W Szklarskiej Porębie dobiegły końca Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski. Polonię Wrocław reprezentowali: Julia Salamon, Kamil Kułtucki i Martyna Jędrzejko. Jak się spisali?

W kategorii dziewcząt do lat 11 rywalizowano na dystansie 7 rund. Julia Salamon z Polonii Wrocław zdobyła 2,5 pkt. i zajęła 6. miejsce. Zwyciężyła Wiktoria Janikowska (6,5 pkt.). Klasyfikacja końcowa TUTAJ.

W kategorii chłopców do lat 11 rywalizacja trwała 9 rund. Kamil Kułtucki z Polonii zdobył 4,5 pkt. i zajął 11. miejsce. Wygrał Krystian Paszkowski (7,5 pkt.). Klasyfikacja końcowa TUTAJ.

W kategorii dziewcząt do lat 13 Martyna Jędrzejko z Polonii w 9 rundach zgromadziła 5,5 pkt. i zajęła.6. miejsce. Wygrała Martyna Starosta (7 pkt.). Klasyfikacja końcowa TUTAJ.