Kolejne zwycięstwo VOTUM SA Polonia Wrocław w Ekstralidze Juniorów! Niestety czwartą porażkę z rzędu zanotowała drużyna MDK Fabryczna Polonia Wrocław.

VOTUM SA Polonia Wrocław odniosła 5 zwycięstwo w Ekstralidze Juniorów (przy jednym remisie)! W szóstej rundzie pokonaliśmy MKSz Rybnik 4-2. Zwycięstwa zanotowały Aleksandra Dadełło oraz Magdalena Harazińska, zremisowali Kamil Nowak, Szymon Gumularz, Maciej Czopor oraz Radosław Dytman. Gratulacje!

Szósta runda I Ligi Juniorów przyniosła MDK Fabryczna Polonia Wrocław czwartą porażkę z rzędu. Nasz zespół przegrał 1-5 z KS Laura Chylice. Zremisowali Przemysław Piotrowski oraz Krzysztof Kanicki, porażki odnieśli Mateusz Baran, Piotr Madajczak, Karolina Kalinowska, Magdalena Pawicka.

EKSTRALIGA JUNIORÓW

20160728_090055

Drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław podczas VI rundy (od lewej): Kamil Nowak, Szymon Gumularz, Maciej Czopor, Radosław Dytman, Aleksandra Dadełło, Magdalena Harazińska, zdjęcie: Mirosław Perdek

MKSz Rybnik – VOTUM SA Polonia Wrocław 2 – 4

Kozioł Kamil (2270) – Nowak Kamil (2313) 1/2
Gumularz Szymon (2267) – Żyłka Stanisław (2239) 1/2
Posłuszny Tomasz (1555) – Czopor Maciej (2016) 1/2
Dytman Radosław (1479) – Oleksy Krzysztof (1569) 1/2
Cieślak Wiktoria (1983) – Dadełło Aleksandra (1958) 0-1
Harazińska Magdalena (1811) – Króliczek Gabriela (1404) 1-0

Wyniki 6 rundy:

Krakowski Klub Szachistów 1893 – MUKS „Stoczek 45” Białystok 1,5 – 4,5
MUKS MDK Śródmieście Wrocław – KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2,5 – 3,5
ŻKSz Żary – Klub Szachowy Polonia Warszawa 1,5 – 4,5
MKSz Rybnik – VOTUM SA Polonia Wrocław 2 – 4
KSz Hetman Katowice – UKS Rodło Opole 4 – 2

Wyniki indywidualne VOTUM SA Polonia Wrocław:
S.No.TytułNazwisko i imięFIDERok ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1*k+Nowak, Kamil231319991½½11½
2*FMGrela, Kacper22742000010
3*I++Czopor, Maciej20162004½1111½
4*II+Dytman, Radosław14792002½1½00½
5*I++Dadełło, Aleksandra19581998101111
6*I++Harazińska, Magdalena18112003½10111
7I++Gumularz, Szymon2267200111½
Tabela po 6 rundach:
No.Nazwa drużynyŚr. rank.12345678910Match Points
1KSz “HETMAN” Katowice20534,03,54,54,54,03,512.0
2Votum SA „Polonia” Wrocław19753,53,04,04,55,05,011.0
3Klub Szachowy Polonia Warszawa20062,54,54,05,04,04,510.0
4UKS Rodło Opole20302,03,53,54,55,54,510.0
5MUKS „Stoczek 45” Białystok 20732,53,01,52,54,04,55.0
6MKSz Rybnik18371,52,02,54,01,05,04.0
7KSz „Stilon” Gorzów Wlkp.18061,52,01,52,03,03,53.0
8Krakowski Klub Szachistów 189318361,51,01,52,03,04,03.0
9MUKS MDK Śródmieście Wrocław17782,01,02,00,55,02,52.0
10ŻKSz Żary17192,51,01,51,51,02,00.0
Kojarzenia 7 rundy (piątek, godz. 9:00):

UKS Rodło Opole – Krakowski Klub Szachistów 1893
VOTUM SA Polonia Wrocław – KSz Hetman Katowice
Klub Szachowy Polonia Warszawa – MKSz Rybnik
KSz Stilon Gorzów Wlkp. – ŻKSz Żary
MUKS „Stoczek 45” Białystok – MUKS MDK Śródmieście Wrocław

Pełne wyniki 6 rundy – TUTAJ
Transmisja partii – TUTAJ

I LIGA JUNIORÓW

20160728_090149

Drużyna MDK Fabryczna Polonia Wrocław podczas VI rundy (od prawej): Magdalena Pawicka, Karolina Kalinowska, Piotr Madajczak, Mateusz Baran, Krzysztof Kanicki, Przemysław Piotrowski, zdjęcie: Mirosław Perdek

KS Laura Chylice – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 5 – 1

Winiarski Mikołaj (2209) – Piotrowski Przemysław (2201) 1/2
Kanicki Krzysztof (2147) – Chylewski Patryk (2162) 1/2
Sanz Wawer Daniel (1964) – Baran Mateusz (1411) 1-0
Madajczak Piotr (1479) – Kokoszczyński Jan (1927) 0-1
Olechnicka Karolina (1883) – Kalinowska Karolina (1544) 1-0
Pawicka Magdalena (1600) – Mościcka Pola (1769) 0-1

Wyniki 6 rundy:

MMKS Wieniawa Leszno – AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2 – 4
LKSz GCKiP Czarna – UKS Hetman Koronny Trzebinia 3 – 3
UKS Korona Gdańsk – UKS Ognisko Rydułtowy 2 – 4
TS Wisła Kraków – Javena-Hańcza Suwałki 1,5 – 4,5
KS Laura Chylice – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 5 – 1

Tabela po 6 rundach:
No.Nazwa drużynyŚr. rank.12345678910Match Points
1Javena – Hańcza Suwałki18314,06,04,04,04,55,012.0
2KS Laura Chylice 19862,55,54,55,05,05,510.0
3LKSz GCKiP Czarna18492,03,53,03,05,03,58.0
4UKS Hetman Koronny Trzebinia17220,03,04,04,53,05,58.0
5UKS Ognisko Rydułtowy18552,03,02,04,04,55,57.0
6UKS Korona Gdańsk18632,00,52,04,54,55,06.0
7TS Wisła Kraków 16831,51,51,01,54,05,04.0
8AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska16791,01,01,51,53,04,03.0
9MDK Fabryczna Polonia Wrocław17491,02,53,01,52,03,02.0
10MMKS Wieniawa Leszno15420,50,50,51,01,02,00.0
Kojarzenia 7 rundy (piątek, godz. 9:00):

MDK Fabryczna Polonia Wrocław – MMKS Wieniawa Leszno
Javena-Hańcza Suwałki – KS Laura Chylice
UKS Ognisko Rydułtowy – TS Wisła Kraków
UKS Hetman Koronny Trzebinia – UKS Korona Gdańsk
AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska – LKSz GCKiP Czarna

Pełne wyniki 6 rundy – TUTAJ
Transmisja partii – TUTAJ