczekKrzysztof7
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC10JaworskiTymon14
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC10NagłyWojciech29
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC10NagłyKrzysztof79
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC10DemskiJakub89
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC10JanickiTomasz100
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC10ZimnyDaniel116
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC12DemskiMichał7
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC12MadejMarek11
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC12MadajczakPiotr34
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC12KułtuckiKamil52
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC12StarościakSzymon60
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC12DawgielBartosz73
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC12LataczGrzegorz83
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC12ZimnyJakub94
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC14LuberańskiJakub3
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC14CzoporMaciej4
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC14FiedorekMichał12
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC14TopołaRafał49
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC14KraszewskiGrzegorz117
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC16DytmanRadosław20
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC16ŻerebiecMaurycy46
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC18GumularzSzymon2
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC18KawałkoAdam24
2018Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychWrocław12.08.2018blitzC18MadajczakJakub46
2019Mistrzostwa Polski do lat 10Szklarska Poręba24.02-3.03.2019klasykiD10ŚmietańskaWiktoria1
2019Mistrzostwa Polski do lat 10Szklarska Poręba24.02-3.03.2019klasykiD10NajdeckaLaura11
2019Mistrzostwa Polski do lat 10Szklarska Poręba24.02-3.03.2019klasykiD10WieczorekMaja34
2019Mistrzostwa Polski do lat 10Szklarska Poręba24.02-3.03.2019klasykiD10NajdeckaAmanda59
2019Mistrzostwa Polski do lat 10Szklarska Poręba24.02-3.03.2019klasykiD10NakielnaNatalia63
2019Mistrzostwa Polski do lat 10Szklarska Poręba24.02-3.03.2019klasykiC10GrobelnyMikołaj26
2019Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba9-16.03.2019klasykiD16HarazińskaMagdalena4
2019Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba9-16.03.2019klasykiD16DadełłoBarbara30
2019Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba9-16.03.2019klasykiC16CzoporMaciej4
2019Mistrzostwa Polski do lat 16Szklarska Poręba9-16.03.2019klasykiC16FiedorekMichał8
2019Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba9-16.03.2019klasykiD18DwilewiczAgata14
2019Mistrzostwa Polski do lat 18Szklarska Poręba9-16.03.2019klasykiC18KawałkoAdam34
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sielpia31.03-6.04.2019klasykiD12PawickaMagdalena5
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sielpia31.03-6.04.2019klasykiD12JanikowskaWiktoria30
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia31.03-6.04.2019klasykiD14KrzyżosiakAnna5
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia31.03-6.04.2019klasykiD14KrzyżosiakMarta11
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia31.03-6.04.2019klasykiD14JędrzejkoMartyna15
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia31.03-6.04.2019klasykiD14SzewcDobromiła47
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC12KarpKacper6
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC12MadejMarek9
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC12GrotBłażej12
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC12StarościakSzymon15
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC12JaworskiTymon17
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 12Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC12NowakFilip32
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC14LuberańskiJakub5
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC14MadajczakPiotr40
2019Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14Sielpia31.03-6.04.2019klasykiC14TopołaRafał48
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD10ŚmietańskaWiktoria1
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD10WieczorekMaja17
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD10NakielnaNatalia34
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD12PawickaMagdalena1
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD12JanikowskaWiktoria4
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD14KrzyżosiakMarta6
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD14KrzyżosiakAnna10
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD14JędrzejkoMartyna34
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD16HarazińskaMagdalena4
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidD18DwilewiczAgata9
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC8KrawczykMartin78
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC10JanickiTomasz46
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC10GrotBartosz118
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC12MadejMarek4
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC12GrotBłażej10
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC12DemskiMichał18
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC12ZimnyJakub28
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC12JaworskiTymon32
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC12KarpKacper33
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC12RaczekKrzysztof34
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC12StarościakSzymon40
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC14LuberańskiJakub8
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC16CzoporMaciej15
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC18GumularzSzymon2
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC18DytmanRadosław32
2019Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach SzybkichRzeszów30-31.08.2019rapidC18ŻerebiecMaurycy38
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD10ŚmietańskaWiktoria1
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD10NakielnaNatalia51
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD10WieczorekMaja52
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD12JanikowskaWiktoria3
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD12PawickaMagdalena4
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD14KrzyżosiakAnna5
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD14JędrzejkoMartyna22
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD14KrzyżosiakMarta28
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD16HarazińskaMagdalena4
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzD18DwilewiczAgata6
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC10JanickiTomasz87
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC10GrotBartosz137
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC12DemskiMichał7
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC12MadejMarek9
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC12JaworskiTymon15
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC12RaczekKrzysztof19
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC12StarościakSzymon20
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC12GrotBłażej61
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC12KarpKacper77
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC12ZimnyJakub93
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC14LuberańskiJakub9
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC16CzoporMaciej11
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC18GumularzSzymon3
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC18ŻerebiecMaurycy28
2019Mistrzostwa Polski Jun. w Szachach BłyskawicznychRzeszów1.09.2019blitzC18DytmanRadosław36