Zakończyły się Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 6 i 7. Jakie wyniki osiągnęli młodzi poloniści?

Lila Rządkowska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Dziewcząt do lat 7! W Poronienie w dniach 6-10.06.2021 rozegrano Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 6 i 7. Na mistrzostwa wybrała się 8-osobowa ekipa bardzo młodych zawodników z naszego klubu. Zdecydowanie największy sukces odniosła Lila Rządkowska, która wywalczyła brązowy medal w grupie dziewcząt do lat 7! Wielkie gratulacje Lila! Warto pogratulować także pozostałym naszym zawodnikom – dla niektórych, był to pierwszy turniej szachowy w życiu 🙂 za walkę do końca w tak wymagającym turnieju! Dziękujemy także obecnym na miejscu rodzicom 🙂

Trenerami podczas zawodów byli Alicja Stankiewicz, Mateusz Dubiński oraz Artur Czyż.

Chłopcy do lat 6

  • Meyer Andrzej – 22. miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Dziewczęta do lat 7

  • Rządkowska Lila – Brązowy medal!

Pełne wyniki – TUTAJ

Chłopcy do lat 7

  • Stogiera Aleksander – 15. miejsce
  • Luboiński Leon – 18. miejsce, Leon zdobył IV kategorię szachową!
  • Dziedzic Mikołaj – 20. miejsce, Mikołaj zdobył IV kategorię szachową!
  • Meyer Leonardo – 22. miejsce, Leonardo zdobył IV kategorię szachową!
  • Łanowy Michał – 39. miejsce
  • Łasecki Aureliusz – 41. miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Galeria zdjęć z zawodów (powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie), fot. Artur Czyż