W Suchedniowie zakończyły się rozgrywane w dniach 27-29.05.2016 Mistrzostwa Polski do lat 6 i 7. Mistrzami Polski w grupie do lat 6 zostali nasi młodzi zawodnicy Wiktoria Śmietańska oraz Filip Pawicki!

Z kolejnych zawodów rangi mistrzowskiej nasi zawodnicy przywożą medale i to medale z najcenniejszego kruszcu. W grupie dziewcząt do lat 6 zwyciężyła Wiktoria Śmietańska, a w grupie chłopców do lat 6 najlepszy okazał się Filip Pawicki! Blisko medalu w grupie dziewcząt do lat 7 była Laura Najdecka, która zajęła 4 miejsce. Gratulacje dla zawodników, rodziców oraz trenerów!

Grupa dziewcząt do lat 6

W Mistrzostwach Polski dziewcząt do lat 6 wystartowało 14 zawodniczek, które rozegrały 9 rund, granych tempem 30 minut na zawodniczkę.

  • Śmietańska Wiktoria – 7,5 pkt, 1 miejsce – Wiktoria jest także aktualną Mistrzynią Polski do lat 8, a teraz dołożyła kolejne Mistrzostwo do swojej kolekcji

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa chłopców do lat 6

W Mistrzostwach Polski chłopców do lat 6 wystartowało 35 zawodników, którzy rozegrali 9 rund, granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Pawicki Filip – 7 pkt, 1 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa dziewcząt do lat 7

W Mistrzostwach Polski dziewcząt do lat 7 wystartowało 29 zawodniczek, które rozegrały 9 rund, granych tempem 30 minut na zawodniczkę.

  • Najdecka Laura – 6,5 pkt, 4 miejsce
  • Najdecka Amanda – 3 pkt, 23 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa chłopców do lat 7

W Mistrzostwach Polski chłopców do lat 7 wystartowało 65 zawodników, którzy rozegrali 9 rund, granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Varriale Janfranco – 4 pkt, 39 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ