Za nami pierwszy tegoroczny turniej szachowy w ramach 23. Otwartych Mistrzostw Wrocławia dla dzieci i młodzieży. W sumie o punkty rywalizowało aż dziesięcioro zawodników Polonii Wrocław.

W grupie A 2. Miejsce zajął Paweł Korolewicz (6 pkt.), który uzyskał taki sam wynik jak zwycięzca Adam Kawałko. Pełna klasyfikacja dostępna jest TUTAJ.

W grupie B zwyciężył Grzegorz Kraszewski z Polonii (7 pkt.). Franciszek Wais (4 pkt.) zajął 5. miejsce, Sebastian Osiakow (4 pkt.) był 8., a Natalia Miarecka (także 4 pkt.) – 10. Pełna klasyfikacja dostępna jest TUTAJ.

W grupie E Mikołaj Wais (3,5 pkt.) zajął 8 miejsce. Zwyciężył Tymon jaworski (5,5 pkt.). Pełna klasyfikacja dostępna jest TUTAJ.

W grupie F najlepsza była Laura Najdecka (5 pkt.), Janfranco Varriale (4 pkt.) zajął 3. miejsce, Aleksandra Miszkieło (3 pkt.) była 4., a Amanda Najdecka (3 pkt.) – 5. Pełna klasyfikacja dostępna jest TUTAJ.