W weekend zakończyły się turnieje w których uczestniczyli zawodnicy naszego klubu. W dalszej części wiadomości wyniki z turniejów: Cappella la Grande, OPEN Liberec oraz OPEN Racibórz.

Cappelle la Grande – 13-20.02.2016

W turnieju, w którym wystąpiło 538 zawodników, na 85 pozycji zawody ukończył Szymon Gumularz (135 numer startowy) z 5,5 pkt z 9. Warto dodać, że Szymon zdobył nagrodę dla najlepszego juniora turnieju w swojej kategorii wiekowej!

XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE – 13-20.02.2016

W zawodach startowało 66 zawodników, w tym polonistka Katarzyna Dwilewicz (18 numer startowy). Nasza zawodniczka zdobyła 5 pkt, co ostatecznie wystarczyło na zajęcie 25 miejsca.

Poniżej wyniki indywidualne naszej zawodniczki:

Przeciwnicy Katarzyny TUTAJ

Pełne wyniki TUTAJ

OPEN Liberec – 13-20.02.2016

Zawody w Libercu zgromadziły na starcie 98 zawodników, wśród których znajdował się Michał Dzikowski (20 numer startowy) oraz Magdalena Pawicka (89 numer startowy). Michał zakończył zawody na 10 pozycji z 6 pkt oraz z zyskiem 12 pkt rankingu elo. Natomiast Magda zdobyła 4 pkt i uplasowała się na 65 pozycji, zyskując aż 103 pkt elo!