[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2014

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – Ekstraliga

Drużyna: Polonia Wrocław

Miejsce: Masłów Pierwszy, 25.07-2.08.2014

Trener: Mirosław Perdek i Oskar Wieczorek

Wyniki końcowe:
L.p.Nazwa drużynyRanking12345678910Duże punkty
1MUKS „Stoczek 45” Białystok19542,04,53,54,53,54,05,05,04,516.0
2KSz “HETMAN” Katowice19894,02,55,55,04,54,54,53,04,015.0
3KSz „Polonia” Wrocław19491,53,53,54,04,02,54,03,54,014.0
4KSz „Stilon” Gorzów17552,50,52,53,03,53,04,54,04,010.0
5LKSz GCKiP Czarna18141,51,02,03,02,55,04,06,04,09.0
6MKSz Rybnik18992,51,52,02,53,54,04,03,04,59.0
7Krakowski Klub Szachistów 189317662,01,53,53,01,02,03,54,04,09.0
8Gülermak Polonia Warszawa 19101,01,52,01,52,02,02,53,54,54.0
9KSz „Javena – Hańcza” Suwałki17391,03,02,52,00,03,02,02,54,54.0
10AKSz „Hetman-Politechnika Koszalińska”16371,52,02,02,02,01,52,01,51,50.0
Skład Polonii Wrocław
NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1*I++Khamidov, Komil20981997-06-121½10½1000
2*WCMWoźniak, Mariola21211998-03-1700½110001
3*I++Gumularz, Szymon20622001-12-22110½11½1½
4*I+Grela, Kacper20172000-04-05111101½
5*I++Dadełło, Aleksandra18801998-02-090½½1
6*IKalinowska, Karolina15152000-04-0901110010½
7II+Lipski, Łukasz15952002-08-0710
8I++Dwilewicz, Katarzyna17211999-07-1411½10

* – Skład podstawowy

Ekstraliga Juniorów 2014

Skład Polonii Wrocław (od lewej, w koszulkach Polonii): Komil Khamidov, Mariola Woźniak, Mirosław Perdek (trener), Szymon Gumularz, Oskar Wieczorek (trener), Kacper Grela, Karolina Kalinowska, Katarzyna Dwilewicz, Aleksandra Dadełło

Pełne wyniki TUTAJ

Więcej na temat Ekstraligi 2014 z naszej strony:
  • Materiał TV – podsumowanie Ekstraligi Juniorów – TUTAJ
  • Podsumowanie Ekstraligi Juniorów – TUTAJ
  • Analiza 6 i 7 rundy w wykonaniu naszych zawodników – TUTAJ
  • Analiza 5 rundy – TUTAJ
  • Materiał TV – relacja z Ekstraligi Juniorów – TUTAJ
  • Analiza 4 rundy – TUTAJ
  • Analiza 3 rundy – TUTAJ
  • Analiza 2 rundy – TUTAJ
  • Analiza 1 rundy – TUTAJ

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]