[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga – MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Miejsce: Jastrzębia Góra, 5-13.09.2015

Wyniki końcowe
M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+
11WKS KOPERNIK237818.037.519;11;6;10;4;12;3;2;13;
26Ostrowskie Towarzystwo Szachowe225114.031.524;17;18;5;15;12;10;
33Baszta MOS II Żnin229213.030.021;12;14;8;6;5;
416LZS Victoria Chróścice216012.031.534;22;20;9;33;27;
512KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice219212.031.530;24;32;7;18;4;
610YMCA Warszawa221412.029.528;26;3;13;4;
74Klub Szachowy Wieża Pęgów226711.031.522;15;7;13;21;
818MKSz GRYF DĘBICA213311.029.036;9;27;28;15;
913GOSTMAT Gostynin218011.028.531;2;11;33;26;
105UKS Rotmistrz II Grudziądz225211.028.023;14;18;8;
112RPW Okucia Budowlane Łódź232611.028.020;17;21;7;
1234LKS “Parnas” Stara Wieś199111.027.025;17;29;14;11;
137MDK Fabryczna Polonia Wrocław222810.031.525;16;27;19;
1426KS AZS Politechnika Wrocław207810.029.08;16;9;11;
158KSz “Skoczek” Czerwionka-Leszczyny222010.028.537;22;29;20;33;
1621UKS TSz Zieloni Zielonka210410.027.537;28;8;29;
1723Hetman Konin20909.029.025;35;37;9;
1827UKS 21 Podlesie20539.028.035;15;32;31;
1915KREVOX Miejski Klub Szachowy Rybnik21649.028.033;24;30;14;
2011GKSz Hetman Pilzno21939.027.029;22;32;24;
2133K.S. Laura Chylice19958.028.525;35;20;23;
2229MUKS Stoczek 45 Białystok20128.028.020;9;25;32;
2314UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz21698.027.532;26;29;
2422MKS “Sandecja” Nowy Sącz20928.026.031;17;28;35;
2520UKS Smecz Konin21128.025.031;34;30;17;
2631KSz Skoczek Siedlce20028.023.024;37;28;
2724UKS Zawisza Kolbudy20887.025.533;36;19;
2819LKS Zarzewie Prudnik21327.025.034;37;
299MLKS Ostródzianka Ostróda22197.024.527;19;30;
3030ASSz Lipno Stęszew20037.024.517;36;
3132MTSz Mińsk Mazowiecki19987.024.523;16;22;
3228KS VICTORIA KOMPLEXBUD20516.023.536;23;
3325AKS MIKOŁÓW20876.019.036;37;
3417MCKiS Jaworzno21425.025.035;36;
3537Rzeszowski Klub Szachowy18105.021.536;35;
3635GAMBIT I Świecie19614.021.036;
3736Skoczek Trojański Warszawa19041.015.0
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław
NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9Pkt.
1*I++GUMULARZ, Szymon22392001110½½00½½4.0
2*kKULAŚ, Szymon228419970.0
3*kPIOTROWSKI, Przemysław219319981001½0½½03.5
4*FMPERDEK, Mirosław22251965110½0½1½½5.0
5*I++NOWAK, Kamil21331999+111½1½½17.5
6*WIMIWANOW, Anna231219951½11111½½7.5
7I++KOLASIŃSKI, Krzysztof20871986110½00½½½4.0
8kCZYŻ, Artur198219830.0

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]