Zakończyły się turnieje treningowe do lat 10 i 18. Jakie wyniki osiągnęli zawodnicy naszego klubu?

W ostatnich dniach w naszym klubie przy ul. Piaskowej zostały rozegrane dwa turnieje treningowe – kołówka do lat 18 oraz OPEN do lat 10.

Turniej kołowy do lat 18

W dniach 10-14.02.2021 ośmioro zawodników rozegrało turniej kołowy (każdy z każdym) grany tempem 90’+30″. Zawody wygrał Cyprian Mulawa (UKS Czternastka Warszawa), który zdobył 6 pkt. Gratulacje! Drugie i trzecie miejsce zajęli zawodnicy Polonii Wrocław 🙂 Miejsce tuż za zwycięzcą zajął Rafał Topoła (4,5 pkt), a stopień niżej uplasował się Marek Madej (4 pkt). Poniżej tabela zawodów.

Pełne wyniki – TUTAJ

Turniej do lat 10

Oprócz turnieju kołowego do lat 18 w naszym klubie odbył się drugi turniej w którym grali głównie zawodnicy do lat 10 (rozegrany w dniach 12-14.02.2021). W zawodach startowało 22 zawodników, z czego aż 14 należy do Kadry Młodzików z województwa dolnośląskiego – dla których w większości, był to turniej przygotowujący do zbliżających się Mistrzostw Polski do lat 10. Pierwsze miejsce w zawodach zajął Łukasz Uhryn (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), który zdobył 6 pkt. Gratulacje! Drugie miejsce zajęła Maja Wieczorek (Polonia Wrocław), która także zdobyła 6 pkt, ale miała gorszą punktację pomocniczą od Łukasza. Warto zwrócić uwagę, że Maja zyskała na rankingu 118 pkt ELO! Gratulacje Maja! Na ostatnim stopniu podium stanął Gabriel Karaszewski (Miedź Legnica).