Piłkarze Miedzi Legnica Wojciech Łobodziński i Damian Lenkiewicz złożyli wizytę szachistom Polonii Wrocław, którzy aktualnie przebywają na obozie przygotowawczym w Przesiece. Piłkarze zaciekawili na tyle swoimi opowieściami młodych adeptów królewskiej gry, że ci nie chcieli oderwać się od zabaw z piłką. Nie obyło się też bez konkursu.

Przez pierwszą część spotkania z młodymi szachistami, nasi piłkarze odpowiadali na przygotowane i zapisane na małych karteczkach pytania. Dzieci chciały wiedzieć ile spotkań wygrali nasi futboliści w ubiegłym sezonie, jak i gdzie zaczynali trenować oraz w ilu klubach grali. Pytań było tak wiele, że trudno wszystkie spamiętać. Następnie odbył się konkurs w podbijaniu piłki. Wygrywał ten, kto podbił ją najwięcej razy. Konkurs podzielono na chłopców mi dziewczynki. Zabawa była na tyle przednia, że do rywalizacji włączyli się także opiekunowie grupy. Młodzi szachiści byli bardzo zadowoleni z wizyty zawodników Miedzi. Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć.

201307181617szachy_miedz

Zdjęcia i materiał wideo z wzyty piłkarzy w Przesiece są dostępne na stronie www.miedzlegnica.eu/index.php/news/obo-i-leny-z-wizyt-w-przesiece/

GALERIA ZDJĘĆ