W Sebnitz zakończyły się zmagania w Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec do lat 8. Mistrzynią Niemiec została zawodniczka MDK Fabryczna Polonia Wrocław Magdalena Pawicka! Niewiele do medalu zabrakło drugiemu reprezentantowi naszego klubu – Błażejowi Grotowi, który zawody ukończył na 5 pozycji.

Zmagania w Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec zakończone. W turnieju województwo dolnośląskie reprezentowało 6 młodych zawodników, w tym zawodnicy MDK Fabryczna Polonia Wrocław – Magdalena Pawicka oraz Błażej Grot. W klasyfikacji generalnej najwyżej z Dolnoślązaków był Błażej Grot (MDK Fabryczna Polonia Wrocław), który zawody ukończył na 5 pozycji. Tuż za Błażejem, na 6 miejscu sklasyfikowany został Karol Doskocz (AZS Politechnika Wrocław), 12 miejsce przypadło Magdalenie Pawickiej (MDK Fabryczna Polonia Wrocław), Magda była najwyżej w mistrzostwach w klasyfikacji dziewcząt i została Mistrzynią Niemiec do lat 8! Jagoda Romejko (KSz Jelonka Jelenia Góra) zajęła 29 miejsce, Kacper Karp (KSz Jelonka Jelenia Góra) uplasował się na 34 miejscu, a 39 miejsce przypadło Oldze Kraszewskiej (MUKS MDK Śródmieście Wrocław). W zawodach startowało 65 zawodników.

Opiekę trenerską sprawował Krzysztof Kolasiński. Podziękowania należą się także obecnym na miejscu rodzicom, a szczególne podziękowania należą się Panu Michałowi Grotowi za zawsze aktualną galerię zdjęć z turnieju!