W niedzielę zakończyły się rozgrywki Mistrzostw Unii Europejskiej Juniorów w których do lat 8 złote medale zdobyli Wiktoria Śmietańska oraz Błażej Grot!

Mistrzostwa Unii Europejskiej Juniorów zostały rozegrane w dniach 5-14.08.2016 w czeskiej miejscowości Kouty nad Desnou. W grupie do lat 8 najlepszy okazał się polonista Błażej Grot, który bezapelacyjnie zdobył pierwsze miejsce zdobywając 8,5 pkt (remisując tylko z Wiktorią)! Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i najlepszą dziewczynką do lat 8 została Wiktoria Śmietańska, która zdobyła 6 pkt. Gratulacje dla naszych zawodników, trenerów oraz obecnych na turnieju rodziców!!!

DSC_0528_01

Błażej Grot i Wiktoria Śmietańska, Mistrzowie Unii Europejskiej do lat 8, zdjęcie: Michał Grot