Powoli kończy się 2018 rok, to i pora na podsumowanie naszych osiągnięć w mijającym roku! Poniżej chwalimy się co wywalczyli zawodnicy Polonii Wrocław w 2018 roku 🙂

Końcówka roku to i pora na podsumowanie jaki to był ten 2018 rok! Podsumowując: w szachach seniorskich – powyżej 18 lat 🙂 nasi zawodnicy zdobyli 8 medali Mistrzostw Polski, lepsi okazali się juniorzy, którzy zdobyli 12 medali Mistrzostw Polski 🙂 W szachach drużynowych zdobyliśmy 2 medale 🙂 Mistrzostwa Świata przyniosły naszym juniorom 2 medale 🙂 W Klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego nasz klub zajął 2. miejsce w Polsce 🙂 Całkiem, całkiem mieliśmy ten rok 🙂

Poniżej zestawienie najlepszych wyników naszych zawodników w zawodach rangi mistrzowskiej. Wynik uwzględniają rozgrywki indywidualne oraz drużynowe.