JEST ZŁOTO! Lila Rządkowska wygrywa tegoroczne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10! Lila podtrzymała tym samy rodzinne tradycje 🙂 Kaja – starsza o dwa lata siostra Lili, zdobyła ten sam tytuł dwa lata temu. Gratulacje dla szachowej rodzin!

Sukces Lili Rządkowskiej jest niewątpliwie największym sukcesem indywidualnym naszej ekipy klubowej, która wybrała się na Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10. Lila została Mistrzynią Polski (jeszcze raz gratulacje Lila), ale pamiętamy także o pozostałych naszych zawodnikach, którzy zagrali w najważniejszych rozgrywkach juniorskich w tym roku, co już niewątpliwie jest sporym osiągnięciem (Jastrzębia Góra, 10-17.03.2024)

Dziewczęta:

21. PRZYGODZKA Emilia
44. LESIAK Katarzyna
57. HUDZIAK-KUBIK Joanna

Chłopcy:

23. OWCZAREK MACIEJ
27. STOGIERA Aleksander
41. MIKOŁAJCZYK Krzysztof

Podziękowania dla wszystkich naszych młodzików, którzy dzielnie przez 8 dni walczyli z rówieśnikami z całej Polski! Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy także obecnym na miejscu rodzicom, trenerom Krzysztofowi Kolasińskiemu oraz Karolowi Kwapisiewiczowi, a także trenerom, którzy przygotowywali naszych zawodników zdalnie przez internet!

Pełne wyniki (dziewczęta) – TUTAJ
Pełne wyniki (chłopcy) – TUTAJ