W sobotę w Centrum Sportowym „Hasta la Vista” rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7! Na starcie zawodów stanęło łącznie 61 młodych zawodników! Jakie wyniki osiągnęli poloniści?

Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7, rozgrywane we Wrocławiu w Centrum Sportowym „Hasta la Vista”, na dystansie 6 rund, granych tempem 30 minut na zawodnika. W stawce 61 chłopców i dziewcząt w mistrzostwach startowało 9 młodych zawodników naszego klubu. Bezapelacyjnie pierwsze miejsce w grupie dziewcząt zajęła Maja Wieczorek, która zdobyła komplet punktów (6 z 6)! W grupie chłopców brązowy medal zdobył Karol Król, który na swoim koncie miał 5 pkt! Gratulacje dla Mai i Karola!