W Mariańskich Łaźniach zakończył się turniej, w którym licznie brali udział zawodnicy naszego klubu. Jakie wyniki osiągnęli poloniście w Mariańskich Łaźniach? Wyniki poniżej.

Tradycyjnie już w Mariańskich Łaźniach (19-26.01.2019) obok turnieju OPEN zostały rozegrane turnieje z możliwością wypełnienia norm na tytuł arcymistrza i mistrza międzynarodowego! W tym roku, zostały zorganizowane dwa turniej kołowe z normą na GM, gdzie wystartowali Szymon Gumularz i Maciej Świcarz. Poloniści nie grali w tych samych turniejach kołowych, więc nie mogli sobie przeszkodzić w uzyskaniu norm 🙂 Niestety, zarówno Szymon jaki i Maciek nie wywalczyli norm na tytuł arcymistrzowski 🙁 Maciek mógł wypełnić także normę na tytuł mistrza międzynarodowego, ale poloniście do tego celu zabrakło 1 pkt, który był możliwy do zdobycia, patrząc na to, że Maciej przegrał trzy ostatnie rundy 🙁

W turnieju OPEN startowało 10 zawodników Polonii Wrocław! Najlepszy wynik punktowy osiągnął Jakub Luberański, który z 6 pkt zajął 13 miejsce i zyskał 77 pkt ELO! Warto docenić także polonistów, którzy sporo zyskali na rankingu: Kacper Karp (+107 ELO), Marek Madej (+106 ELO), Rafał Topoła (+97 ELO), Wiktoria Janikowska (+45 ELO) oraz Magdalena Pawicka (+25 ELO).