Turnieje szachowe, które rozgrywane są w internecie już chyba na stałe wpiszą się w nawyki szachistów 🙂 Poniżej informacja z Internetowego Grand Prix Polonii Wrocław, Internetowego Grand Prix Dolnośląskiego Związku Szachowego oraz 7. Internetowego Turniej Wrocławskiego Krasnala.

Internetowe Grand Prix Polonii Wrocław – 17.04.2020

W zawodach uczestniczyło 73 zawodników, którzy rozegrali 11 rund, granych tempem 3’+2″. Zawody zostały rozegrane na platformie chess.com. Miejsca na podium zajęli:

1. IM Egor Bogdanov
  2. IM Piotr Sabuk
  3. IM Kamil Stachowiak

Oprócz nagród finansowych dla zawodników, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca, wśród uczestników zawodów zostały rozlosowane nagrody dodatkowe, którymi były godzinne konsultacje z Arcymistrzem Marcinem Tazbirem i Mistrzem FIDE Mateuszem Dubińskim

Pełne wyniki turnieju – TUTAJ

Zachęcamy posiadaczy kont na platformie chess.com do dołączenia do naszego klubu na wspomnianej platformie (członkostwo jest bezpłatne) > DOŁĄCZYĆ DO KLUBU MOŻNA >>> TUTAJ <<<

Internetowe Grand Prix Dolnośląskiego Związku Szachowego – 19.04.2020

W zawodach uczestniczyło 163 zawodników, którzy rozegrali 11 rund, granych tempem 3’+2″. Zawody zostały rozegrane na platformie chess.com. Najwyżej z licznego grona uczestniczących w turnieju polonistów uplasował się Jakub Żeberski, który zajął 2.miejsce.

7. Internetowy Turniej Wrocławskiego Krasnala – 19.04.2020

W zawodach uczestniczyło 20 młodych zawodników, którzy rozegrali 6 rund. Zawody zostały rozegrane na platformie chess.com.