Na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 16 i 18 w Ustroniu rozegrano 4 rundę! Zwycięstwa z naszej ekipy odnieśli: Kamil Nowak (na zdjęciu), Adam Kawałko, Katarzyna Dwilewicz, Agata Dwilewicz oraz Patrycja Szulc, zremisowali: Szymon Gumularz i Radosław Dytman, przegrała Karolina Kalinowska.

Po 4 rundach Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16 i 18, na czele tabeli w grupie chłopców do lat 18, znajduje się Kamil Nowak! Nasz zawodnik dzięki zwycięstwu nad Igorem Janikiem znalazł się na 1 miejscu z dorobkiem 3,5 pkt. Bardzo dobrze radzi sobie także Adama Kawałko, który po zwycięstwie w czwartej rundzie, z 3 pkt zajmuje 4 miejsce w grupie chłopców do lat 16. Tuż przed Adamem, na 3 pozycji, znajduje się Szymon Gumularz, który zremisował swój pojedynek. Warto wspomnieć, że w 3 rundzie doszło do derbowego pojedynku pomiędzy Szymonem i Adamem, z którego zwycięsko wyszedł Szymon. W tej samej grupie (chłopców do lat 16) występuje Radosław Dytman, który po remisie ma na swoim koncie 1,5 pkt.

Wśród dziewcząt do lat 18, drugie zwycięstwo w turnieju odniosła Katarzyna Dwilewicz i w swoim dorobku ma 3 pkt. Niestety druga z naszych zawodniczek występujących w tej grupie, Karolina Kalinowska przegrała partie i posiada zdobyty 1 pkt. W grupie dziewcząt do lat 16 obie nasze reprezentantki odniosły zwycięstwa! Wygrała zarówno Agata Dwilewicz (2,5 pkt), jak i Patrycja Szulc (2 pkt).

Chłopcy do lat 16 (KLASYFIKACJA TUTAJ):
Szymon Gumularz – 3 pkt
Adam Kawałko – 3 pkt
Radosław Dytman – 1,5 pkt

Dziewczęta do lat 16 (KLASYFIKACJA TUTAJ):
Agata Dwilewicz – 2,5 pkt
Patrycja Szulc – 2 pkt

Chłopcy do lat 18 (KLASYFIKACJA TUTAJ):
Kamil Nowak – 3,5 pkt

Dziewczęta do lat 18 (KLASYFIKACJA TUTAJ):
Katarzyna Dwilewicz – 3 pkt
Karolina Kalinowska – 1 pkt

zdjęcie: Rafał Siwik