Dzisiaj w Dąbkach, gdzie znajdują się nasi obozowicze dobiegają końca Mistrzostwa Polski Szkół. Zawodnicy Polonii Wrocław spisali się całkiem dobrze. Sprawdzian przed wrześniowymi mistrzostwami strefy lubusko-dolnośląskiej zaliczony. Poniżej wyniki naszych zawodników i linki do serwisów turniejowych.

W grupie gimnazjów nasza jedyna reprezentantka, Karolina Kalinowska zajęła bardzo dobre 3.miejsce (pierwsze wśród dziewcząt). Wygrał Damian Kosecki przed Beniaminem Tyńskim.

W najmłodszej grupie, klasy 1-2, na podium (miejsce 2. i 3.) stanęły siostry Krzyżosiak. Zwyciężył Tomasz Foryś. Dobromiłą Szewc zajęła miejsce 18.

W klasyfikacji klas 3-4 zwyciężył Wiktor Smyka. Bardzo dobrze spisał się Grzegorz Kraszewski, który uzyskał normę na II kategorię. Jakub Dołharz zajął 7.miejsce. Poza pierwszą dziesiątkę wypadli niestety pozostali poloniści: 11.miejsce dla Cypriana, 12. dla Marcina Borkowskiego. Basia Dadełło zakończyła na 14. miejscu, 2.miejsce wśród dziewcząt.

Rywalizacja w klasach 5-6 także dwójka polonistów stanęła na podium. Zwyciężył Łukasz Lipski, 3.miejsce zajęła Patrycja Szulc. Oboje wypełnili normy na I kategorię. 8.miejsce zajął Paweł Korolewicz, a Maurycy Żerebiec zakończył turniej na 20.miejscu.