[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski – I Liga – Polonia II Wrocław

Miejsce: Poronin, 29.08-7.09.2014

Wyniki końcowe
L.p.Nazwa drużynyRanking12345678910Duże punktyPkt.
1Akademia Szachowa Gliwice II 24635,03,03,02,03,53,54,04,55,014.033.5
2KSz Silesia JAS-FBG Racibórz22731,03,54,03,03,54,03,52,54,013.029.0
3KSz Polonia II Wrocław23453,02,52,54,54,03,53,05,04,012.032.0
4LKS Chrobry Gniezno22623,02,03,53,03,53,52,53,53,512.028.0
5UKS “Hetman” Częstochowa22654,03,01,53,03,02,54,54,53,511.029.5
6DRAKON SKOK Chmielewskiego Lublin23602,52,52,02,53,04,54,54,03,59.029.0
7KSz Miedź Legnica23292,52,02,52,53,51,54,05,04,58.028.0
8Ostrowskie Towarzystwo Szachowe Ostrów Wlkp22942,02,53,03,51,51,52,03,03,56.022.5
9UKS Rotmistrz II Grudziądz 21551,53,51,02,51,52,01,03,01,03.017.0
10IMPACT Team Ostróda23411,02,02,02,52,52,51,52,55,02.021.5

 

Skład Polonii II Wrocław
NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1*IMSadzikowski, Daniel24871994-01-20110
2*IMDobrowolski, Piotr24321976-04-01½½1½0½½10
3*IMStachowiak, Kamil24421986-07-1211½1½110
4*IMWieczorek, Oskar24071994-06-13½11½1½1
5*WIMIwanow, Anna22101995-04-071011½½11½
6FMPerdek, Mirosław22301965-07-16001
7kPiotrowski, Przemysław21451998-09-16½½1
8I++Khamidov, Komil20821997-06-12
9kCzyż, Artur19811983-09-24½00
10*WCMLeks, Maria20921995-10-21001101010

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki TUTAJ

Galeria zdjęć (powiększenie po kliknięciu na zdjęcie), fot. Chess in Chrzanow

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]