SEZON 2013
Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013 – Polonia Wrocław

I Zjazd: Wrocław – 24-26.05.2013 r. – organizator: KSz Polonia Wrocław
II Zjazd: Gorzów Wlkp. – 30.08-01.09.2013 r.- organizator: KSz Stilon Gorzów Wielkopolski
III Zjazd: Katowice – 13-15.09.2013 r. – organizator: KSz “HETMAN” Katowice

Wyniki końcowe
L.p.Nazwa drużynyRanking12345678910Duże punktyPkt.
1WASKO „HETMAN” Katowice26034,03,54,04,53,04,03,54,05,017.035.5
2KSz Stilon Gorzów Wielkopolski24942,03,54,03,54,04,05,54,06,016.036.5
3KSz Polonia Wrocław25732,52,54,03,53,54,53,56,05,014.035.0
4GK Baszta MOS Żnin24872,02,02,03,54,02,04,54,04,010.028.0
5ASSz Miedź Legnica24441,52,52,52,53,05,03,54,54,59.029.5
6Rotmistrz “Twoja Szkoła” Grudziądz24433,02,02,52,03,04,01,53,54,08.025.5
7AZS Politechnika Poznańska Poznań24162,02,01,54,01,02,03,54,04,58.024.5
8TKKF Drogowiec Kraków 23922,50,52,51,52,54,52,54,54,06.025.0
9IMPACT Team Ostróda23912,02,00,02,01,52,52,01,53,01.016.5
10KSz “Odrodzenie” Kożuchów23151,00,01,02,01,52,01,52,03,01.014.0
Skład Polonii Wrocław
NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1*GMWOJTASZEK, Radosław27011987-01-1311½
2*GMBARTEL, Mateusz26351985-01-0310111½01½
3*GMŚWIERCZ, Dariusz26541994-05-31011½10
4*GMMASTROVASILIS, Dimitrios25931983- –½½0½1½
5*IMSTACHOWIAK, Kamil24451986-07-120½1½½1½1½
6IMLUBCZYŃSKI, Rafał24221988-05-12½11
7IMDOBROWOLSKI, Piotr24301976-04-01½½0
8FMJASIK, Krzysztof23611982-04-08½10
9mWIECZOREK, Oskar24041994-06-13½11
10k+BEBEL, Arkadiusz23071992-10-18
11*IMRAJLICH, Iweta24111981-03-16
12WGMZAWADZKA, Jolanta23771987-02-080½1111½11
13WIMIWANOW, Anna22101995-04-07
14k++POZNANSKA, Katarzyna21211986-04-07
15mCAGARA, Paulina20391984-05-15

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki TUTAJ

Zespół Polonii Wrocław podczas I Zjazdu Ekstraligi 2013, (od lewej): Dimitrios Mastrovasilis, Dariusz Świercz, Kamil Stachowiak, Mateusz Bartel, Jolanta Zawadzka, Radosław Wojtaszek, fot: www.zawadzka.eu.