[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2009
65. Drużynowe Mistrzostwa Polski – Ekstraliga 2009 – Polonia VOTUM Wrocław

Miejsce: Lublin, 12-20.09.2009

Wyniki końcowe
M-ceDrużynaRank.Duże punktyPkt.
1KSz Polonia Warszawa254014.035.5
2WASKO HetMaN Szopienice Katowice258613.032.0
3KS Polonia Votum Wrocław251612.031.5
4KU AZS UMCS Lublin251212.031.5
5Prokonex Brzeg241611.026.5
6Rynex Płock24089.025.5
7LKS Pasjonat Dankowice24528.027.5
8KS Pocztowiec Poznań23997.023.0
9ASSz Miedź Legnica23662.018.5
10Odrodzenie Kożuchów24042.018.5

 

Skład Polonii VOTUM Wrocław
NrTyt.Nazwisko ImięEloData ur.R1R2R3R4R5R6R7R8R9
1GMVolokitin, Andrei26811986- –111===0=0
2GMBartel, Mateusz26091985-01-03=1=1=11==
3GMŚwiercz, Dariusz24921994-05-3110=11=10=
4IMLeniart, Arkadiusz24241991-06-20==1==0==0
5IMLubczyński, Rafał24251988-05-120=11====
6IMRajlich, Iweta24651981-03-16=1===
7WGMZawadzka, Jolanta24141987-02-080111
8I+Dusza, Elżbieta18271990-08-010

 
Ekstraliga - 2009

Skład Polonii VOTUM Wrocław, (od lewej): Iweta Rajlich, Andrei Volokitin, Jolanta Zawadzka, Alexander Sulypa (trener), Mateusz Bartel, Rafał Lubczyński, Dariusz Świercz, Arkadiusz Leniart, zdjęcie: http://www.zawadzka.eu

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]