W sobotę (15.10.2022) w naszym klubie rozegrano dwa turnieje Pierwszy Krok! Jakie były wyniki?

W naszym klubie przy ul. Piaskowej we Wrocławiu zagraliśmy kolejne turnieje dla początkujących “Pierwszy krok” – dla zawodników z rankingiem 1000-1200 PZSzach. Pierwsi zagrali zawodnicy do lat 12 (od godz. 9:00), a następnie od godz. 15:00 zagrali zawodnicy od lat 13. Łącznie w obu sobotnich zawodach zagrało 41 zawodników i 18 z nich zdobyło wyższą kategorię szachową (pięć IV kategorię, trzynaście V kategorię) oraz dla 23 zawodników był to pierwszy turniej szachowy o kategorię ?

PIERWSZY KROK do lat 12

W turnieju zagrało 17 zawodników, którzy rozegrali 6 rund tempem 30 minut za zawodnika. Dla 12 zawodników, był to pierwszy turniej o kategorie szachowe. W sobotnim turnieju 8 osób zdobyło wyższą kategorię szachową – trzyIV kategorię, pięć V kategorię! Gratulacje!

Podium zawodów:

  1. Domagała Franciszek
  2. Niebudek Borys
  3. Chodała Tymon

Wszyscy młodzi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

Pełne wyniki – TUTAJ

PIERWSZY KROK od lat 13

W turnieju zagrało 24 zawodników, którzy rozegrali 5 rund tempem 30 minut za zawodnika. Dla 11 zawodników, był to pierwszy turniej o kategorie szachowe. W zawodach 10 osób zdobyło wyższą kategorię szachową – dwie IV kategorię, osiem V kategorię! Gratulacje!

Podium zawodów:

  1. Pikuła Rafał
  2. Supel Tomasz
  3. Pietraszek Krzysztof

Pełne wyniki – TUTAJ

NASTĘPNE TURNIEJE W POLONII

Zapraszamy na następne turnieje które odbędą się w naszym klubie. Informacja z turniejami – TUTAJ