We Wrocławiu w dniach 10-12.08.2018 w Hali Stulecia ponownie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. W dalszej części wiadomości podajemy Państwu informację na temat turnieju!

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych we Wrocławiu 10-12.08.2018, podajemy Państwu poniżej informację na temat zawodów.

UWAGA! W tym roku należy samodzielnie dokonać zgłoszenia do zawodów oraz dokonać odpowiednich płatności (zawodnicy, którzy nie mają finansowania z klubu). Zawodnicy, którzy mają sfinansowane zawody w całości lub w części (wpisowe), dokonują samodzielnego zgłoszenia do organizatora oraz proszeni są o zgłoszenie chęci udziału w mistrzostwach na maila: office@polonia.wroclaw.pl tak, byśmy mogli dokonać płatności.

KOMUNIKAT ZAWODÓW – TUTAJ

NADAL MOŻNA DOKONYWAĆ ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW!!!

Klub pokrywa koszty udziału (zakwaterowanie, wyżywienie, wpisowe) w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych dla:

  • zawodników występujących w pierwszej drużynie juniorskiej w bieżącym roku (Ekstraliga),
  • zawodników, którzy zajęli miejsca od 1 do 10 w MP do lat 10, 12, 14, 16 i 18 w szachach klasycznych w bieżącym roku,
  • zawodników z pierwszej dziesiątki na liście ELO w swojej kategorii wiekowej w Polsce w szachach klasycznych – na lipiec 2018.

Klub pokrywa koszty wpisowego:

  • uczestnikom III Dolnośląskiej Ligi Juniorów 2018.

Strona Mistrzostw – TUTAJ