Masculine chess kingW ostatni weekend odbyło się wiele turniejów, w których z powodzeniem startowali nasi zawodnicy. Poniżej wyniki mikołajkowych zmagań.

W sobotę 7.12.2013 w Pasażu Grunwaldzkim na poziomie 2 koło Multikina został rozegrany III Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Pasażu Grunwaldzkiego dla dzieci do lat 7.  Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Sandra Najdecka (KSz Polonia Wrocław). W kategorii chłopców nasi zawodnicy uplasowali się na miejscach: Błażej Grot – 12 miejsce, Oliwer Maścianica – 13 miejsce, Nowak Andrzej-19 miejsce

Na Bielanach Wrocławskich odbył się także Mikołajkowy Turniej Szachowy. W grupie A-open, Łukasz Lipski zajął 5.miejsc.  W grupie do lat 14 bardzo dobre 2.miejsce zajął Paweł Korolewicz. W najmłodszej grupie wiekowej do lat 8 Franciszek Wais zajał 5 miejsce, 4.wśród chłopców,  Błażej Grot 13 miejsce, Mikołaj Wais 17. (3,5 pkt)

II Turniej Szachowy Mikołaj Rozdaje Kategorie  w grupie C (rank 1100-1250) Amelia Chełkowska – 9 miejsce , Julia Klimek – 4 miejsce (2miejsce wśród dziewcząt), Andrzej Nużka – 2 miejsce, a w grupie  B rank 1400 – Sebastian Osiakow – 8 miejsce.

Także w dniu 07.12.2013 r. odbyła się w Legnicy kolejna runda XXIII Dolnośląskich Młodzieżowych Gran Prix, w których wystartowały 2 zawodniczki Polonii. Agnieszka Bebel zajęła 1. miejsce, a debiutująca w zawodach Basia Dadełło zajęła 10. miejsce (najlepsze wśród zawodników z rocznika 2004).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów.