SEZON 2015

Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2015
VOTUM SA Polonia Wrocław

I Zjazd – Gliwice 8-10.05.2015

II Zjazd – Katowice 4-6.09.2015

III Zjazd – Wrocław 2-4.10.2015

Wyniki końcowe:
L.p.Nazwa drużyny12345678910Duże punktyPkt.
1WASKO HETMAN Katowice4,03,55,53,04,04,54,04,54,517.037.5
2VOTUM SA POLONIA Wrocław2,03,04,54,54,04,53,54,55,015.035.5
3KSz STILON Gorzów Wlkp.2,53,02,53,53,53,54,53,54,513.031.0
4Sz.S.O.N. “Zagłębie” Dąbrowa Górnicza0,51,53,53,03,53,53,03,53,512.025.5
5UKS ROTMISTRZ Grudziądz3,01,52,53,03,04,03,54,04,511.029.0
6Baszta MOS Żnin2,02,02,52,53,02,55,03,53,57.026.5
7Akademia Szachowa Future Processing Gliwice1,51,52,52,52,03,54,03,03,57.024.0
8TS Wisła Kraków2,02,51,53,02,51,02,04,54,05.023.0
9bezokularow.pl Chrobry Gniezno1,51,52,52,52,02,53,01,54,53.021.5
10KSz SILESIA JAS-FBG Racibórz1,51,01,52,51,52,52,52,01,50.016.5

Skład VOTUM SA Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1GMŚWIERCZ, Dariusz26201994½1½10½½½1
2GMBARTEL, Mateusz26221985½½00111½0
3GMMASTROVASILIS, Dimitrios260819831½½10½½½½
4GMMORANDA, Wojciech25941988½1111½½01
5IMSADZIKOWSKI, Daniel25041994½1½1011½1
6WGMZAWADZKA, Jolanta244819871½1+11101
7IMSTACHOWIAK, Kamil24401986
8IMWIECZOREK, Oskar24291994
9IMDOBROWOLSKI, Piotr24301976
10IMRAJLICH, Iweta23891981
11WIMIWANOW, Anna22511995
12WCMWOŹNIAK, Mariola22111998

Ekstraliga 2015

Skład VOTUM SA Polonia Wrocław w sezonie 2015, stoją (od lewej): Daniel Sadzikowski, Wojciech Moranda, Dariusz Świercz, siedzą (od lewej): Dimitrios Mastrovasilis, Jolanta Zawadzka, Mateusz Bartel, zdjęcie: Wojciech Zawadzki

Pełne wyniki TUTAJ

Więcej na temat Ekstraligi 2015 z naszej strony:

I Zjazd, Gliwice 8-10.05.2015

  • Wywiad z Mateuszem Bartlem przed I zjazdem TUTAJ
  • Zapowiedź I zjazdu TUTAJ
  • Analiza partii Świercz-Kempiński TUTAJ
  • Analiza partii Zawadzka-Leks TUTAJ
  • Materiał TV po I zjeździe TUTAJ
  • Podsumowanie I zjazdu TUTAJ

II Zjazd, Katowice 4-6.09.2015

  • Wywiad z Mateuszem Bartlem przed II zjazdem TUTAJ
  • Podsumowanie II zjazdu – analiza partii – Iweta Rajlich TUTAJ

III Zjazd, Wrocław 2-4.10.2015

  • Analiza partii Navara-Bartel TUTAJ
  • Analiza partii Miśta-Bartel TUTAJ
  • Materiał TV – podsumowanie Ekstraligi TUTAJ
  • Podsumowanie Ekstraligi TUTAJ
  • Wywiad z kapitanem Polonii Wrocław Mateuszem Bartlem – podsumowanie Ekstraligi TUTAJ
  • Wywiad z właścicielem Polonii Wrocław Andrzejem Dadełło TUTAJ