W siódmej rundzie w meczu na szczycie VOTUM SA Polonia Wrocław remisuje z Hetmanem Katowice! Pierwsze zwycięstwo w I Lidze Juniorów odniosła drużyna MDK Fabryczna Polonia Wrocław!

Siódma runda w rozgrywkach Ekstraligi Juniorów przyniosła drużynie VOTUM SA Polonia Wrocław mecz z drużyną, która nie straciła jeszcze punktów w lidze. Po zaciętej walce zremisowaliśmy z KSz Hetman Katowice 3-3. Zwycięstwa dla naszej drużyny odnieśli Maciej Czopor, Radosław Dytman oraz Magdalena Harazińska, przegrali Kamil Nowak, Szymon Gumularz oraz Aleksandra Dadełło.

Pierwsze zwycięstwo w I Lidze Juniorów odniosła nasza druga drużyna MDK Fabryczna Polonia Wrocław, która pokonała MMKS Wieniawa Leszno 5-1! Punkty dla naszej drużyny odnieśli (zwycięstwa) Przemysła Piotrowski, Krzysztof Kanicki, Mateusz Baran, Piotr Madajczak oraz Magdalena Pawicka, przegrała Karolina Kalinowska. Gratulacje!

EKSTRALIGA JUNIORÓW

20160729_090005

Drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław podczas VII rundy (od prawej): Kamil Nowak, Szymon Gumularz, Maciej Czopor, Radosław Dytman, Aleksandra Dadełło, Magdalena Harazińska, zdjęcie: Mirosław Perdek

VOTUM SA Polonia Wrocław – KSz Hetman Katowice 3 – 3

Nowak Kamil (2313) – Jarmuła Łukasz (2447) 0-1
Gazik Viktor (2436) – Gumularz Szymon (2267) 1-0
Czopor Maciej (2016) – Lis Mateusz (1994) 1-0
Pełka Michał (1618) – Dytman Radosław (1479) 0-1
Dadełło Aleksandra (1958) – Gazikova Veronika (2207) 0-1
Kulpa Zuzanna (1615) – Harazińska Magdalena (1811) 0-1

Wyniki 7 rundy:

UKS Rodło Opole – Krakowski Klub Szachistów 1893 4 – 2
VOTUM SA Polonia Wrocław – KSz Hetman Katowice 3 – 3
Klub Szachowy Polonia Warszawa – MKSz Rybnik 3 – 3
KSz Stilon Gorzów Wlkp. – ŻKSz Żary 4 – 2
MUKS „Stoczek 45” Białystok – MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5 – 2,5

Wyniki indywidualne VOTUM SA Polonia Wrocław:
S.No.TytułNazwisko i imięFIDERok ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1*k+Nowak, Kamil231319991½½11½0
2*FMGrela, Kacper22742000010
3*I++Czopor, Maciej20162004½1111½ 1
4*II+Dytman, Radosław14792002½1½00½ 1
5*I++Dadełło, Aleksandra19581998101111 0
6*I++Harazińska, Magdalena18112003½10111 1
7I++Gumularz, Szymon2267200111½ 0
Tabela po 7 rundach:
Lp.Nazwa drużynyRanking12345678910Duże punkty
1KSz “HETMAN” Katowice20533,04,03,54,54,54,03,513.0
2Votum SA „Polonia” Wrocław19753,03,53,04,04,55,05,012.0
3UKS Rodło Opole20302,03,53,54,54,05,54,512.0
4Klub Szachowy Polonia Warszawa20062,54,53,04,05,04,04,511.0
5MUKS „Stoczek 45” Białystok 20732,53,02,51,54,04,53,57.0
6MKSz Rybnik18371,52,02,53,04,01,05,05.0
7KSz „Stilon” Gorzów Wlkp.18061,51,52,02,03,03,54,05.0
8Krakowski Klub Szachistów 189318361,52,01,01,52,03,04,03.0
9MUKS MDK Śródmieście Wrocław17782,01,00,52,02,55,02,52.0
10ŻKSz Żary17192,51,01,51,51,02,02,00.0
Kojarzenia 8 rundy (sobota, godz. 9:00):

Krakowski Klub Szachistów 1893 – MUKS MDK Śródmieście Wrocław
ŻKSz Żary – MUKS „Stoczek 45” Białystok
MKSz Rybnik – KSz Stilon Gorzów Wlkp
KSz Hetman Katowice – Klub Szachowy Polonia Warszawa
UKS Rodło Opole – VOTUM SA Polonia Wrocław

Pełne wyniki 7 rundy – TUTAJ
Transmisja partii – TUTAJ

I LIGA JUNIORÓW

20160729_090141

Drużyna MDK Fabryczna Polonia Wrocław podczas VII rundy (od prawej): Przemysław Piotrowski, Krzysztof Kanicki, Mateusz Baran, Piotr Madajczak, Karolina Kalinowska, Magdalena Pawicka, zdjęcie: Mirosław Perdek

MDK Fabryczna Polonia Wrocław – MMKS Wieniawa Leszno 5 – 1

Piotrowski Przemysław (2201) – Pilzak Marcin (2010) 1-0
Dembiński Bartosz (1456) – Kanicki Krzysztof (2147) 0-1
Baran Mateusz (1411) – Chróst Hugo (1395) 1-0
Wleklik Mateusz (bez elo) – Madajczak Piotr (1479) 0-1
Kalinowska Karolina (1544) – Kostecka Marika (1693) 0-1
Samol Julia (bez elo) – Pawicka Magdalena (1600)

Wyniki 7 rundy:

MDK Fabryczna Polonia Wrocław – MMKS Wieniawa Leszno 5 – 1
Javena-Hańcza Suwałki – KS Laura Chylice 1 – 5
UKS Ognisko Rydułtowy – TS Wisła Kraków 4,5 – 1,5
UKS Hetman Koronny Trzebinia – UKS Korona Gdańsk 3,5 – 2,5
AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska – LKSz GCKiP Czarna 1 – 5

Tabela po 7 rundach:
L.p.Nazwa drużynyRanking12345678910Duże punkty
1KS Laura Chylice 19865,02,55,55,04,55,05,512.0
2Javena – Hańcza Suwałki18311,04,06,04,04,04,55,012.0
3LKSz GCKiP Czarna18493,52,03,03,03,55,05,010.0
4UKS Hetman Koronny Trzebinia17220,03,04,03,53,04,55,510.0
5UKS Ognisko Rydułtowy18552,03,02,04,04,54,55,59.0
6UKS Korona Gdańsk18630,52,02,52,04,54,55,06.0
7MDK Fabryczna Polonia Wrocław17491,02,53,01,52,03,05,04.0
8TS Wisła Kraków 16831,51,51,01,51,54,05,04.0
9AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska16791,01,01,01,51,53,04,03.0
10MMKS Wieniawa Leszno15420,50,50,51,01,01,02,00.0
Kojarzenia 8 rundy (sobota, godz. 9:00):

MMKS Wieniawa Leszno – LKSz GCKiP Czarna
UKS Korona Gdańsk – AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska
TS Wisła Kraków – UKS Hetman Koronny Trzebinia
KS Laura Chylice – UKS Ognisko Rydułtowy
MDK Fabryczna Polonia Wrocław – Javena-Hańcza Suwałki

Pełne wyniki 7 rundy – TUTAJ
Transmisja partii – TUTAJ