Mateusz Różański Mistrzem Polski do lat 10! Filip Ochędzan z brązowym medalem Mistrzostw Polski do lat 10!

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Chłopców do lat 10, które rozgrywane były w Jastrzębiej Górze (28.02-8.03.2021)! Złoty medal zdobył Mateusz Różański, a brązowy Filip Ochędzan! Wielkie gratulacje dla zawodników Polonii Wrocław 🙂 Mateusz złotym medalem mistrzostw sprawił sobie wspaniały prezent urodzinowy ponieważ dzisiaj kończy 10 lat!

Z przyjemnych informacji to jeszcze napiszemy, że Mateusz i Filip zdobyli normę na I kategorię szachową, a Jurek wywalczył II kategorię szachową!

Wielkie podziękowania dla Krzysztofa Kolasińskiego, który przygotowywał do partii Mateusza, Jurka, Krystiana i Kamila i wraz z chłopcami wyciągał wnioski po partii.