sezon 2018

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich (rapid)

Drużyna: VOTUM SA Polonia Wrocław, DSA Investment Polonia Wrocław, MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Miejsce: Zgierz, 3.03.2018

System rozgrywek: 9 rund, granych tempem 10 minut + 5 sekund na posunięcie na zawodnika. Mecze rozgrywane na 4 szachownicach (z obowiązkową szachownicą kobiecą na 4. szachownicy)

Wyniki końcowe:
M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.
1KSz Miedź Legnica232715.024.5
2VOTUM SA Polonia Wrocław248314.025.0
3WIEŻA PĘGÓW241413.026.0
4KSz Stilon Gorzów Wlkp.240013.025.5
5Wasko HETMAN GKS Katowice I243713.021.5
6Biały Król Wisznia Mała I228712.022.0
7MTSz Mińsk Mazowiecki I207412.021.0
8Stowarzyszenie AS Płock I221012.021.0
9SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza226011.022.5
10Biały Król Wisznia Mała II222211.022.5
11MKS MOS Wieliczka216311.020.0
12MKSz Rybnik212211.019.5
13MUKS Stoczek 45 Białystok197311.018.5
14UKS Kopernik Olsztyn204510.021.0
15LZS Victoria Chróścice207810.020.0
16UKS Rodło Opole201310.019.5
17UKS MDK nr 1 Hetman Bydgoszcz202310.019.0
18GOSTMAT Gostynin222610.018.0
19KSz Piątka Skierniewice17689.019.0
20KKSz Kraków20589.018.5
21HUSARIA Besiekierz17539.018.0
22Polonia Warszawa19589.018.0
23DSA Investment Polonia Wrocław21629.017.5
24Wasko HETMAN GKS Katowice II20678.018.0
25MDK Fabryczna Polonia Wrocław17008.018.0
26UKS Korona Gdańsk19508.018.0
27MTSz Mińsk Mazowiecki II18038.017.0
28Stowarzyszenie AS Płock II17708.016.0
29GOSTMAT II Gostynin19768.015.5
30ŁKS Szach-Centrum Łódź I15288.014.5
31KSz Hetman Koszalin16438.013.5
32KS LAURA Chylice18657.017.5
33UKS OPP Toruń17197.017.0
34“Strzelec” Strzelce Opolskie I18047.016.0
35ASSz Lipno Stęszew16907.016.0
36UKS PAŁAC Nieborów13947.015.0
37RPW Okucia Budowlane Łódź18896.013.5
37OSiR Tuchola15576.013.5
39“Strzelec” Strzelce Opolskie II13575.015.0
40ŁKS Szach-Centrum Łódź II12584.09.5
41ŁKS Szach-Centrum Łódź III12862.08.5
42Stowarzyszenie AS Płock III16442.06.0

Pełne wyniki – TUTAJ

Składy:

VOTUM SA Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1GMBartel, MateuszR 263819851101½0101
2GMMastrovasilis, DimitriosR 25471983½10111½1½
3IMWieczorek, OskarR 241319941100111½1
4WGMZawadzka, JolantaR 2332198711111½001

DSA Investment Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1IMStachowiak, KamilR 2404198610110110½
2k+Piotrowski, PrzemysławR 2236199810000½½01
3I++Kolasiński, KrzysztofR 20711986½01½10100
4WFMDwilewicz, KatarzynaR 19361999100100111

MDK Fabryczna Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1IFiedorek, MichałR 1767200401½000100
2ILuberański, JakubR 16832005011100110
3IDytman, RadosławR 16492002½10100101
4kDwilewicz, AgataR 17022001010111011

Podium Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach Szybkich, zdjęcie: Piotr Kowalak

Zdjęcia z Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach Szybkich (powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie), zdjęcia: Adam Luberański