W miniony weekend nasi zawodnicy tradycyjnie postanowili spędzić przy szachownicy! Jakie wyniki osiągnęli?

Poniżej wyniki z turniejów:

• 2. Bundesliga Süd – rundy 9-10 – 23-24.03.2019,
  • 1. Liga Czeska – východ – runda 10 – 24.03.2019,
  • Strzelce Spring Chess Classic 2019 – Strzelce Opolskie, 23-24.03.2019,
  • CYKL 4 PÓR ROKU – Wrocław, 23.03.2019,
  • III MEMORIAŁ ZBIGNIEWA CHOMICKIEGO, Strzelin 23.03.2019.

2. Bundesliga Süd – rundy 9-10 – 23-24.03.2019

• W zespole SC Heusenstamm w rundach 9-10 zagrali Daniel Sadzikowski oraz Oskar Wieczorek. Daniel, grając na 1. szachownicy (mecze rozgrywa się na 8. szachownicach), wygrał z Christianem Bauerem (2654 ELO) oraz przegrał z Marią Muzychuk (2560 ELO). Natomiast Oskar, który zagrał na 4. szachownicy, zremisował obie partie – Vladimir Baklan (2614 ELO) oraz Jean-Noel Riff (2493 ELO), co wystarczyło do zdobycia przez Oskara trzeciej (ostatniej) normy arcymistrzowskiej!
  • W ekipie SV Griesheim na 2. szachownicy zagrał Marcin Tazbir, który wygrał z Yannickiem Gozzoli (2633 ELO) oraz zremisował z Igorsem Rausisem (2657 ELO).

Serwis turniejowy – TUTAJ

1. Liga Czeska – východ – runda 10 – 24.03.2019

• W zespole Panda Rychnov nad Kněžnou, na 2. szachownicy (mecze rozgrywane są na 8. szachownicach) zagrał Michał Fiedorek, który przegrał pojedynek z Tomasem Petrikiem (2464 ELO). Po dziesięciu rundach ligi (na 11) Michał ma na swoim koncie 4 pkt z 8 partii.

Strzelce Spring Chess Classic 2019 – Strzelce Opolskie, 23-24.03.2019

W zawodach zagrało 20 zawodników, którzy rozegrali 5 rund, granych tempem 60 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.