Zakończył się Wielki Finał Pucharu Polonii Wrocław! W finale zwyciężył Dimitrios Mastrovasilis! Gratulacje!

Za nami zakończenie cyklu turniejów o Puchar Polonii Wrocław! W finale zwyciężył zawodnik Polonii Wrocław Dimitrios Mastrovasilis, który pokonał w finale Macieja Klekowskiego 3-0! Gratulacje! W turnieju finałowym udział wzięło 14 zawodników, którzy prawo gry zdobywali poprzez cztery turnieje eliminacyjne, które zostały rozegrane 10.05; 24.05; 14.06 oraz 21.06.2020 (wyniki turniejów eliminacyjnych poniżej).

Jak rozegrano finał:

• Po rozegraniu sześciu rund, najlepsza ósemka zawodników (z 14), przechodzi do kolejnego etapu, w którym zostaną rozegrane mecze złożone z dwóch partii (tempo 3’+2″).
  • Pary meczowe będą ustalone na podstawie zajętych miejsc tj. 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. Partie rozgrywane są w jednym czasie.
  • W meczach ćwierćfinałowych i półfinałowych, w przypadku wyniku 1-1, mecz wygrywa zawodnik, który zajął wyższe miejsce w turnieju eliminacyjnym.
  • W finale rozgrywa się 4 partie tempem 3’+2″. W przypadku remisu zawodnicy grają bulleta 1+0 do skutku (pierwszy kolor biały ma zawodnik, który był wyżej w szwajcarze),
  • Nie przewiduje się rozegrania meczu o 3. miejsce.