SEZON 2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski – Quatra Ekstraliga 2012 – Polonia Wrocław

I Zjazd: Warszawa – 4-6.05.2012 r. – organizator: KSz Polonia Warszawa
II Zjazd: Gorzów Wlkp. – 14-16.09.2012 r.- organizator: KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
III Zjazd: Katowice – 28-30.09.2012 r. – organizator: KSz “HETMAN” Katowice

Wyniki końcowe
M-ceDrużynaRank.Duże PunktyPkt.
1KSz POLONIA Warszawa248316.039.5
2KSz WASKO HetMaN Szopienice Katowice250016.038.0
3KSz STILON Gorzów Wlkp.241712.033.5
4KSz POLONIA VOTUM Wrocław241712.031.5
5GK BASZTA MOS Żnin245011.030.5
6ROTMISTRZ TWOJA SZKOŁA Grudziądz24009.028.0
7AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA POCZTOWIEC23838.026.0
8IMPACT TEAM Ostróda23674.015.5
9MLKS NADNARWIANKA Pułtusk23502.015.5
10LKS WRZOS Międzyborów23330.012.0
Skład Polonii VOTUM Wrocław
NrTyt.Nazwisko ImięEloData ur.R1R2R3R4R5R6R7R8R9
1GMWOJTASZEK, Radosław27131987-01-1311=
2GMBARTEL, Mateusz26541985-01-031=1101===
3GMŚWIERCZ, Dariusz25941994-05-31==0101==1
4GMMASTROVASILIS, Dimitrios26131983- –1==1=1=
5mWIECZOREK, Oskar23051994-06-1300=11100
6IMRAJLICH, Iweta24121981-03-16=001=1
7mMICKIEWICZ, Piotr23631979-06-28011
8WGMZAWADZKA, Jolanta23711987-02-08=0==0=11=
9WIMIWANOW, Anna21981995-04-07

Pełne wyniki TUTAJ