Trzy medale polonistów w MPJ w Szachach Szybkich do lat 8, 10 i 12!

By |2021-09-03T09:20:07+02:0029 sierpnia, 2021|Kategorie: Mistrzostwa Polski Juniorów, Starty Polonistów|Tagi: , |0 komentarzy

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich do lat 8, 10, 12!

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych w Rzeszowie zostały podzielone na następujące etapy:

• GRUPY DO LAT 14, 16 i 18:
    • MPJ w Szachach Szybkich: 24-25.08.2021,
    • MPJ w Szachach Błyskawicznych: 26.08.2021.
  • GRUPY DO LAT 8, 10 i 12:
    • MPJ w Szachach Szybkich: 28-29.08.2021,
    • MPJ w Szachach Błyskawicznych: 30.08.2021.

Po Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych do lat 14, 16 i 18 przyszła pora na zawodników do lat 8, 10 i 12, którzy przez ostatnie dwa dni rywalizowali w Szachach Szybkich. W mistrzostwach zagrało 17 naszych zawodników i z tego grona mamy 3 medalistów 🙂 Złoty medal wywalczyli Wiktoria Śmietańska (dziewczęta do lat 12) oraz Mateusz Różański (chłopcy do lat 10). Brązowy medal zdobyła Rządkowska Lila (dziewczęta do lat 8). Gratulacje Wiktoria, Mateusz i Lila! Zawodnicy Polonii Wrocław zdobyli jeszcze dwa miejsce w pierwszej „10” – Wieczorek Maja (dziewczęta do lat 12) – 9. miejsce, Filip Ochędzan (chłopcy do lat 10) – 10. miejsce.

Jutro zawodnicy do walki o medale w szachach błyskawicznych.