Kolejny dzień zmagań we Wrocławskim Festiwalu Polonii. W turnieju open już 3 rundy za nami. Dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się kolejna runda.  Obecnie w czołówce mamy: Rafała Kowalczyka, Wojciecha Koszkul i Mirosława Grabarczyka. Tuż za nimi jest zawodnik Polonii Wrocław – Przemysław Piotrowski, który w ostatniej rundzie zremisował z Mirosławem Grabarczykiem. Wśród Pań na najwyższych miejscach są zawodniczki Polonii Wrocław – Mariola Woźniak i Aleksandra Dadełlo, które w ostatniej rundzie grały midzy sobą piękną partię, zakończoną remisem.Nasi pozostali zawodnicy spisują się jak na razie całkiem dobrze. Pierwszą dziesiątkę zamyka Komil Khamidov, na miejscu 14. jest Kacper Grela, a Szymon Kulaś 22. Kolejni Poloniści znajdują się na dalszych miejscach:

 – Karolina Kalinowska 50.miejsce

– Agnieszka Bebel – 54.miejsce

– Łukasz Lipski – 61.miejsce

– Cyprian Ziółkowski – 69.miejsce

– Barbara Dadełło – 71.miejsce

Dla naszych najmłodszych zawodników jest to przede wszystkim szansa na zdobycie cennego doświadczenia i ogrania w turniejach OPEN.

Dzisiaj 0 10:00 odbyła się 2.runda tego turnieju, o 17:00 startuje 3.runda. Pierwsza runda, to runda remisów, prawie wszystkie pojedynki zakończył się podpisaniem remisu. Jedynie bratobójczy pojedynek Oskara Wieczorka i Daniela Sadzikowskiego, zakończył się zwycięstwem, tego drugiego.

W drugiej rundzie dwóch ukraińskich arcymistrzów -Mikhail Simantsev i Eduard Andreev  bardzo szybko zgodzili się na remis. Również remisy padły w pojedynkach – Kamil Stachowiak-Daniel Sadzikowski, Piotr Dobrowolski-Piotr Sabuk. Oskar Wieczorek wygrał z Jakubem Szotkowskim, a Radosław Gajek przegrał z trzecim reprezentantem Ukrainy – Vladimirem Malaniukiem.

Po dwóch rundach na prowadzeniu: Daniel Sadzikowski, przed Vladimirem Malaniukiem, Kamilem Stachowiakiem i Piotrem Dobrowolskim.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i śledzenia transmisji! Przypominam, że dziś o 17:00 startują: 4. runda turnieju OPEN i 3.runda Turnieju Arcymistrzowskiego

IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KLUBU POLONIA WROCŁAW
TURNIEJ ARCYMISTRZOWSKI

SERWIS TURNIEJOWY   TRANSMISJA ON-LINE


IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KLUBU POLONIA WROCŁAW

TURNIEJ OPEN