W rozgrywkach Ekstraligi Juniorów pierwsze punkty straciła drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław po remisie w meczu 3 rundy. Niestety,  także pierwszą porażkę w rozgrywkach I Ligi zanotował zespół MDK Fabryczna Polonia Wrocław.

Po ciężkim boju zremisowaliśmy w rozgrywkach Ekstraligi Juniorów z drużyną MUKS „Stoczek 45” Białystok. Zwycięstwa odnieśli Maciej Czopor oraz Aleksandra Dadełło, zremisowali Kamil Nowak oraz Radosław Dytman, przegrali Kacper Grela oraz Magdalena Harazińska.

Niestety w I Lidze Juniorów, po dwóch remisach, porażkę odniosła nasza druga drużyna MDK Fabryczna Polonia Wrocław, która minimalnie uległa LKSz GCKiP Czarna 2,5 do 3,5 🙁 Zwycięstwa dla naszej ekipy odnieśli Przemysław Piotrowski (3 pkt z 3!) oraz Magdalena Pawicka, zremisował Krzysztof Kanicki, porażki ponieśli Mateusz Baran, Piotr Madajczak oraz Karolina Kalinowska.

20160723_200827

Drużyny VOTUM SA Polonia Wrocław oraz MDK Fabryczna Polonia Wrocław wraz z trenerami

EKSTRALIGA JUNIORÓW

VOTUM SA Polonia Wrocław – MUKS „Stoczek 45” Białystok 3 – 3

Nowak Kamil (2313) – Kiołbasa Oliwia (2318) 1/2
Szóstko Jakub (2246) – Grela Kacper (2274) 1-0
Czopor Maciej (2016) – Kosakowski Jakub (2122) 1-0
Pytel Maciej (2000) – Dytman Radosław (1479) 1/2
Dadełło Aleksandra (1958) – Burakowska Gabriela (1841) 1-0
Kalinowska Zuzanna (1910) – Harazińska Magdalena (1811) 1-0

Wyniki 3 rundy:

MKSz Rybnik – Krakowski Klub Szachistów 1893 4 – 2
KSz Hetman Katowice – ŻKSz Żary 3,5 – 2,5
UKS Rodło Opole – MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,5 – 0,5
VOTUM SA Polonia Wrocław – MUKS „Stoczek 45” Białystok 3 – 3
Klub Szachowy Polonia Warszawa – KSz Stilon Gorzów Wlkp. 4 – 2

Tabela po 3 rundach:
No.Nazwa drużynyŚr. rank.12345678910Match Points
1UKS Rodło Opole20305,53,54,56.0
2KSz “HETMAN” Katowice20534,03,53,56.0
3Votum SA „Polonia” Wrocław19753,53,04,55.0
4Klub Szachowy Polonia Warszawa20062,55,04,04.0
5MKSz Rybnik18371,04,05,04.0
6MUKS MDK Śródmieście Wrocław17780,52,05,02.0
7Krakowski Klub Szachistów 189318361,02,04,02.0
8MUKS „Stoczek 45” Białystok 20732,52,53,01.0
9ŻKSz Żary17192,51,02,00.0
10KSz „Stilon” Gorzów Wlkp.18061,51,52,00.0
Kojarzenia 4 rundy (wtorek, godz. 9:00):

Krakowski Klub Szachistów 1893 – KSz Stilon Gorzów Wlkp.
MUKS „Stoczek 45” Białystok – Klub Szachowy Polonia Warszawa
MUKS MDK Śródmieście Wrocław – VOTUM SA Polonia Wrocław
ŻKSz Żary – UKS Rodło Opole
MKSz Rybnik – KSz Hetman Katowice

Pełne wyniki 3 rundy – TUTAJ
Transmisja partii – TUTAJ

I LIGA JUNIORÓW

MDK Fabryczna Polonia Wrocław  – LKSz GCKiP Czarna 2,5 – 3,5

Piotrowski Przemysław (2201) – Szpar Miłosz (2101) 1-0
Kozak Antoni (2047) – Kanicki Krzysztof (2147) 1/2
Baran Mateusz (1411) – Miś Mieszko (2041) 0-1
Kucharski Bartłomiej (1742) – Madajczak Piotr (1479) 1-0
Kalinowska Karolina (1544) – Święch Joanna (1888) 0-1
Gaj Magdalena (1272) – Pawicka Magdalena (1600) 0-1

Wyniki 3 rundy:

TS Wisła Kraków – MMKS Wieniawa Leszno 5 – 1
KS Laura Chylice – UKS Korona Gdańsk 5,5 – 0,5
MDK Fabryczna Polonia Wrocław  – LKSz GCKiP Czarna 2,5 – 3,5
Javena-Hańcza Suwałki – AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 5 – 1
UKS Ognisko Rydułtowy – UKS Hetman Koronny Trzebinia 2 – 4

Tabela po 3 rundach:
No.Nazwa drużynyŚr. rank.12345678910Match Points
1Javena – Hańcza Suwałki18316,04,05,06.0
2LKSz GCKiP Czarna18493,53,55,06.0
3KS Laura Chylice 19862,55,55,04.0
4UKS Korona Gdańsk18630,54,55,04.0
5UKS Hetman Koronny Trzebinia17220,04,03,03.0
6UKS Ognisko Rydułtowy18552,02,05,52.0
7MDK Fabryczna Polonia Wrocław17492,53,03,02.0
8TS Wisła Kraków 16831,01,55,02.0
9AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska16791,01,03,01.0
10MMKS Wieniawa Leszno15421,00,51,00.0
Kojarzenia 4 rundy (wtorek, godz. 9:00):

MMKS Wieniawa Leszno – UKS Hetman Koronny Trzebinia
AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska – UKS Ognisko Rydułtowy
LKSz GCKiP Czarna – Javena-Hańcza Suwałki
UKS Korona Gdańsk – MDK Fabryczna Polonia Wrocław
TS Wisła Kraków – KS Laura Chylice

Pełne wyniki 3 rundy – TUTAJ
Transmisja partii – TUTAJ