We Wrocławiu w dniach 6-9.08.2016 w Hali Stulecia odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. W dalszej części wiadomości podajemy Państwu informację na temat turnieju!

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych we Wrocławiu 6-9.08.2017, proszę o przesyłanie zgłoszeń do zawodów z uwzględnieniem, czy dziecko będzie grało w obu turniejach tj. w szachach szybkich oraz błyskawicznych, czy może tylko w jednym z tych turniejów. Proszę także o informację naszych zawodników spoza Wrocławia, czy będą potrzebowali zakwaterowania oraz czy potrzebne będzie zakwaterowanie dla osoby towarzyszącej. Proszę także o przesłanie informacji o wariancie wyżywienia, który znajduje się w komunikacie zawodów.

Zgłoszenia oraz zapotrzebowanie na zakwaterowanie i wyżywienie proszę przesyłać na maila: office@polonia.wroclaw.pl

KOMUNIKAT ZAWODÓW – TUTAJ

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 5 LIPCA!!!

Klub pokrywa koszty udziału (zakwaterowanie, wyżywienie, wpisowe) w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych dla:

  • zawodników występujących w pierwszej drużynie juniorskiej w bieżącym roku,
  • zawodników, którzy zajęli miejsca od 1 do 10 w MP do lat 10, 12, 14, 16 i 18 w szachach klasycznych w bieżącym roku,
  • zawodników z pierwszej dziesiątki na liście ELO w swojej kategorii wiekowej w Polsce w szachach klasycznych – na lipiec 2017.

Strona Mistrzostw – TUTAJ